Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

KohviSemu kinkekaart

15.00
Kogus:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Soovite üllatada lähedast, sõpra või kolleegi? Jagage oma kirge kohvi vastu! Meie kinkekaart on suurepärane lahendus kui te ei tea, mida saajale kinkida. Kinkekaarti saab kasutada mistahes toote jaoks KohviSemu laiast sortimendist.

Informatsioon kinkekaardil: kelle jaoks, kellelt, summa, sooduskood, kuupäev.

KUIDAS KINKEKAARDIGA MAKSTA

Kaart kehtib vaid ühekordsel tasumisel. Kui ostu summa on alla kinkekaardil näidatud summa, vahet ei tagastata. Kasutades kinkekaarti e-poes, vajutage pärast toodete valimist “Ostukorv”. Ostukorvi leheküljel näete lünka, kuhu sisestada kinkekaardil kirjutatud sooduskood. Pärast lünga täitmist rakendub sooduskood automaatselt ning võite soovi korral jätkata toodete lisamist ostukorvi.

KEHTIVUSE KUUPÄEV

Kinkekaart kehtib 6 kuud pärast ostukuupäeva. Kehtivuse lõpp on näidatud ka kinkekaardil. Kinkekaardil olev rahasumma ei kuulu pärast kehtivuse lõppu tagastamisele.

Kupongi minimaalne väärtus on 15 eurot. Kui soovite suurema summaga kupongi, võtke meiega ühendust numbril +372 55 000 90 või e-mailitsi: info@kohvisemu.ee :)

Tehnilised andmed

  • Tootja: KohviSemu;
  • Kaal: 100 g;
  • Päritoluriik: -.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN