C. Liégeois Magnifico kohvisari -40% Loe lisaks

Katlakivieemaldusvedelik De’Longhi “EcoDecalk”

Spetsifikatsioonid Tooteinfo
Kogus
13.99 
  • Tarneaeg 1-3 tööpäeva

Tooteinfo

Katlakivi on kõige levinum kohvimasina rikete põhjustaja, seega on väga oluline õigeaegselt katlakivi eemaldada! Uus efektiivne katlakivieemaldusvedelik De’Longhi „EcoDecalk“ eemaldab kohvimasina veesüsteemis tekkiva katlakivi. Laboris tehtud katsed ja testid on näidanud, et see katlakivieemaldusvedelik on kolm korda tõhusam kui tavalised katlakivieemaldusvahendid. Hoolitsege oma kohvimasina eest ja see valmistab Teile alati maitsvat kohvi.

KUIDAS HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?

500 ml hooldusvahendit jätkub viieks kasutuskorraks. Üheks korraks on vaja lahjendada 100 ml vedelikku 400 ml veega. Kui Teil on täisautomaatne kohvimasin (koos veskiga), siis valige katlakivieemaldusprogramm ja vajutage nuppu (järgige konkreetse mudeli kasutusjuhendit). Kui Teil on poolautomaatne kohvimasin, siis eemaldage kohvivalmistamise käpp ja asetage käpa kohale tühi nõu. Laske kogu vee ja vedeliku lahus nelja korraga iga viie minuti tagant läbi kohvimasina. Siis korrake seda puhta veega. Lõpuks puhastage korralikult veeanum.

KUI TIHTI HOOLDUSVAHENDIT KASUTADA?

See sõltub suuresti Teie vee karedusest: mida karedam on vesi, seda sagedamini tuleb kohvimasinat katlakivist puhastada (täisautomaatsetel kohvimasinatel on võimalus vee karedus salvestada – nii annab kohvimasin Teile märku, millal on vaja katlakivieemalduse programmi kasutada).

Spetsifikatsioonid

Üldised omadused

Tüüp Katlakivieemaldusvahendid
Tootja De'Longhi
Tsüklid 5
Maht 500 ml
Arv pakendis 1
Päritoluriik Itaalia
EAN 8004399329492

Tihemini küsitud küsimused

Küsi toote koht

Saada küsimus

Tagasiside

Tagasiside
Facebook'i kommentaarid
4.79
43 hinnang(ud)
93%
2%
0%
0%
4%
  • juuli 31, 2021

    Vajalik ja sobiv toode. Hea teenindus .Ostan edaspidi ka.

  • juuli 30, 2021

    Teeb oma töö ära. Kui ta selle jaoks tehtud on, pole ka alternatiive otsinud. Oleme oluliseks pidanud masina tööiga ja sellepärast kasutame originaalvahendeid.

  • juuli 16, 2021

    Parim, parima hinnaga ja super teenindus! Kiidan!

Kirjuta arvustus

Räägi meile rohkem KohviSemu toodete või teenuste kohta. Sinu arvamus loeb.

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

Hinnang

Olete proovinud seda toodet? Jätke arvustus