Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Mida ütlevad meie kliendid

Ja siin on meie töö kõige meeldivamad viljad! Mõned meie klientide arvamused:


Enne kohviaparaadi ostmist ei teadnud ma tegelikult midagi taolistest firmadest nagu Teie oma. Teie veebilehel olev info sundis mind uudistama tulema Teie kauplusse. Esimene kogemus oli väga meeldiv. Mulle ei meeldi kui müügimees läheneb potentsiaalsele kliendile rünnates. Teie kaupluses seda tunnet ei tekkinud ja kõik soovitused olid väga asjatundlikud ja oli tunda, et müügimees tunneb oma tööd. Ma ei muudaks Teie töös midagi. Nii suurepärast müügimeest nagu on Tanel, sellist tuleb hoida kulla hinnaga. Puutun oma töös igapäevaselt kokku müügitööga ja tean kui tähtis on võita klientide usaldus. Teie müügimehed on seda teinud.

Suured tänud Teile ja soovin kogu südamest Teile edu!

Lugupidamisega, Silva Telve
2016.07.28


Nagu lubatud siis annan tagasisidet kohvimasin Saeco „LIRIKA PLUS“ kohta. Suured tänud Teile aitamast valida õige kohvimasin ja teenindamast enne veel kui Tartu kauplus avatud oli.Olen kohvimasinaga väga rahul ja nädalaga on kulutatud masinat piisavalt ning proovitud erinevaid kohvikanguseid ja piimavahustust. Kindlasti külastan Teie Tartu kauplust kui on vajadus varusid täiendada.

Soovin Teile kõike kõige paremat ja edu kohvimasinate müügis.

Lugupidamisega, Rain Suits
2015.04.13

Olen oma kohvimasinaga väga rahul. Naudin igapäevaselt kvaliteetset masinakohvi ja ei kujuta ettegi, kuidas enne sai joodud termosekohvi..

Suur tänu hea valikusoovituse eest.
Ikka päikest!

 Monika
2014.07.23

Sain oma tellimuse kätte. Olen väga rahul ja tänulik – kõik sujus ilusti ja korrektselt: supertoode, mõnus kingitus, kiire tarne.

Suured tänu ja edu Teile!

Lugupidamisega, Anna
2014.07.02

Tere! Olen väga rahul kohvimasinaga ja ka müügiesindaja tööga! Edu teile!

Leili
2014.04.24

Olime pikalt vaadanud poodides erinevaid masinaid erinevatelt tootjatelt, ent õige valiku tegemisel jäi alati midagi takistama. Tahame siiralt tänada teie töötajat Tanelit meid aitamast ja lõpuks julgesime endale kohvimasina ära osta. Masin on meie köögis lausa kesksel kohal, kuna kõik tahavad head kohvi nautida! Ja kohvi tellime samuti edaspidi teilt, kuna teie abivalmidus ja positiivne suhtumine kutsub meid ikka ja jälle tagasi.

Aivo Land
2014.04.08

Suur tänu, Siemens TE506201RW aparaat koos Bella Roma kohviubadega käes ja esimesed maitsvad hommikukohvidki juba maitstud. Aparaat mugav ja maitseelamus garanteeritud : )

Anu Puusepp
2014.03.20

Tere!
Ostsime mehega Jura F7 kohvimasina pere jõulukingiks ja mind üllatas meeldivalt teie kiire tegutsemine ja ülim sõbralikkus! Muidugi oleme masinaga ülirahul ja kohvitamine on saanud hoopis teise tähenduse, kuna see on palju maitsvam! Tänan teid meeldiva kogemuse eest, jääme teie klientideks kindlasti ka edaspidi!

Anu
2013.12.21

Tere KohviSemu ja härra Tanel! Soetasime hästi toreda, meie esimese kohvimasina Bosch „TCA5309. Alustuseks tõelisesse kohvinaudingu maailma sisenemiseks, pakub see masin oma parimat. : ) Täname : )

Ethel ja Silja Põlvamaalt
2014.02.11

Minu suured kiitused Sulle, Tanel! Ise poleks endale sobivat masinat ja sinna õiget kohvi leidnud minu nõudmiste juures. Tänud, et jaksasid mu murega tegeleda! Tulemus on väga hea, mina olen rahul!

Priit Tuvi
2013.10.04


Mulle tõsiselt meeldib teie esinduspood. Alati, kui sealkandis olen, hüppan läbi, et vaadata, kas midagi uut ja huvitavat on tulnud. Pakutakse kohvi ja tutvustatakse uusi tooteid. Mõnus vaba suhtlemine, hea meel, kui lahkun jälle mõne huvitava ostu võrra rikkamana. Tänud!

Ülle Lepik
2013.09.05

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN