2+2

Täisautomaatsed kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Milline on parim kohvimasin?

Sellele küsimusele ei ole ühest vastust. Valides kohvimasinat, aitab statistika - inimesed teevad selle ostu 5-7 aastaks. Miks see fakt oluline on? Selle perioodi jaoks on oluline soetada vastupidav, ning mis tähtsaim, nõudmistele vastav mudel. Lisaks on iga kliendi soovid ja ootused erinevaid, seega - see mis sobib hästi kolleegidele ja naabritele, ei pruugi olla parim valik sulle ja su perele. Me soovitame alati kaupluses olevale konsultandile oma ootustest võimalikult avameelselt rääkida. Et seda lihtsamaks muuta ja oma soove nimetada, mõtle läbi:

  1. Millist tüüpi kohv sulle kõige rohkem meeldib - must kohv, espresso või valid alati piimaga kohvijoogi? on brände, mille tehnoloogiad on loodud valmistama ideaalselt espressot. Lisaks on erinevaid piimasüsteeme, mis on kohandatud erinevate vajaduste järgi.
  2. Kui palju ruumi planeerid oma kodus kohvimasina alla panna? See võib tunduda väike detail, aga soovitud kohvimasina valimisel on väga oluline, et see hiljem ka soovitud kohale ära mahuks.
  3. Mida sa oma uuelt kohvimasinalt ootad? Kui oled juba internetist konkreetset naabri soovitatud mudelit otsinud, maini seda kindlasti ka konsultandile. Kui see ei ole su esimene kohvimasin, on sul kindlasti juba väljakujunenud omadused, mis on olulised. Uusimad tehnoloogiad, väga vaikne töötamine, erakordselt lihtne hooldus - kõik on võimalik!

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Milline piimasüsteem on kõige mugavam?

Valides täisautomaatset kohvimasinat, soovitame läbi mõelda, kui tihti piimajooke valmistatakse? Milline on kohvimasina eelarve ja mis kvaliteediga piimajooke masinalt oodatakse? Nende kriteeriumite järgi leiame igale kliendile tema soovidele vastava: Manuaalne vahustaja. Tihti kasutatud keskmise hinnaklassi kohvimasinatel. Piimavahu valmistamine ei ole keeruline, kuid nõuab teatavaid teadmisi ja harjutamist. Manuaalsete vahustajatega masinaid valivad kliendid, kes soovivad soodsama hinnaklassi masinat, kuid ka piimajookide valmistamise võimalust. Automaatne piimavoolik või integreeritud piimaanum. See piimasüsteem on pks populaarsemaid ja eelistatumaid. Selle omapära - võimalus ilma igasuguste oskusteta piimajooke valmistada - tihti ühe või kahe nupuvajutusega. Automaatne piimavooliku süsteem on eelistatud klientide poolt, kes soovivad lihtsat hooldust ja hea kvaliteediga piimavahtu. Integreeritud piimaanum on kasulik neile, kellel ei ole kohvimasina kõrval eraldi piimaanuma jaoks ruumi, kuid soovivad siiski nautida head piimakohvi. Latte go system. Uusim piimasüsteem erakordselt lihtsa puhastamisega. Loputamine on piisav, et piimaanum puhtana hoida. Sellel süsteemil puudub piimavahustaja, et vältida liigset kohvimasina eest hoolitsemist - see süsteem on hoolduse mõttes kõige mugavam.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis vahe on keraamilisel ja roostevabast terasest veskil?

Kohviveskite osas on olemas erinevaid arvamusi. Kõik veskid on disainitud samal eesmärgil e. õigel viisil ubade jahvatamiseks. Kui kohvimasinat kasutatakse kodus, et valmistada kuni 20 tassi kohvi päevas, ei ole veski valik üldse oluline. Sellegipoolest on igal veskil teatavad erinevused. Keraamiline veski:

  • Võib olla vaiksem, olenevalt paigutusest kohvimasinas;
  • Kuumeneb vähem, kui järjepidevalt kasutada, ning ei kuumuta (kõrveta) kohviube.
Roostevabast terasest veski:
  • Vastupidavam suurte koguste kohvi valmistamisel;
  • Vähem tundlik kohvi sees olevatele osakestele (röstimata kohvioad, puutükid jne.)

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Millal on kohvimasin täisautomaatne?

