2+2

Täisautomaatsed kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Milline on parim kohvimasin?

Sellele küsimusele ei ole ühest vastust. Valides kohvimasinat, aitab statistika - inimesed teevad selle ostu 5-7 aastaks. Miks see fakt oluline on? Selle perioodi jaoks on oluline soetada vastupidav, ning mis tähtsaim, nõudmistele vastav mudel. Lisaks on iga kliendi soovid ja ootused erinevaid, seega - see mis sobib hästi kolleegidele ja naabritele, ei pruugi olla parim valik sulle ja su perele. Me soovitame alati kaupluses olevale konsultandile oma ootustest võimalikult avameelselt rääkida. Et seda lihtsamaks muuta ja oma soove nimetada, mõtle läbi:

  1. Millist tüüpi kohv sulle kõige rohkem meeldib - must kohv, espresso või valid alati piimaga kohvijoogi? on brände, mille tehnoloogiad on loodud valmistama ideaalselt espressot. Lisaks on erinevaid piimasüsteeme, mis on kohandatud erinevate vajaduste järgi.
  2. Kui palju ruumi planeerid oma kodus kohvimasina alla panna? See võib tunduda väike detail, aga soovitud kohvimasina valimisel on väga oluline, et see hiljem ka soovitud kohale ära mahuks.
  3. Mida sa oma uuelt kohvimasinalt ootad? Kui oled juba internetist konkreetset naabri soovitatud mudelit otsinud, maini seda kindlasti ka konsultandile. Kui see ei ole su esimene kohvimasin, on sul kindlasti juba väljakujunenud omadused, mis on olulised. Uusimad tehnoloogiad, väga vaikne töötamine, erakordselt lihtne hooldus - kõik on võimalik!

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Milline piimasüsteem on kõige mugavam?

Valides täisautomaatset kohvimasinat, soovitame läbi mõelda, kui tihti piimajooke valmistatakse? Milline on kohvimasina eelarve ja mis kvaliteediga piimajooke masinalt oodatakse? Nende kriteeriumite järgi leiame igale kliendile tema soovidele vastava: Manuaalne vahustaja. Tihti kasutatud keskmise hinnaklassi kohvimasinatel. Piimavahu valmistamine ei ole keeruline, kuid nõuab teatavaid teadmisi ja harjutamist. Manuaalsete vahustajatega masinaid valivad kliendid, kes soovivad soodsama hinnaklassi masinat, kuid ka piimajookide valmistamise võimalust. Automaatne piimavoolik või integreeritud piimaanum. See piimasüsteem on pks populaarsemaid ja eelistatumaid. Selle omapära - võimalus ilma igasuguste oskusteta piimajooke valmistada - tihti ühe või kahe nupuvajutusega. Automaatne piimavooliku süsteem on eelistatud klientide poolt, kes soovivad lihtsat hooldust ja hea kvaliteediga piimavahtu. Integreeritud piimaanum on kasulik neile, kellel ei ole kohvimasina kõrval eraldi piimaanuma jaoks ruumi, kuid soovivad siiski nautida head piimakohvi. Latte go system. Uusim piimasüsteem erakordselt lihtsa puhastamisega. Loputamine on piisav, et piimaanum puhtana hoida. Sellel süsteemil puudub piimavahustaja, et vältida liigset kohvimasina eest hoolitsemist - see süsteem on hoolduse mõttes kõige mugavam.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis vahe on keraamilisel ja roostevabast terasest veskil?

Kohviveskite osas on olemas erinevaid arvamusi. Kõik veskid on disainitud samal eesmärgil e. õigel viisil ubade jahvatamiseks. Kui kohvimasinat kasutatakse kodus, et valmistada kuni 20 tassi kohvi päevas, ei ole veski valik üldse oluline. Sellegipoolest on igal veskil teatavad erinevused. Keraamiline veski:

  • Võib olla vaiksem, olenevalt paigutusest kohvimasinas;
  • Kuumeneb vähem, kui järjepidevalt kasutada, ning ei kuumuta (kõrveta) kohviube.
Roostevabast terasest veski:
  • Vastupidavam suurte koguste kohvi valmistamisel;
  • Vähem tundlik kohvi sees olevatele osakestele (röstimata kohvioad, puutükid jne.)

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Millal on kohvimasin täisautomaatne?

Kohvimasin on täisautomaatne, kui tal on integreeritud veski ja kohvivalmistamise mehhanism.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kõige maitsvam ja kõige aromaatsem kohv on valmistatud värskelt jahvatatud kohviubadest. Automaatsed kohvimasinad on espressomasinad, millel on integreeritud kohviveskid. Need kohvikeetjad jahvatavad kiiresti teie lemmik kohvioad. Kuna kohvioad on kohvi maitse võti, võimaldavad automaatsed kohvimasinad valida Teil kohvi kangust. Sisseehitatud sooja vee funktsiooni ja piima mahutitega saate nautida erinevaid kohvisid. Pealegi, need seadmed on ohutud, eriti kui te kasvatate lapsi kodus ja töötate tööl, tehes korraga erinevaid kohvisid. Nuppude vajutamisel valmistatakse tassi aromaatne kohv värskelt jahvatatud ubadest. Üldiselt iseloomustab automaatset kohvimasinat kiirus – valmistame Latte või Cappuccino kohvi vaid mõne hetkega. Automaatsete kohvimasinatega saate nautida mitte ainult kohvi, vaid ka hoolitseda nende eest, enamik masinatel on integreeritud spetsiaalsed hooldusfunktsioonid. Meie automaatsete kohvimasinate valik võimaldab teil kiiresti nautida professionaalset, tõelist kohvi aroomi teie kodus või kontoris, mida olete siiamaani saanud ainult kohvikus.

Loe veel