Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Kohvimasin JURA “XJ9 Professional”

Küsige pakkumist
+372 55 000 90
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIMISE KOHTA KÜSIGE TÄIENDAVAT INFOT
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Kohvimasin JURA „XJ9 Professional“ sobib eriti hästi nendele, kes hindavad lisaks kohvi kvaliteetsele maitsele ka kohvimasina välimust ja disaini. Selle kohvimasinaga saate ühe nupuvajutusega valmistada ristretto’t, espresso’t, musta kohvi, cappuccino’t, latte’t või latte macchiato’t. Kohvimasina kasutamine on eriti lihtne ja mugav – värvilisel TFT ekraanil saate kiiresti valida oma lemmik-kohvijoogi, vajalikud kohvimasina seadistused ja funktsioonid. Suured kohvipaksu, ubade ja vee anumad on suurepäraselt kasutatavad ka suuremates kontorites või väiksemates toitlustusasutustes.

LAI KOHVIJOOKIDE VALIK ÜHE NUPUVAJUTUSEGA

Ühe nupuvajutusega saate teha enda maitse järgi seadistatud ristretto’t, espresso’t, musta kohvi, cappuccino’t, latte macchiato’t ja latte’t. Kõik need kohvijoogid on värvilisel TFT ekraanil lihtsasti valitavad.

STIILNE

Kohvimasin on eriti stiilne tänu oma modernsele disainile, säravale hõbedasele viimistlusele ja kroomitud oamahutile.Lisaks kohvimasina valmistatud maitsvale kohvile saab sellest aparaadist ka Teie interjööri detail.

SOBIB ERITI HÄSTI KONTORITESSE JA VÄIKSEMATESSE TOITLUSTUS ASUTUSTESSE

Tänu suurtele kohviubade, veepaagi ja kohvipaksu anumatele on kohvimasin võimeline tegema suuri kohvi koguseid. Lisaseadmete abil on võimalik kohvimasinale lisada veevõrgu ühendus, maksesüsteem, tassisoojendi ja kohvipaksu eemaldussüsteem.

Jura

JURA – täisautomaatsete kohvimasinate turuliider. Šveitsis valmistatud masinad pakuvad teile parima kvaliteediga, kiiresti valmivaid kohvijooke teie koduses mugavuses. Kvaliteet, usaldusväärsus ja lihtsus on Jura masinate tunnuseks.

Jura

Täiuslik maitse tänu I.P.B.A.S. © süsteemile. Kohviube niisutatakse vahetult enne valmistamisprotsessi. Vastavalt valmistatavale joogile reguleerib masin ubade koguse erinevalt. Tulemus- täiusliku maitse ja kreemja kattega kohv.

Jura

Ühe-puudutuse süsteem, mis teeb hommikuse kohvivalmistamise tõeliselt nauditavaks. Kõigest ühe nupulevajutusega võite valmistada lisaks mustale ka piimakohve. Nautige suurepärast kohvi lihtsalt ja kiirelt.

Jura

Sellel kohvimasinal on suurendatud mahutid: kohvipaksu- , vee- ja kohvioamahutid. Masin on suurepärane valik neile, kes valmistavad kohvi suurtes kogustes.

Jura

See tehnoloogia kasutab kaht süsteemi- piima vahustamine ja segamine, tekitades seeläbi perfektse piimakohvi. Piimakohvid näevad professionaalsed välja ning piimavaht on püsiv ja siidine. Jura masinatele omane duo-piimasüsteem on tõeline revolutsioon täisautomaatsete kohvimasinate vallas.

Jura

TFT ekraan- kõrgetasemeline tehnoloogia, mis laseb kohvimasinat kõigest nupuvajutusega kontrollida. Selged ja arusaadavad ikoonid lasevad teil valida meelepärase joogi ning valmistada see kõigest sekunditega. Kohvimasina kasutamine ei ole kunagi olnud nii lihtne!

JURA

Sellele JURA masinale sobib “Claris Pro” veefilter.
Osta siit

JURA

Sellele JURA masinale sobivad JURA katlakivieemaldustabletid. Tablette piisab 12 tsükliks.
Osta siit

JURA

Kohvisüsteemi puhastamiseks sobivad JURA puhastustabletid. Tablette jätkub 25 tsükliks.
Osta siit

JURA

Masina korpuse puhastamiseks soovitame kasutada JURA mikrofiibrist lappi.
Osta siit

JURA

Piimasüsteemi optimaalse puhtuse tagamiseks kasutage JURA antibakteriaalset vedelikku.
Osta siit


Valmistab ühe nupulevajutusega
RistrettoEspressoCappuccinoCafe LatteMust kohvLatte macchiatoKuum piimPiimavahtKuum vesi

Tehnilised andmed

 • Garantiiaegc: 24 kuud;
 • Kasutavad: Kohvioad, Jahvatatud kohv;
 • Veepaagi maht: 4 l;
 • Kohviubade mahuti: 500 g;
 • Kohvipaksusahtel: 40 tassi;
 • Tootja: JURA;
 • Kohvimasina võimsus: 1450 W;
 • Veepumba rõhk: 15 bar;
 • Võimalus kasutada veefiltrit: Jah;
 • Üheaegselt valmistab: 2 tassi;
 • Reguleeritav kohvitila kõrgus: 65 - 111 mm;
 • Reguleeritav kohvitila laius: 20 - 50 mm;
 • Reguleeritav piimavahustustila kõrgus: 110 - 153 mm;
 • Andmed: Automaatne süsteemipuhastus, Automaatne katlakivieemaldus, Veevõrguga ühendamisvõimalus;
 • Programmeeritav vee kogus: Jah;
 • Programmeeritav kohvi kangus: Jah;
 • Programmeeritav veetemperatuur: Jah;
 • Mõõdud (KxSxL), cm: 50 x 44 x 34;
 • Masina tüüp: Täisautomaatsed;
 • Piimavahustusotsiku tüüp: Automaatne;
 • Reguleeritav vee kogus: Jah;
 • Kaal: 10 kg;
 • Päritoluriik: Šveits.

Kohvimasinate info

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN