2+2

Piimavahustajad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Piimavahustitest

Suur enamus modernseid kööke sisaldavad tänapäeval endas ka piimavahustajat. Seda tööriista kasutatakse piima soojendamiseks ja vahustamiseks, mis lisatakse see järel erinevatele piimaga jookidele: klassikalisest cappuccinost, lattest ja latte macchiatost kuni trendikate flat white, espresso macchiato, kohvikokteilide, chai latte, kakao või kuuma šokolaadini välja. Piimavahtu saab kasutada isegi mitmete toitude valmistamiseks. 

Tulihingelistele piimaga jookide fännidele on kasutamiseks mitmeid erinevaid maitsva piimavahu valmistamise meetodeid. Neile näiteks, kes eelistavad maksimaalset mugavust, on loodud täisautomaatne kohvimasin, mis suudab valmistada piimavahtu vaid nupuvajutusega. Barista oskustega tõelistele kohvigrumaanidele sobib aga pigem espressomasin, millega manuaalselt oma piima vahustada. Kui eelistad teistsugust valmistusmeetodit, ning ei soovi keerukatesse(ning kulukatesse) tarvikutesse liialt palju investeerida, on sulle ideaalne valik just eraldiseisev piimavahusti. Selliseid vahusteid ostavad endale tavaliselt automaatse piimasüsteemita kohvimasinate omanikud: selleks võib olla nii täisautomaatne piimavahustajata masin või kapselkohvimasin, mis valmistab vaid musta kohvi. Erinevate kohvitarvikute kasutajad valivad eraldiseisvat vahustajat ka oma piimaga jookide valmistamiseks. 

KohviSemu lai toodete valik sisaldab endas erinevate maailmakuulsate tootjate piimavahustajate sortimenti. Võta omale vabadus meie sortimendiga tutvuda, ning vali erinevate manuaalsete, pool-automaatsete ja täisautomaatsete valikute hulgast! 

Manuaalsed Piimavahustajad 

Kui soovid soodsalt, mugavalt ja keerukate protseduurideta piima vahustada, on manuaalne piimavahustaja sulle parim valik. Eriti populaarsed on tänapäeval just sõelaga piimavahustajad. Seda tüüpi piimavahustajat kasutades pead esialgu vahustajasse piima kallama, ning selle siis soojendama. Oluline on pöörata tähelepanu sellele, millise pliidiga antud vahustaja toimib – eriti tähtis on see induktsioonpliidi omanike puhul. Erakordselt maitsva ja magusa vahu saavutamiseks soojenda piim maksimaalselt 65 °C juurde (siinkohal tuleb kasuks eriline piima termomeeter). Niipea kui piim on soojendatud, hakka seda sõela üles-alla liigutades vahtu ajama. Sellist tüüpi vahustajad on tavaliselt valmistatud alumiiniumist ja roostevabast terasest, mistõttu on nad vastupidavad ja kergesti hooldatavad. Sõelaga vahustaja on hea vali ka neile, kellele meeldib piimaga kohvijooke suurema seltskonnaga nautida: tänu vahustajate mahukusele saab nendega valmistada piisavalt vahtu mitme portsjoni jaoks korraga. 

Manuaalsed piimavahustajad võivad olla ka shakeri kujulised. Need abimehed vahustavad vahtu ka külmalt. Täida lihtsalt üks anumatest piimaga (kuni märgiseni), ühenda teise anuma poolega, ning loksuta. Kui valmistad jääga jooki, kasuta vahtu otse anumast – kuuma joogi valmistamisel soojenda aga vaht mikrolaineahjus (veendu et kasutad mikrolaineahju sobivat anumat). 

Eriti huvitav detail on see, et manuaalse vahustajana võid kasutada ka presskannu. Kuigi peamiselt kasutatakse neid kohvi või tee valmistamisel, võid sinna kallata ka soojendatud piima, ning sõela üles-alla liigutades seda vahtu ajada.  

Kokkuvõtvalt on manuaalne piimavahustaja hea valik neile, kes eelistavad mugavust ja säästlikkust. Need ei vaja elektrit, ning on tänu sellele ideaalsed kaaslased ka reisile kaasa võtmiseks! 

Pool-automaatsed Piimavahustajad

Pool-automaatne piimavahustaja on samuti erakordne tööriist. Need vahustajad on käes hoitavad, ning tavaliselt patareidega. Eriline otsik aitab toota maitsvat ja püsivat piimavahtu – lihtsa vaevaga ja kiirelt. Tipptaseme seadmetel on ka kiiruse reguleerimise võimalus, mistõttu saad valmistada just soovitud tekstuuriga vahu. Pool-automaatsed vahustajad on erakordselt kompaktsed, ning ei vaja elektriühendust. Tänu sellele on nad äärmiselt mugavad ka reisile kaasa võtmiseks. 

Automaatsed Piimavahustajad 

Kui soovid maksimaalset kiirust ja mugavust, on sulle parim automaatne piimavahustaja. Teiste vahustajatega võrreldes on see kallim, kuid selle erakordselt lihtne kasutamine hoiab ta müügihitina nimekirja tipus. Täida lihtsalt vahustaja piimaga, vajuta nuppu, ning muu tehakse juba sinu eest! Piim soojeneb automaatselt õige temperatuurini, ning see vahustatakse eriliste miksrite abil. Enamik mudeleid võimaldavad sul valida erinevate vahustajate vahel – olenevalt valmistatavast piimavahust. Sa võid oma piima soojendada, või soojendada ja vahustada. Tipptaseme automaatsed vahustajad on tihtipeale võimelised valmistama külma piimavahtu, ning sisaldavad tihtipeale ka teisi uusimaid funktsioone nagu integreeritud kuuma šokolaadi programm. Kui see kõlab sulle ahvatlevalt, vaata meie toodet Bialetti “Choco & Milk”: nagu nimigi ütleb, serveerib see sulle nii maitsvat piimavahtu kui ka nauditavat kuuma šokolaadi.  

Enim-Tuntud Piimavahustajate Tootjad 

Meie tooteid valides keskendume sellele, et pakkuda teile parimaid maailmas pakutavaid kohvisid. Jälgime uusimaid kohvitrende, ning teeme koostööd enimtuntud tootjatega. meie sortimenti kuuluvad tipptaseme piimavahustajad erinevatelt maailmakuulsatest ettevõtetelt:  

Bialetti

See tunnustatud Itaalia ettevõte toodab erilisi kohvimasinaid, kohvivalmistajaid ja teisi väikseid köögiseadmeid. “Bialetti” pakub meile erakordset laia valikut eri tüüpi piimavahustajaid, alates manuaalsest “Tuttocrema” ja “Cappuccinatore Acciaio” mudelist kuni erinevat värvi automaatsete piimavahustajateni välja.  

(This acclaimed Italian company manufactures excellent coffee machines, coffee makers and other small kitchen appliances. “Bialetti” offers a particularly wide selection of milk frothers of all kinds, from the manual “Tuttocrema” and “Cappuccinatore Acciaio” to this semi-automatic model or automatic milk frothers of various different colours.)

Hario 

Igivanadest Jaapani traditsioonidest inspireerituna, ning neid modernsete tehnoloogiliste lahendustega kombineerides on see ilmselt üks enim tuntud manuaalseid piimavahustajaid maailmas. Selle nimi on “Latte Shaker”, ning see valmistab erakordselt tihket piimavahtu. 

Melitta 

Kohvifiltrite ja kohvimasinate turu vaieldamatu juht Saksamaalt toodab ka trendikaid automaatseid “Cremio” piimavahustajaid. Need abimehed on võimelised tootma sulle nii kuuma kui külma piimavahtu. 

JURA  

Järgides oma kodumaal Šveitsis kehtivaid kvaliteedistandardeid, on see tootja tuntud peamiselt oma laia valiku tipptasemel täisautomaatsete kohvimasinate poolest, kuid pakub ka kuulsat JURA automaatset piimavahustajat. Seda vahustajat kasutades saad valida ühe kolmest saadaolevast piimavahu temperatuurist, ning serveerida seda külmalt, soojalt või kuumalt. 

Sage  

Arvukate teiste köögiseadmete hulgas pakub see Austraaliast pärinev ettevõtte Euroopas ka erakordselt funktsionaalset “The Milk Cafe” vahustajat. See põhineb induktsioon-soojenduse printsiibil, ning võimaldab sul valida soovitud vahustamise temperatuuri. Tänu arvukatele saadaolevatele miksritele saad valmistada piimavahtu, mis on täpselt sinu soovidele vastava tihedusega. 

Nüüd saad aga nautida oma kohvi – või ükskõik millist muud valitud jooki – ning kuhjata selle peale erakordselt siidist ja maitsvat piimavahtu! 

Loe veel