Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Kohvimasin JURA „ENA Micro 1″

569.00
Kogus:
Värv:
Ma tahan lisagarantiid kaheks aastaks* + 85.35
*Ainult eraisikutele
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Järelmaksu kalkulaator:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Tõeliste espresso ja musta kohvi armastajatele! Ühe tassi valmistamiseks mõeldud kohvimasin on eriline lisaks suurepärasele espresso valmistamisele ka oma kompaktsuse poolest. Kohvimasin on programmeeritav kolme eri suurusega tassi jaoks (saate salvestada veekogused) ning saate reguleerida kohvi kangust (kaks erinevat kangusastet). Kohvi kvaliteedi ja värskuse tagavad kohvimahuti kaas, mis hoiab kohviube värsketena ja Aroma+ kohviveski, mis jahvatab kohviube. Nautige alati värsket ja maitsvat kohvi!

IMEHEA MAITSEGA MUST KOHV

Nautige värskelt jahvatatud kohviubadest või jahvatatud kohvist valmistatud espresso’t. Kohvi eelniisutussüsteem, Aroma+ veski ja Micro tõmbekamber loovad kohvi valmistamiseks ideaalsed tingimused.

LIHTNE KASUTUSPÕHIMÕTE JA KOMPAKTSUS

Puutetundliku paneeli abil on kasutajal võimalik seadistada kolm erinevat tassisuurust ning valida kahe erineva kohvikanguse vahel. Kohvimasina kompaktne disain võtab vähe ruumi: 23 x 32,3 x 44,5 cm (laius x kõrgus x sügavus).

KESKKONNASÕBRALIK 

Keskkonnasõbralikkuse tagavad uued tehnoloogiad: automaatne energiasäästurežiim, ette programmeeritud väljalülitusaeg ning patenteeritud „Zero energy“ (e.k. null energia) lüliti. Kohvimasin on väga energiasäästlik.

Jura

JURA – täisautomaatsete kohvimasinate turuliider. Šveitsis valmistatud masinad pakuvad teile parima kvaliteediga, kiiresti valmivaid kohvijooke teie koduses mugavuses. Kvaliteet, usaldusväärsus ja lihtsus on Jura masinate tunnuseks.

Jura

Aroma + kohviveski- üks Jura säravamaid tehnoloogilisi omadusi. Täiuslik jahvatamiskiirus ja -nurk. Kaks korda kiirem jahvatus laseb kohvi valmistada lühema ajaga ning säilitada selle parimad maitse- ja aroomiomadused. Aroma+ veski jahvatab iga kohvi jaoks just neile vajaliku koguse ning te saate nautida parima kvaliteediga, aromaatset jooki!

Jura

Jura Micro seeria on oluliselt muutnud meie vaatepunkti koduste kohvimasinate suhtes. Maailma väiksemate , täisautomaatsete kohvimasinate seeria, mis suudab mõne hetkega luua kohviubadest maitsva ja aromaatse joogi. Jura Micro- kõrgklassi tehnoloogia teie koju!

Jura

Vaid ühe nupulevajutusega võite valmistada omale meelepärast jooki. Lihtsasti reguleeritavad programmid lasevad teil muuta kohvi kogust ja kangust ning need ka ära salvestada.

Jura

Täiuslik maitse tänu I.P.B.A.S. © süsteemile. Kohviube niisutatakse vahetult enne valmistamisprotsessi. Vastavalt valmistatavale joogile reguleerib masin ubade koguse erinevalt. Tulemus- täiusliku maitse ja kreemja kattega kohv.

JURA

Masina korpuse puhastamiseks soovitame kasutada JURA mikrofiibrist lappi.
Osta siit

JURA

Sellele JURA masinale sobivad JURA katlakivieemaldustabletid. Tablette piisab kolmeks tsükliks.
Osta siit

JURA

Kohvisüsteemi puhastamiseks sobivad JURA puhastustabletid. Tablette jätkub kuueks tsükliks.
Osta siit

JURA

Sellele JURA masinale sobib “Claris Blue” veefilter.
Osta siit


Valmistab ühe nupulevajutusega
RistrettoEspressoMust kohv

Tehnilised andmed

 • Kasutavad: Kohvioad, Jahvatatud kohv;
 • Veepaagi maht: 1.1 l;
 • Kohviubade mahuti: 125 g;
 • Kohvipaksusahtel: 9 tassi;
 • Tootja: JURA;
 • Kohvimasina võimsus: 1450 W;
 • Veepumba rõhk: 15 bar;
 • Võimalus kasutada veefiltrit: Jah;
 • Reguleeritav kohvi kangus: 2 taset;
 • Energiasäästurežiim: Jah;
 • Üheaegselt valmistab: 1 tassi;
 • Reguleeritav kohvitila kõrgus: 58 - 141 mm;
 • Andmed: Automaatne süsteemipuhastus, Automaatne katlakivieemaldus;
 • Programmeeritav vee kogus: Jah;
 • Kohviveski tüüp: Terasest;
 • Mõõdud (KxSxL), cm: 32,3 x 44,5 x 23;
 • Energisäästurežiimi lüliti: Jah;
 • Masina tüüp: Täisautomaatsed;
 • Kaal: 10 kg;
 • Päritoluriik: Šveits;
 • Garantiiaeg: 24 kuud või 8 000 tassi.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN