NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinatest

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinad on suutnud vallutada tuhandete kohvisõprade südamed tänu oma heale hinnale, kompaktsusele, mobiilsusele, lihtsale olemusele ja hooldusele ning muidugi võimalusele valmistada palju erinevaid jooke. Selle eduloo suur osa on fakt, et need kohvimasinad suudavad vaid ühe nupuvajutusega valmistada maitsvat kohvi.

Palju erinevaid kapsleid. Üks põhjus, miks need kapselkohvimasinad on meeletult populaarsed, on nende võimekus valmistada palju erinevaid jooke. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvikapslid lasevad sul nautida espressot, cappuccinot, lattet, caramel latte macchiatot või isegi kuuma šokolaadi!

Lisaks võid kasutada ka teiste tootjate kapsleid. Meie tootevalikus on NESCAFÉ® Dolce Gusto®-le sobivad kapslid, mille tootjateks on KohviSemu, Charles Liégeois, Mokito ja Starbucks. Samuti võid kasutada taaskasutatavaid kapsleid ning oma lemmikkohvi. Iga kohvisõber – või teiste jookide austaja – leiab midagi oma maitsele.

Kuumad ja külmad joogid. Dolce Gusto® kohvimasinad suudavad tänu Hot & Cold funktsioonile valmistada nii külmi kui kuumi jooke. Kui sinu mudel on manuaalne, pead vaid keerama veekangi teisele poole. Kui masin on automaatne, ei pea sa isegi seda tegema: vajuta lihtsalt nuppu.

Mugav piimasüsteem. Erinevalt teiste tootjate seadmetest kasutavad NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinad piimapulbriga kapsleid piimajookide valmistamisel. See on eriti mugav, kui sul pole käepärast värsket külma piima. See on hea lahendus ka neile, kes tahavad vältida piimasüsteemi hooldust. Sisesta kapsel masinasse ja naudi rikkalikku piimavahtu!

15-baarine rõhk. Need masinad kasutavad kohvi valmistamisel 15-baarist rõhku – tulemusena on joogid sama head nagu restoranis.

Lihtne käsitleda: manuaalne või automaatne. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapselkohvimasinad on väga lihtsad. Baasmudelid on manuaalsed: pead sisestama seadmesse kapsli, sättima veekangi ning selle lahti laskma siis, kui soovitud kogus vett on kätte saadud. Automaatsed mudelid teevad asja lihtsamaks: sisesta kohvikapsel, vali soovitud veekogus vastavalt joogi portsjoni suurusele (vastav suuruse skaala on olemas nii sinu kohvimasinal kui ka kapslite pakendil) ning lase veel voolata. Kui valitud veekogus on väljunud masinast, lõpetab kohvimasin automaatselt.

Energiasäästlik režiim. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinad on varustatud sisseehitatud energiasäästva režiimiga. Pärast 1-5 minuti pikkust tegevusetust (olenevalt mudelist), lülitab seade end automaatselt välja, aidates säästa elektriarvelt.

XL tassi funktsioon. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinad on enamasti varustatud XL tassi funktsiooniga. See tähendab, et saad täita suure kaasaskantava kohvitassi – või isegi termose – oma lemmikkohviga.

Espresso Boost funktsioon. Uusimatel NESCAFÉ® Dolce Gusto® mudelitel on nö Espresso Boost funktsioon, millega saab valmistada intensiivsema espresso. Niimoodi saad kohandada kohvi vastavalt oma maitsele ja nautida soovi korral lisamaitset.

KohviSemu valikus on ka teiste tootjate kapselkohvimasinad, seega kui sa pole kindel, uuri ka teisi võimalusi.

Kuidas valida enda jaoks õige mudel?

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kapselkohvimasinad on saadaval erineva disaini, suuruse, veemahuti kuju ja mahutavuse, tööpõhimõtte (mõned on manuaalsed, mõned automaatsed) ja funktsioonidega. Otsuse langetamiseks oleme alljärgnevalt esile toonud iga mudeli põhiomadused.

Dolce Gusto® Piccolo XS

Dolce Gusto Piccolo XS on vaid 16 cm laiune, 29 cm kõrgune ja 29 cm sügavune, olles üks kõige kompaktsemaid Dolce Gusto kohvimasinaid. Oma väikesest suurusest hoolimata mahub selle veepaaki 0.8 liitrit vett. Masin on aga manuaalne – see tähendab, et kohvi valmistamiseks pead kangi ise liigutama ning selle uuesti üles tõstma siis, kui oled valmis kohviprotsessi lõpetama.

Dolce Gusto® Infinissima

Dolce Gusto Infinissima mudeli disain on jällegi unikaalne. Kui otsid eriti kitsast kohvimasinat, siis 15.5 cm laiune Infinissima on kahtlemata väärt kaalumist. Mudelil on aga kõige suurem veepaak: 1.2-liitrise mahutavusega sobib see täiuslikult neile, kes tahavad valmistada rohkem kohvi korraga või teevad mitu tassi kohvi päevas. See kohvimasin on manuaalne.

Dolce Gusto® Mini Me 

Erinevalt eelnevatest mudelitest on Dolce Gusto Mini Me kapselkohvimasin varustatud automaatse süsteemiga. Kasuta kontrollpaneeli sobiva suuruse valimiseks ning kui vastav kogus vett on väljutatud, lõpetab masin automaatselt. Masinal kuvatud suurus vastab Dolce Gusto kapslitel olevale suuruse skaalale. See väike funktsioon on väga kasulik, kuna niimoodi näed viidet sellele, kui palju vett on vaja konkreetse kohvijoogi valmistamiseks. Mini Me veepaaki mahub 0.8 liitrit vett.

Dolce Gusto® Genio S 

Dolce Gusto Genio S mudelis on säilitatud kõik varasemad Genio mudelite omadused, kuid sellele on lisatud veel uusi funktsioone juurde. Mudelil on suur veepaak, kuhu mahub 0.8 liitrit vett. Paaki on seejuures ka väga lihtne eemaldada ja täita. Kohvimasina disain on eksklusiivne ja moodne. Masin töötab automaatselt.

Dolce Gusto® Genio S Plus 

Dolce Gusto Genio S Plus kohvimasin meelitab kohvisõpru oma kauni disaini, parema veepaagi, automaatse töötamise ja muidugi käepäraste lisafunktsioonidega. Intensiivse maitse austajad saavad nautida Espresso Boost funktsiooni, mille tulemusena on kohvi maitse palju tugevam. Ka veetemperatuuri seadistamine on väärtuslik võimalus, eriti neile, kes tahavad eksperimenteerida maitsetega.

Dolce Gusto® Genio S Touch

Kõikide Dolce Gusto Genio S sarja masinate hulgas on Dolce Gusto Genio S Touch kõige nutikam. Lisaks Genio S mudelite võrratutele funktsioonidele – nagu kaunis disain, parem veepaak, automaatne käsitlemine, Espresso Boost funktsioon ja seadistatav veetemperatuur – on sellel ka eriti moodne puutetundlik kontrollpaneel.

Kuidas puhastada Dolce Gusto® kohvimasinat katlakivist?

Dolce Gusto® kohvimasin on hõlpsalt hooldatav, kuid masinat tuleb siiski regulaarselt hooldada kvaliteetse kohvi valmistamiseks. Üldise reeglina tasuks kapselkohvimasinat puhastada katlakivist vähemalt kord kolme kuu jooksul. Täida veepaak katlakivieemaldi ja vajaliku veekogusega. Käivita kohvimasin, kuni kogu vesi on ära voolanud. Pärast seda loputa veepaaki põhjalikult, täida see puhta veega ja loputa veesüsteemi uuesti. Niimoodi saad eemaldada masinast kogu katlakivi ja muu mustuse.

Ära unusta järgida ka teisi Dolce Gusto® puhastussamme:

  • Ära jäta alust mustaks – puhasta seda jooksva vee või niiske lapiga iga kord, kui alusele läheb jooki. Tee sama kapslihoidjaga.
  • Kontrolli ja puhasta regulaarselt kapsli augustusnõela ümbrust.
  • Pärast masina väljalülitamist puhasta ka augustusnõela.

Lisainfo jaoks loe meie artiklit Kuidas hooldada NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinat?”

Vajad abi?

KohviSemu valikus on saadaval ka mitmed teised kohvimasinad – nende hulgas mitmed populaarsed kapselkohvimasinad. NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvimasinad on ühed neist ning neid hindavad eriti just need, kes otsivad kompaktset, kiiret ja mugavat kohvimasinat. Loodame, et ülaltoodud info aitab sul valida välja kapselkohvimasina, mis vastab su vajadustele. Kui sa pole aga endiselt kindel selle osas, milline masin sulle sobib või sul on mõni muu küsimus, võta ühendust KohviSemu konsultantidega, kes aitavad sind meeleldi ja annavad ka vajalikke vastuseid!

Loe veel