Katlakivieemaldusvedelik De'Longhi "EcoDecalk" - KohviSemu
Tasuta kohaletoomine alates 20 €

Katlakivieemaldusvedelik De’Longhi “EcoDecalk”

(3)
Tehnilised andmed Tooteinfo
Clear
 • Tarneaeg 1 - 3 päeva

Tehnilised andmed

Tüüp

Katlakivieemaldusvahendid

Tootja

De'Longhi

Tsüklid

5

Maht

500 ml

Arv pakendis

1

Päritoluriik

Itaalia

EAN

8004399329492

Kaal

647 g

Loe veel
Peida lisainfo

Tooteinfo

Katlakivi on kõige levinum kohvimasina rikete põhjustaja, seega on väga oluline õigeaegselt katlakivi eemaldada! Uus efektiivne katlakivieemaldusvedelik De’Longhi „EcoDecalk“ eemaldab kohvimasina veesüsteemis tekkiva katlakivi. Laboris tehtud katsed ja testid on näidanud, et see katlakivieemaldusvedelik on kolm korda tõhusam kui tavalised katlakivieemaldusvahendid. Hoolitsege oma kohvimasina eest ja see valmistab Teile alati maitsvat kohvi.

KUIDAS HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?

500 ml hooldusvahendit jätkub viieks kasutuskorraks. Üheks korraks on vaja lahjendada 100 ml vedelikku 400 ml veega. Kui Teil on täisautomaatne kohvimasin (koos veskiga), siis valige katlakivieemaldusprogramm ja vajutage nuppu (järgige konkreetse mudeli kasutusjuhendit). Kui Teil on poolautomaatne kohvimasin, siis eemaldage kohvivalmistamise käpp ja asetage käpa kohale tühi nõu. Laske kogu vee ja vedeliku lahus nelja korraga iga viie minuti tagant läbi kohvimasina. Siis korrake seda puhta veega. Lõpuks puhastage korralikult veeanum.

KUI TIHTI HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?

See sõltub suuresti Teie vee karedusest: mida karedam on vesi, seda sagedamini tuleb kohvimasinat katlakivist puhastada (täisautomaatsetel kohvimasinatel on võimalus vee karedus salvestada – nii annab kohvimasin Teile märku, millal on vaja katlakivieemalduse programmi kasutada).

Loe veel
Peida lisainfo

Küsimused ja arutelu

Jäta hinnang
Tagasiside (3)
Facebook Tagasiside
5.0
 1. Helen R.

  Rated 5 out of 5

  Hea hinna ja kvaliteedi suhe

 2. Raimond Jakobs

  Rated 5 out of 5

  Soodne kaup ja meeldiv teenindus.

 3. Heinar H.

  Rated 5 out of 5