Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Kohviautomaat Krups “New Citiz XN 72”

179.00
Kogus:
Värv:
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Järelmaksu kalkulaator:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Mugavalt kasutatav, kiire ja kompaktne kohvimasin KRUPS’ilt. Kapselkohvimasin kasutab spetsiaalset tehnoloogiat, mis võimaldab kapslite abil valmistada oma lemmikjooki kiiresti ja hõlpsalt. Kapslid on disainitud hoidma kohvi värskust ja suurepärast aroomi.

KÕRGE RÕHK

Ülikompaktsel masinal on kvaliteetne ja võimeks 19-bar’ine pump. Tänu kõrgele rõhule on tagatud iga valmistatava kohvi parimad maitseomadused. Lisaks kõrgele rõhule on KRUPS’i masinal intelligentne kohvigrupp, mis ei lase kohvil üle kuumeneda ja ennetab seeläbi ebameeldivat maitset.

SUUR VALIK MAITSEID

Nupud on väga kasutajasõbralikud- ülemine nupp aitab teil valida soovitud jooki. Kõik mida peate tegema on vaid sisestada omale meelepärane kohvikapsel ning KRUPS, mis iganes maitset te ka ei proovi, valmistab suurepärase joogi. Lisaks on maitsevalik väga suur- võite kas või iga kord uusi kohve proovida!

LIHTNE HOOLDUS

Kõik,mida peate hoolduseks tegema on vaid tühjade kapslite eemaldamine,regulaarne puhastamine ja katlakivieemaldus. Masinaosad on kergesti lahtikäivad ja arusaadavad ning hooldamine nõuab seetõttu väga vähe teie väärtuslikku aega. Nautige maitsvaid hetki!

*Enne tellimuse tegemist palun küsige meilt olemasolevaid värve!


Valmistab ühe nupulevajutusega
EspressoMust kohv

Tehnilised andmed

 • Garantiiaegc: 24 kuud;
 • Kasutavad: Kohvikapslid;
 • Veepaagi maht: 1 l;
 • Tootja: Krups;
 • Kohvimasina võimsus: 1260 W;
 • Veepumba rõhk: 19 bar;
 • Energiasäästurežiim: Jah;
 • Mõõdud (KxSxL), cm: 35.8 x 18.5 x 38.3;
 • Masina tüüp: Kapslimasinad;
 • Kaal: 2 kg;
 • Päritoluriik: Rumeenia.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN