Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Chemex’i komplekt

59.00
Kogus:
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Järelmaksu kalkulaator:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Kohvimasin Chemex „1-6 CUP“

„Chemex“ filter-kohvimasinaga saate teha 1-6 tassi kohvi. Patenteeritud „Chemex“ filtrite tehnoloogia – jooge kohvi ilma kohvipaksuta!!! Asetage filter oma kohale, lisageenda lemmik-kohv ja valage peale keev vesi. Lihtne, mugav, kiire ja väga maitsev. Head kohvinautimist!

KOHV ILMA KOHVIPAKSUTA
„Chemex“ kohvikeetjas kasutatakse kohvi valmistamiseks filtreid, mis tagavad, et Teie kohv oleks kohvipaksust vaba.

KOMPAKTNE KOHVIKEETJA JA LIHTNE HOOLDUS
„Chemex“ kohvikeetja on väike ja võtab väga vähe ruumi. Ühekordsed filtrid visatakse ära ning Teil jääb üle vaid kannu pesta.

+ Kohvifilter Chemex „Unfolded Half Moon“

+ Kohvioad „Yirgacheffe“ 250g

“Yirgacheffe”- kohvioad, mille nimi tuleb nende Etioopias asuvast päritoluregioonist. Neid ube kasvatatakse vanematel Etioopia araabika kohvipuudel. Erakordsed, sest neid pestakse ja seejärel kuivatatakse 12 nädalat võrkkiikedel.

Kohvi maitse on väga kerge ja selge konsistentsiga. Aroomis tunda karamelli ja küpseid metsmarju(põldmarjad ja mustikad). Maitses tunnete metsamarjade magusust ja elegantset happelisust.

MAITSE JA AROOM

Tänu regioonile ja töötlusele avastate õunasiidri, mustikate ja kuivatatud ploomide maitset. Aroom on mõnusalt tsitruseline (apelsinid).Kui kohvi on valmistatud professionaalse kohvimasinaga, on see kaetud Arabicaliku kreemikihiga ning olete kindlasti positiivselt üllatunud mahedast ning kergest hapukusest.

Tehnilised andmed

  • Kasutavad: Jahvatatud kohv;
  • Veepaagi maht: Kuni 6 tassi;
  • Tootja: KohviSemu;
  • Masina tüüp: Muud;
  • Kaal: 650 g;
  • Päritoluriik: Saksamaa.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN