Parallel - KohviSemu
Maitse, mis meeldib kõigile - “Caprissimo Fragrante” kohvioad -40% soodustusega

Kohvivöö on Põhja- ja Lõunaosa horistonaalne troopilline vöönd, mis paikneb 25°N kuni 25°S laiuskraadidel. Kohvivöö ümbritseb ekvaatorit, läbides Kesk- ja Lõuna-Ameerikat, Aasiat ja Aafrikat.

 

Vööndis asuvaid riike iseloomustab täiuslik kohviistandus, tänu millele segasime kokku spetsiaalsetest Parallel kohviubadest, eesmärgiga - nautimaks alati täiusliku kohvi maitset.

 

Sõltuvalt mandritest lahutasime paralleelselt Põhja kõrgeima ja Lõuna madalaima kohvivööndi, tänu millele valmisid uued Parallel kohvisordid - 12 Etioopia ja Tansaania, 17 India ja Paapua Uus-Guinea ning 36 El Salvador ja Brasiilia.

"Parallel 12" kohvioad on Etioopia ja Tansaania päritolu araabika ubade segu.

 

Nendes piirkondades kasvatatud kohvioad paistavad silma oma kerguse poolest, mida täiendavad magusate marjade, puuviljade ja veini aroomi noodid.

VALI

"Parallel 17" kohvioad on segu araabika ubadest, mis on kasvatatud Indias ja Uus-Guineas.

 

Nendest regioonidest pärit kohvi iseloomustab nende pehmus ja magusad kakaonoodid, mida täiendavad nelgi ja kuivatatud puuviljade aroomid.

 

VALI

"Parallel 36" on segu araabika ubadest, mis on kasvatatud El Salvadoris ja Brasiilias.

 

Nendest piirkondadest pärit kohvi maitsest võib leida maapähklivõi, šokolaadi, lillede ja puidu noote ning äratuntavalt rikkalikku aroomi.

 

VALI

preloader