Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Kohvikeetja Hario “Coffee Syphon Moca 3”

99.00
Kogus:
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Järelmaksu kalkulaator:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Kohvi sifoon silmapaistva valmistusviisiga.

Rikkalikku aroomi nautides annab palju juurde ka visuaalne pool ehk kohvi liikumine. Valmistusajast sõltub ka kohvi maitse, mille tõttu see seadeldis on väga populaarne professionaalide seas.

Hario sifooni kasutus on palju lihtsam kui alguses võib tunduda.

Kallake veidi vett seadeldise alumisse ossa, lisage 15g jahvatatud kohvi ülemisse ossa ja asetage alkoholi põleti sifooni alla.

Kui vesi on saavutanud keemispunkti, hakkab ülemisse ossa imeväel tekkima ka kohv. Teie ei pea tegema muud kui veidi kohvi segama, et see valmiks ühtlaselt.

Umbkaudu 3 minutit hiljem võtke alkoholi põleti ära, mil kohv hakkab seadeldise alumisse ossa voolama. Siinkohal on kohv juba valmis serveerimiseks sellest samast moka sifoonist.

Tehnilised andmed

  • Kasutavad: Jahvatatud kohv;
  • Tootja: Hario;
  • Mõõdud (KxSxL), cm: 29 x 11.5 x 16.5;
  • Maht: 300 ml;
  • Kaal: 0,5 kg;
  • Päritoluriik: Jaapan.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN