Piiratud ajaga pakkumine:
 • 00

  P.

 • 00

  T.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

1+1 CAPRISETTE & PARALLEL kohvile
Teine sama pakk kingituseks.

Nespresso kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Nespresso kohvimasinatest

Nespresso kohvimasinad on kauni disaini ja põnevate tehnoloogiatega: just selle kombinatsiooni pärast on need kohvimasinad muutunud niivõrd trendikaks. Bränd pöörab tähelepanu igale kohvivalmistamise pisiasjale, seega on need seadmed mitte üksnes funktsionaalsed, vaid ka väga moodsad.

Nespresso kohvimasinate unikaalsed tehnoloogiad ja omadused

19-baarine rõhk. Nespresso kohvimasinad on disainitud tõelistele espressofännidele. Need masinad rakendavad kohvi valmistamisel 19-baarist rõhku, mistõttu on joogid eriti rikkalikud ja äärmiselt maitserikkad.

Lai valik Nespresso kapsleid. Nespresso kapslite erakordne kvaliteet on peenete valikute tulemus. Nespresso eksperdid valivad parimad kohvifarmid ja hindavad ube hoolikalt, seejärel röstivad ja kombineerivad need erilisteks segudeks või müüvad neid individuaalselt. On oluline ka mainida, et kuna Nespresso kohvimasinad muutusid meeletult populaarseks, on paljud teised ettevõtted välja andnud enda Nespresso-le sobivad kapslid. See tähendab, et nüüd on saadaval veel rohkem sobivaid kohvikapsleid.

Lihtne kasutada. Nespresso kapselkohvimasinad on minimalistlikud nii oma disaini kui tööpõhimõtte poolest. Neid on lihtne kasutada isegi esmakordsel kasutajal tänu lihtsatele komponentidele: näiteks vee- ja piimamahuti on mõlemad eemaldatavad. Kapslihoidja on disainitud nii, et kohvikapsli saaks kenasti sinna sisse asetada.

Lihtne Nespresso kohvimasina hooldus. Nespresso kohvimasinad on erilised oma lihtsa hoolduse tõttu. Seadet saab hõlpsalt lahti võtta ja iga osa eraldi vee all pesta. Automaatne Nespresso katlakivieemalduse programm muudab kohvimasina hooldamise veel lihtsamaks!

Kompaktsus. Nespresso seadmete kompaktsus on kasulik nii kodu kui reisimise tarbeks. Väikese Nespresso kohvimasina saad endaga alati kaasa võtta ning nautida head kohvi kasvõi hotellitoas.

Kõige populaarsemad Nespresso kohvimasina mudelid

Nespresso Essenza Mini

Nespresso Essenza Mini on pisike, aga väga võimas kapselkohvimasin, mis sobib täiuslikult musta kohvi sõpradele. Masinat on lihtne kasutada ning see valmistab kiirelt kas espresso või espresso lungo. Nespresso Essenza Mini kohvimasin on moodsa disainiga ning sobib iga köögiga, säästes samal ajal köögipinnal ruumi. Tänu nõudepesumasinasse sobivatele komponentidele on masinat lihtne hooldada. Nespresso valikus on selle masina jaoks mitmeid kohvikapsleid, mis sobivad igat masti espressosõpradele.

Nespresso Lattissima

Nespresso Lattissima kohvimasin on toonud kapselkohvimasinate maailma revolutsiooni oma sisseehitatud piimasüsteemi tõttu, mis suudab luua värsket piimavahtu.

Hõlpsa tegutsemise jaoks on saadaval kolm valgustatud nuppu espresso, espresso lungo ja piimajookide jaoks. Uuenduslik cappuccino süsteem valmistab võrratu piimavahu ja tuvastab, kui piimamahuti saab tühjaks. Nespresso Lattissima kapselkohvimasin kasutab 19-baarist rõhku kohvi valmistamiseks ja seda on üllatavalt lihtne hooldada: masina osad sobivad nõudepesumasinasse ning sisseehitatud kapslimahutisse mahub kuni 11 kapslit. See piimavahustiga Nespresso kohvimasin on täiuslik neile, kes tahavad valmistada kvaliteetset ja täpset kohvi või neile, kellel on eriti kiire elustiil.

Nespresso Citiz

Nespresso Citiz sarja kuulub kaks mudelit: piimavahustiga ja vahustita mudel. Mõlemal masinal on kaks nuppu kohvi kontrollimiseks ning kiire 25-sekundiline veesoojendussüsteem. Klassikaline Nespresso Citiz mudel sobib musta kohvi jaoks, samas Nespresso Citiz & Milk on loodud piimajookide sõpradele. Kompaktsest suurusest hoolimata on masinal mahukas piimamahuti ning 1-liitrine veemahuti. See Nespresso kohvimasin on ideaalne neile, kes otsivad kompaktset masinat, ent soovivad proovida erinevaid kohviretsepte, sealhulgas piimajooke.

Nespresso Inissia

Kompaktne Nespresso Inissia kohvimasin on täiuslik väikese köögi jaoks. See soojeneb muideks vaid 25 sekundiga! See ei valmista küll piimajooke, ent Nespresso kapslite lai valik laseb nautida mitmeid maitseid. Pealegi, masin on energiasäästlik: see aktiveerub 9 minutit pärast tegevusetust.

Nespresso Pixie 

Nespresso Pixie kohvimasin ühendab tööstusliku disaini ja kvaliteetse kohvi. Kompaktse suuruse tõttu saad kiirelt valmistada maitsva espresso, mida katab sametine kiht. Tänu kõrgele rõhule ja kiirele soojenemisele saab kohv valmis mõne hetkega. Mugavuse jaoks on Nespresso kohvimasin varustatud ka automaatse väljalülitusega.

Nespresso masinate puhastamine

Kapselkohvimasinad, nagu kõik teised seadmed, vajavad regulaarselt puhastamist oma eluea pikendamiseks. Nespresso kohvimasina puhastamisel ei tohi unustada, et vee kvaliteet mõjutab ka kohvi maitset, seega tuleb veepaaki loputada regulaarselt ning täita seda iga päev värske veega. Ka alust ja kapsli mahutit tuleb iga päev tühjendada. Loputa neid sooja veega ja jäta need kuivama.

Kui kasutad piimavahusti või piimamahutiga Nespresso kohvimasinat, tuleb ka piimasüsteemi regulaarselt puhastada. Selle jaoks kasuta spetsiaalset piimasüsteemi puhastust. Kui Nespresso kohvimasinal on puhastustuluke põlemas, pead loputama Rapid Cappuccino süsteemi, asetades puhta mahuti kohvi väljutuskoha alla ning keerates piimavahusti kang puhastusasendisse või vajutades puhastusnuppu. Piimasüsteemi põhjalikuks puhastamiseks sega puhastusvahendit veega vastavalt tootja määratud juhistele.

Rohkem infot leiad meie artiklist “Kuidas Hooldada Nespresso Kohvimasinat?“.

Professionaalne abi kohvimasina valimisel

Kui sa ikka ei leia sobivat mudelit või tahad uurida ka teisi brände, leia meie valikust kõik kohvimasinad: võid leida sealt endale sobiva! Lisaks võid alati küsida abi KohviSemu konsultantidelt. Nad annavad sulle meeleldi nõuandeid ja aitavad sul valida mudeli, mis vastab kõikidele su soovidele.

Loe veel