Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Kohvimasin Gastroback „Design Espresso Plus“

Välja müüdud
+372 55 000 90
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Järelmaksu kalkulaator:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Disainitud koju. Kompaktne ja lihtne kasutada. See väike kuid võimas kohvimasin rõõmustab kõiki, kellele meeldib võimalikult hooldusvaba kohvivalmistamine. Samuti neid, kes tahavad õppida professionaalsete kohvijookide valmistamist ja latte vahu peale joonistamist. Täpselt nagu kohvikus. 15 barine rõhk kindlustab pehme maitse ja ei lase joogil mõruks muutuda. Professionaalne vahustaja muudab Teid tõeliseks kohvivirtuoosiks. Tehke oma külalistele üllatus, mitte ainult eriliselt hea kohvimaitse näol vaid ka jookide suurepärase välimusega!

SELLES KATEGOORIAS KONKURENTSITU

Roostevabast terasest korpus, professionaalne vahustaja, tassisoojendusplaat, kiire kohvigrupp – need omadused iseloomustavad tipptaseme kohvimasinat ja GASTROBACK Design Plusil on need kõik olemas. Selles hinnaklassis puuduvad sellel kohvimasinal konkurendid. Korralik ja soliidne teraskorpus peidab endast tipptaseme espressosüsteemi. Ja seda kohvimasinat saab ka kasutada E.S.E kohvitablettidega.

VALIK JOOKE…. KAHELE

Korraga saate valmistada 2 tassi musta kohvi või espressot. Piimavahustusotsik (millelel võib alguses väikese abimehe peale panna) võimaldab Teil vahustada piima kõikidele oma lemmikjookidele nagu cappuccino või mitmekihiline latte macchiatto. Just nagu kohvikus.

LIHTNE JUHTIMINE

Põhilüliti – tehke kohvi või kasutage piimavahustajat. Vahustusotsikuga saate vahustada nii piima kui valmistada kuuma vett tee jaoks. Lisaks sisse-väljalülitamisnupp. See ongi kõik. Masina kasutamine ei saaks olla lihtsam.


Valmistab ühe nupulevajutusega
EspressoMust kohvKuum vesiAur

Lihtne valmistada
CappuccinoCafe LatteLatte macchiatoPiimavaht

Tehnilised andmed

 • Garantiiaegc: 24 kuud;
 • Kasutavad: Jahvatatud kohv, Kohvitabletid;
 • Veepaagi maht: 1.5 l;
 • Tootja: Gastroback;
 • Kohvimasina võimsus: 1250 W;
 • Veepumba rõhk: 15 bar;
 • Üheaegselt valmistab: 2 tassi;
 • Andmed: Tassisoojendusplaat;
 • Mõõdud (KxSxL), cm: 32.5 x 27 x 20.6;
 • Masina tüüp: Poolautomaatsed;
 • Piimavahustusotsiku tüüp: Auruga;
 • Materjalid: Roostevaba teras;
 • Kaal: 4 kg;
 • Päritoluriik: Saksamaa;
 • Lihtne valmistada: Cappuccino, Cafe Latte, Latte macchiato, Piimavaht.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN