Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Kohvimasin Saeco Senseo „Latte Duo HD7855/60“

Välja müüdud
+372 55 000 90
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Järelmaksu kalkulaator:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Uus kohvimasin võimaldab Teil valmistada oma lemmik kohvijoogi värskelt vahustatud piimaga. Valige 6 eelsalvestatud retsepti vahel või salvestage enda lemmikud ise. 1 või 2 tassi korraga ükskõik millist kohvijooki vaid ühe nupuvajutusega

Kahe latte funktsioon

2 tassi maistvat jooki vaid ühe nupuvajutusega! Väga lihtne ja mugav valmistada täiuslik piimaga kohvijook, mis on eriti mõnusa tugeva piimavahuga.

Piimajookide tehnoloogia

Cappuccino, latte või latte macchiato värskest piimast. Kreemjas piimavaht koos täiuslikult valmistatud kohviga. Tänu kanguse valiku funktsioonile saate valmistada just enda maitse järgi just õige kohvijoogi.

Lihtne puhastussüsteem

Sellel Senseo masinal on isepuhastuv piimasüsteem. Samas kui vajate lisapuhastust käib vahustusotsik lihtsalt osadeks lahti ja saate iga osa veel põhjalikumalt puhastada.

Puutetundlikud nupud

Lihtsalt kasutatav LED juhitav juhtimissüsteem teeb selle Senseo kohvimasina eriti lihtsaks ja mugavaks. Kiirus ja lihtsus teeb selle masina tõeliseks kohvisõbraks igale inimesele kes soovib nautida täiuslikku kohvi.


Valmistab ühe nupulevajutusega
CappuccinoMust kohvLatte macchiatoPiimavaht

360°

Tehnilised andmed

 • Garantiiaegc: 24 kuud;
 • Kasutavad: Kohvipadjad;
 • Veepaagi maht: 1 l;
 • Tootja: Saeco Senseo;
 • Kohvimasina võimsus: 2650 W;
 • Reguleeritav kohvi kangus: Jah;
 • Energiasäästurežiim: Jah;
 • Üheaegselt valmistab: 2 tassi;
 • Andmed: Automaatne süsteemipuhastus;
 • Mõõdud (KxSxL), cm: 31.5 x 21 x 29;
 • Masina tüüp: Senseo tüüpi;
 • Kaal: 2 kg;
 • Päritoluriik: Rumeenia.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN