Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Laua-kohvikeetja „CONA“

Küsige pakkumist
Värv:
+372 55 000 90
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

„CONA“ on originaalse välimusega kohvimasin, mis töötab vaakum põhimõttel. See on väga vana ja maailmas tuntud kohvivalmistamise viis, mis leiutati XIX sajandil. Sellisel moel valmistatud kohv on rikkaliku ja puhta maitsega. Kohvikeetja on juhtmevaba, nii et saate kohvi laua keskel valmistada ja imetoredat vaatepilti nautida. Vastavalt valikule on „CONA“ kohvikeetja luksuslik hoidik kullatud või kroomitud. Saadaval kaks suurust: 850 ml ja 1110 ml.

MAITSEV KOHV
„CONA“ kohvikeetjaga saate teha rikkaliku maitsega kohvi.

TÕELINE RÕÕM KOHVIVALMISTAMISEST

„CONA“ kohvikeetjaga on kohvi valmistamine eriti mõnus vaatepilt koos imehea aroomiga ja kohvivalmistamise helidega: mullitamine, kahin jne.

MOBIILNE

Kohvimasinat saate kasutada kõikjal: rõdul päikest nautides, õhtul aias mõnuledes või köögis ning muudes kohtades. Kinkige „CONA“ kohvikeetja abil endale, perele, sõpradele, armsamatele või tööpartneritele unustamatu kohvielamus.
 

Tehnilised andmed

  • Kasutavad: Jahvatatud kohv;
  • Tootja: Cona;
  • Masina tüüp: Muud;
  • Kaal: 0,5 kg;
  • Päritoluriik: Suurbritannia.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN