Kohvimasin Melitta F78/0-100 Barista TSP - Kohvisemu

LISAGARANTII

*Ainult eraisikutele.

Küsi pakkumine

Kontakteerume teiega 15 minuti jooksul
(tööajal)

Aitäh!

Võtame teiega varsti ühendust!

Tarne 1-2 tööpäeva

Kohvimasin Melitta F78/0-100 Barista TSP

5.00 out of 5 based on 3 customer ratings
3 Arvustused
Ühe nupuvajutuse joogid

Americano Caffè crema Cappuccino Espresso Espresso macchiato Flat white
Tehnilised andmed
Garantiiaeg

24 kuud

Kasutavad

Jahvatatud kohv, Kohvioad

Veepaagi maht

1.8 l

Kohviubade mahuti

2 x 135 g

Kohvipaksusahtel

20 tassi

Tootja

Melitta

Võimsus

1450 W

Veepumba rõhk

15 bar

Reguleeritav kohvi kangus

5 taset

Üheaegselt valmistab

2 tassi

Reguleeritav kohvitila kõrgus

Kuni 140 mm

Andmed

Automaatne katlakivieemaldus, Automaatne süsteemipuhastus, Automaatne väljalülitus, Tassisoojendusplaat

Programmeeritav vee kogus

Jah

Kohviveski tüüp

Terasest

Programmeeritav veetemperatuur

4 taset

Mõõdud (KxSxL), cm

37.2 x 46.7 x 25.9

Energisäästurežiimi lüliti

Jah

Masina tüüp

Täisautomaatsed

Piimavahustusotsiku tüüp

Automaatne

Piimanõu maht

Jah

Reguleeritav kohviveski (jahvatus aste)

Jah

Kaal

10 kg

Päritoluriik

Saksamaa

Tooteinfo

Ideaalne kohvimasin tõelisele kohviaustajale. Sellel kohvimasinal on kõik funktsioonid, mida võib vaja minna kohvi valmistamiseks kodus. Veelgi enam, see masin meeldib kindlasti neile, kes elavad koos teiste kohviaustajatega. Peale tavapäraste kohvimasinate funktsioonide on sellel masinal üks lihtsamaid puhastusprotseduure, lai valik seadistatavaid retsepte (21 retsepti, kuni 8 kasutajaprofiili) ning on ka väga lihtsasti kasutatav. Masinaga komplektis kaasas on piimatermos. Selle masinaga saate teha kõiki kohvijooke, kaasaarvatud piimajooke, ühe nupuvajutusega.

2 KOHVIUBADE MAHUTIT AUTOMAATSE PUHASTUSEGA

See on üks kõige vingemaid funktsioone, mida võib väga harva leida teistelt kodukasutuseks mõeldud mudelitelt. See on elupäästjaks kodudes, kus on kaks erinevate maitsetega kohvigurmaani. Melitta F78 on erakordselt hästi tehtud kahe kohvioa mahutiga. See süsteem lubab kohvimasinas kasutada kahte erinevat tüüpi kohviuba ning peale igat jahvatust puhastab süsteem automaatselt kohviveski. See tehnoloogia võimaldab Teil valmistada jooke nagu “red eye” või “black eye” ning nautida ka kahte erinevat oatüüpi. See on suurepärane lisavõimalus neile, kes tahavad nautida kofeiinivaba kohvi, kuna saate ühes mahutis hoida kofeiinivabasid kohviube.

21 KOHVIRETSEPTI JA KUNI 8 KASUTAJAPROFIILI

Veel üks kord – see masin on lihtsalt sobilik kui majas on rohkem kui üks kohvinautleja. Iga inimene (kuni 8) saab luua ja seadistada oma kohviretsepte. Rohkem piima? Rohkem vett? Soovite cappuccino’t eriti suure piimavahu kogusega? Igat profiili saab seadistada – jookide temperatuurid, piima ja vee kogus igale ühele 21-st kohviretseptist. Täpselt teie soovide kohaselt!

VÄRVILINE TFT EKRAAN

Iga masina funktsioon on selgelt kuvatud masina esipaneelil asuval värvilisel TFT-ekraanil. Mugav ja intuitiivne kasutajaliides teevad jookide valmistamise lihtsaks ja kiireks. Ekraanil kuvatakse ka kõik vajalikud hooldustoimingud (puhastamine, katlakivieemaldus, piima-, vee- või ubademahuti tühjendamine). Peate vaid selle eest hoolitsema, et masin saaks jätkata maailma kõige maitsvama joogi valmistamist… Vastavalt teie soovidele!

ÜHE NUPUVAJUTUSEGA – KAKS TASSI SOOVITUD KOHVIJOOKI

Melitta F78 on väga võimas kohvimasin. Uusim tehnoloogia koos nutikate insenerilahendustega lubab valmistada kaks tassi (kaasaarvatud piimakohvid) ühe nupuvajutusega. Masinal on ka reguleeritava kõrgusega kohvitila – et iga tass sobiks – alustades väikesest espressost ja lõpetades kõrgete ja laiade latte macchiato klaasidega!

PIIMATERMOS

See kohvimasin tuleb koos mugava piimatermosega. Melitta F78-l ei ole integreeritud piimaanumat, seega kui teil jääb natuke piima termosesse alles – lihtsalt pange see külmkappi ja piim seisab kauem värskena. Seda termost on ka väga lihtne puhastada ja hooldada.

Video arvustused
5.00 out of 5 based on 3 customer ratings
3 Arvustused
  1. 5 out of 5

    Anonymous

  2. 5 out of 5

    Anonymous

  3. 5 out of 5

    Anonymous

Küsimused ja arutelu