Kohvimasin on täisautomaatne, kui tal on integreeritud veski ja kohvivalmistamise mehhanism.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Täisautomaatsetest kohvimasinatest

Täisautomaatsed kohvimasinad on toonud täieliku revolutsiooni sellesse, kuidas me naudime igapäevast kohvi. Vaid üks nupuvajutus ning masin valmistab aromaatse joogi, jahvatades ube värskelt iga tassi jaoks. Ükskõik, kas naudid tugevat espressot või kreemist cappuccinot, täisautomaatne kohvimasin rahuldab kõik su kohvisoovid.

Milline täisautomaatne kohvimasin osta?

Täisautomaatse kohvimasina valimisel on sul võimalik leida oma lemmik 150 mudeli seast: sealhulgas on nii maailmakuulsad tuntud brändid kui ka nö nišifirmad. Õige kohvimasina valimisel tuleb arvestada mitmeid faktoreid, seega räägime lähemalt peamistest omadustest, mille abil saad teha enda jaoks teadliku otsuse.

Täisautomaatsed kohvimasinad jahvatajaga

Täisautomaatsed kohvimasinad eristuvad oma sisseehitatud jahvataja poolest. Jahvataja tüüp mõjutab olulisel määral sinu kohvi maitsenüansse. Meie valikus on nii espresso- kui ka filterkohvimasinaid, mis jahvatavad värskeid ube iga kohvitassi jaoks. Kui soovid hankida aga täisautomaatse kohvimasina, tuleks pöörata tähelepanu sellele, millisel viisil ube jahvatatakse:

Lame- vs teradega veski. Lameveskid on tuntud oma täpsuse poolest, valmistades ühtlasema suurusega osakesed ning rikkalikuma maitse. Teradega veskid on soodsamad, ehkki jahvatus võib olla ebaühtlane ning seega mõjutada ka üldist kohvi kvaliteeti.

Ka jahvataja materjal on oluline:

Keraamilised jahvatajad on eriti vastupidavad. Keraamilised osad on terasest tugevamad, seega püsivad need teravana kauem. See tähendab ka järjepidevat jahvatuse suurust, mis toob kaasa parema maitse. Kui asi puudutab keraamilisi jahvatajaid, siis Siemens täisautomaatsed kohvimasinad on selle osas parima valikuga.

Terasest jahvatajad on tuntud oma mitmekülgsuse ja soodsuse poolest. Terasosade tootmine ja väljavahetamine on lihtne, seega on need täisautomaatsete kohvimasinate seas populaarsed. Ehkki terasveski ei pruugi olla samal tasemel keraamikaga, on jahvatuse tulemus siiski piisav enamike kohvisõprade jaoks. Sellise jahvatajaga on näiteks De’Longhi kohvimasinad.

Mõne kohvimasina veski on eriti vaikne.  Melitta kohvimasinad olid ühed esimesed, mis said endale Quiet Mark tähistuse. Niimoodi saad kohvi valmistada isegi varajastel hommikutundidel ilma, et peaksid kartma, et jahvatamise heli ajab terve majarahva üles.

Täisautomaatsed kohvimasinad piimavahustiga

Kui naudid piimapõhiseid jooke nagu lattesid või cappuccinosid, siis piimavahustajaga kohvimasin on kindlasti sinu jaoks õige valik. Turul on saadaval kaks peamist piimasüsteemi: vahustajad ja auruotsikud.

Automaatsed piimavahustajad muudavad protsessi lihtsamaks. Pead vaid vajutama nuppu ja masin vahustab ning valab piima otse sinu tassi. Automaatsed piimasüsteemid on aga erinevad: mõnel on eemaldatavad piimaanumad (näiteks Gaggia täisautomaatsed kohvimasinad), mõnel on piimavoolik, mis tuleb pista piimapaki sisse. Automaatsed piimavahustajad sobivad aga neile, kes eelistavad mugavust.

Auruotsikud vajavad pisut rohkem käsitööd. Kui asetad otsiku piima sisse ja vabastad auru, saad luua sametise piimavahu vastavalt oma tekstuurieelistusele. Kodubaristad, kes naudivad kohvipruulimise kunsti, võivad kindlasti eelistada just auruotsikuga kohvimasinat.

Integreeritavad täisautomaatsed kohvimasinad

Kui tahad köögis luua ühtlase üldpildi, on parim valik integreeritud täisautomaatne kohvimasin. Need masinad on disainitud nii, et neid saab integreerida otse köögimööbli sisse ühtlase üldvälimuse jaoks. Sellisel juhul pead küll pisut ette planeerima, kuid lõpptulemusena sulandub kohvimasin täiuslikult ülejäänud interjööriga. Meie valikus on mitmeid integreeritud kohvimasinaid erinevatelt tootjatelt ja erinevate funktsioonidega. Uuri näiteks Boschi täisautomaatseid integreeritavaid mudeleid või Siemensi ja Electroluxi mudeleid. Kõigil neist on samad funktsioonid nagu tavalisel kohvimasinal (või rohkemgi funktsioone), kuid saad säästa köögis ruumi ja luua moodsa välimuse. Selline variant on eriti käepärane juhul, kui su köök on pisem või eelistad puhtamat köögipinda.

Täisautomaatsed kohvimasinad kontorisse

Täisautomaatsed kohvimasinad sobivad nii koju kui kontorisse. Masinad sobivad nii väiksema kui ka suurema kontori jaoks. Väiksemasse kontorisse sobivad Siemensi või Saeco kohvimasinad, mis on tõhusad sinu tiimi jaoks. Suuremad kontorid võivad kasutada Dr. Coffee või Franke täisautomaatseid kohvimasinaid: neil on suuremad anumad ning need suudavad päeva jooksul valmistada rohkem kohvi.

Täisautomaatse kohvimasina funktsioonid

Lisaks baasfunktsioonidele on täisautomaatsed kohvimasinad varustatud mitmete lisavõimalustega, mis tõhustavad kogu kohvikogemust. Siin on mõned märkimisväärsed omadused:

Mitmed joogiretseptid

Täisautomaatsed kohvimasinad suudavad valmistada mitmesuguseid kohvijooke. Alates klassikalisest espressost ja mustast kohvist kuni rikkaliku latte või cappuccinoni: need masinad suudavad täita kõik kohvivajadused. Näiteks mõned Nivona kohvimasinad sisaldavad üle 15 erineva joogivõimaluse, seega saad katsetada erinevate maitsenüanssidega.

Jookide kohandamine maitse järgi

Personaliseerimine on kohvi nautimise võtmepunkt. Täisautomaatsed kohvimasinad on eriti mitmekülgsed, lastes sul seadistada erinevaid valikuid oma maitse järgi. Saad kohandada kohvi kangust, ubade jahvatusastet, piimavahu kogust või isegi vee temperatuuri. Niimoodi vastab iga tass kohvi sinu unikaalsetele eelistustele.

Kui oled tõeline kohvikunstnik, kellele meeldib eksperimenteerida erinevate ubadega, võid hankida isegi kahesüsteemse täisautomaatse kohvimasina. Näiteks mõned Melitta ja Siemens täisautomaatsed kohvimasinad on kahepoolse süsteemiga. See tähendab, et saad samas masinas kasutada kahte erinevat kohvioa sorti, vahetades erinevate maitsete ja aroomide vahel.

Kaks jooki korraga

Kui sulle meeldib nautida kohvi sõbra või pereliikme seltsis või tahad serveerida jooke mitmele külalisele kiiremini, tasub hankida täisautomaatne kohvimasin, mis saab korraga valmistada kaks jooki. Niimoodi pole vaja teha mitu tassi järjest, seega saad säästa aega. Näiteks mõned Miele kohvimasinad lasevad teha samal ajal isegi kaks piimapõhist kohvijooki, sobides hästi pidude või kiirete hommikute jaoks.

Nutirakendused

Mõned tänapäevased täisautomaatsed kohvimasinad töötavad spetsiaalse nutiäpi vahendusel. Rakenduse kaudu saad programmeerida retsepte, salvestada mitu profiili ning jälgida hooldusprogrammi. Selline mugavus ja kontroll tagab, et saad valmistada kohvi täpselt nii nagu sulle meeldib – tee vaid telefonis paar klõpsu! See funktsioon on mitmetel Nivona ja Miele kohvimasinatel, ent ka teistel nutimudelitel. Kasuta meie lehel olevat filtrit selliste masinate leidmiseks.

Hulk erinevaid disaine ja värve 

Kohvimasinad ei peaks mitte üksnes valmistama suurepärast kohvi, vaid kaunistama ka sinu kööki või kontorit. Täisautomaatsed kohvimasinad on saadaval erinevate disainide ja värvidega, tagades, et leiad mudeli, mis sobib sinu köögi stiiliga. Alates moodsatest kujudest kuni värviliste disainideni, meie tootevalikus on kindlasti olemas selline kohvimasin, mis sobib sinu interjööriga. Kasuta meie lehe ülaosas olevaid filtreid, et leida sobiv masin. Näiteks, kui otsid klassikalist musta, hõbedast või valget kohvimasinat, võivad JURA kohvimasinad sobida hästi.

Täisautomaatsed kohvimasinad sobiva hinnaga

Täisautomaatsed kohvimasinad on saadaval mitmesuguse hinnatasandi juures, sobides erinevale eelarvele. Siin on mõned levinud hinnatasemed:

Parim täisautomaatne kohvimasin alla 400 euro

Kui sul on kitsam eelarve, siis soodsad täisautomaatsed kohvimasinad on samuti hea sooritusega, kuid seda rahakotisõbralikult. Sellistel masinatel on baasfunktsioonid nagu integreeritud veski, piimavahustaja ja kohandatavad seaded. Ehkki mudelite valik pole nii suur, leiad ikkagi suurepärase masina või võid tabada mõne hea sooduspakkumise, et osta eriline masin parema hinna juures.

Parim täisautomaatne kohvimasin alla 600 euro

Kui oled valmis pisut rohkem raha välja käima, leiad täisautomaatsed kohvimasinad, millel on pisut täpsemad funktsioonid ja rohkem kohandusi. Täisautomaatsed kohvimasinad võivad sisaldada suurepäraseid veskisüsteeme, kasutajasõbralikke kontrolle ja erinevaid joogiretsepte. Selles hinnavahemikus on saadaval hulk erinevaid mudeleid (näiteks Philips kohvimasinad võivad olla alla 600 euro). Sooduspakkumise tabamisel võid leida isegi eriti nutika mudeli, millel võib olla kuni 19 erinevat retsepti!

Parim täisautomaatne kohvimasin alla 1000 euro

Kui otsid premium-tasemel kohvielamust, siis alla 1000-eurosed täisautomaatsed kohvimasinad tulevad erakordsete funktsioonide ja parima ehituskvaliteediga. Sellistel masinatel on tihtipeale kvaliteetsed keraamilised veskid, automaatsed piimasüsteemid, nutirakendused ja hulk erinevaid retsepte. Kategooriast võib leida poolprofessionaalseid või isegi professionaalseid automaatseid masinaid, mis suudavad päevas valmistada suurema hulga kohvi: näiteks Saeco Royal OTC kohvimasin või pisut kallim, ent kontorisõbralik Dr. Coffee F10 on väärt uurimist.

Kui tahad leida oma eelarvega sobiva kohvimasina, kasuta lehekülje ülaosas olevaid filtreid.

Kuidas puhastada täisautomaatset kohvimasinat?

Täisautomaatse kohvimasina töökorra tagamiseks tuleb seda korralikult hooldada ja puhastada. Üks kõige tüüpilisemaid probleeme on katlakivi: see võib mõjutada nii kohvi maitset kui ka masina töökorda. Täisautomaatsed kohvimasinad on enamasti varustatud sisseehitatud katlakivieemalduse programmiga. Masin annab teada, kui on aeg katlakiviprogramm tööle panna. Kasutada tuleks aga spetsiaalselt kohvimasinatele mõeldud katlakivieemalduse tooteid, kuna äädikas või muud ained võivad seadet kahjustada. Meie veebilehel on saadaval mitmed sobivad kohvimasina puhastusvahendid.

Kui masinal on automaatne piimavahustaja, on oluline ka piimasüsteemi regulaarselt loputada. Selle jaoks järgi seadme kasutusjuhendit. Mõnel masinal on isegi automaatne piimasüsteemi puhastusprogramm, mis muudab kogu toimingu lihtsamaks.

Vajad abi?

Õige täisautomaatse kohvimasina valimine võib olla keeruline ülesanne. Õnneks on KohviSemu konsultandid valmis sind aitama, et saaksid enda jaoks leida täiusliku kohvikaaslase. Kui sul on küsimusi selle osas, millised kohvimasinad võiksid suuruse, disaini, paigalduse ja muu osas sulle sobida, siis meie eksperdid on alati valmis sind aitama õige otsuse tegemisel.

Loe veel