1+1

Kaasaskantavad espressomasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Kaasaskantavatest kohvimasinatest lähemalt

Kaasaskantavad kohvimasinad on põnevad, arvestades nende disaini, funktsionaalsust ning võimekust valmistada kvaliteetset kohvi kõikjal. Need seadmed on kompaktsed, kerged ja tihtipeale manuaalsed ning ilma elektrit vajamata (kui välja arvata vee soojendamine). Masinad eristuvad veel oma erakordse pruulimistehnoloogia poolest. Mudelite hulgast leiad presskannud, filterkannud ja traditsioonilised kompaktsed kohvivalmistajad. Valiku hulgas on ka seadmeid, mis kasutavad hüdraulilist veerõhku, mis tagab järjepidevalt kõrge rõhu ekstraheerimise jaoks.

Kaasaskantavate kohvimasinate valik

Ükskõik, kas oled tihe reisija või entusiastlik matkaja, kaasaskantav kohvimasin toob sinuni gurmeekohvi hoolimata sinu asukohast. Kaasaskantavad kohvimasinad mahuvad sinu seljakotti või kohvrisse. Õnneks on saadaval terve valik erinevaid kaasaskantavaid kohvimasinaid, mis sobivad erinevale vajadusele ja eelistusele.

AeroPress kaasaskantavad kohvimasinad

AeroPress kaasaskantavad kohvimasinad on mitmekülgsuse kehastus. Need leidlikud masinad ühendavad endas presskannu, filterkannu ja traditsioonilise kohvimasina parimad omadused. AeroPressiga saad valmistada kuni 300 ml kohvi (olenevalt mudelist) mõne minutiga, testides erinevaid temperatuure ja jahvatusastmeid. Selle kompaktne ja vastupidav disain tagab, et saad valmistada maitsvat kohvi olenemata oma asukohast.

Cafflano kaasaskantavad kohvimasinad

Cafflano kaasaskantavad kohvimasinad, sealhulgas Cafflano Kompresso ja Cafflano Klassic, ühendavad endas uuenduslikkuse ja mugavuse. Cafflano Kompresso on unikaalse disainiga manuaalne espressovalmistaja, millega saad nautida espressokvaliteediga kohvi kõikjal ilma elektrit vajamata. Cafflano Klassic on kõik-ühes kaasaskantav kohvimasin koos jahvatajaga, seega saab ühtaegu jahvatada kohviube ning valmistada värske tassi kohvi. Mõlemad seadmed on kaasaskantavad, seega pole vaja suuri masinaid ega vooluallikat. Cafflano kaasaskantavad kohvimasinad sobivad seejuures mitmetele eelistustele: Kompresso valmistab intensiivsemat espressot, samas kui Klassic on käepärane oma integreeritud jahvatajaga ning valmistab mitmekülgseid kohvijooke. Võid valmistada isegi külma espressot külma veega, seega on tegemist mitmekülgse reisisõbraga.

WACACO kaasaskantavad kohvimasinad

WACACO kaasaskantavad kohvimasinad sisaldavad mitmeid mudeleid, sealhulgas Nanopresso, Minipresso ja Cuppamoka, millest igaüks pakub erilisi omadusi.

WACACO Nanopresso kaasaskantav espressovalmistaja eristub oma patenteeritud pumbasüsteemi poolest, mis võimaldab ekstraheerimise käigus luua maksimaalselt 18 baari rõhku, valmistades kõrgeima kvaliteediga kohvi. Mudel kaalub vaid 336 grammi ning tuleb koos eemaldatava tassiga.

WACACO Minipresso kaasaskantav espressomasin kaalub vaid 360 grammi ning kasutab poolautomaatset pumpa, mis viib vee kohvianumasse. Mõne hetke pärast jõuab seade optimaalse ekstraheerimisrõhuni (8 baari), valmistades rikkaliku espresso.

WACACO Cuppamoka kohvimasin sisaldab paberfiltriga masinate mugavust, luues iga kord täiuslikult puhta maitse. Topeltseinaga roostevabast terasest anum hoiab kohvi soojas kuni 3 tundi ning lekkekindel kaas laseb nautida kohvi igal ajal, juues otse oma Cuppamoka anumast.

Kõik need WACACO kaasaskantavad kohvimasinad on loodud erinevatele kohvieelistustele, säilitades oma kaasaskantavuse ja kasutusmugavuse. Ainus, mida sa pead tegema, on sobiva mudeli väljavalimine.

Handpresso kaasaskantavad kohvimasinad

Handpresso kaasaskantavad kohvimasinad on mõeldud nii reisisõpradele kui ka tavakasutajatele. Handpresso Auto Pump, mis on saadaval nii manuaalse kui ka 12v/24v variandina, kasutab patenteeritud tehnoloogiat ja kõrgkvaliteetseid materjale, mis tagavad seadme pika eluea. Eriti märkimisväärne on Handpresso patareitoitega seade, millel on USB-laadimisliides ning võimekus ühe korraga valmistada kuni neli tassi espressot. Kompaktse disainiga seade sobib nii jahvatatud kohvi kui ka ESE kapslite jaoks ning sobib seega mitmete seikluste jaoks, olgu tegemist matkamise või paadisõiduga.

Veesoojendiga kaasaskantav espressomasin

Enamasti on kaasaskantava kohvimasina jaoks vaja vett eraldi keeta, ent mõnel mudelil on sisseehitatud soojaelement lisamugavuse jaoks. Handpresso Auto on üks hea näide kaasaskantavast espressomasinast, mis suudab vett soojendada. Seade on mõeldud spetsiaalselt just autos kasutamiseks ning sobib sõiduki 12V sigaretisüütaja pesaga. See uuenduslik funktsioon suudab mitte üksnes soojendada vett ideaalse temperatuuri juurde, vaid loob ka piisavalt rõhku kohvi ekstraheerimiseks. Lisa lihtsalt seadmesse vett ja vajuta nuppu ning saad nautida värskelt valmistatud espressot.

Seega tasub uurida ka väikeseid kohvimasinaid, mis ühilduvad elektripesadega. Niimoodi saad nautida maitsvat kohvi kõikjal, kus on elektriühendus: olgu tegemist hotelli või matkaautoga.

Kuidas valida parim kaasaskantav kohvimasin?

Kaasaskantava kohvimasina valimisel tuleks kaaluda mitut võtmepunkti. Esiteks, hinda oma pruulimiseelistusi ning seda, kas eelistad espresso stiilis kohvi või filterkohvi. Vali mudel, mis sobib sinu stiiliga, olgu tegemist manuaalse seadme, elektrilise masina või mõne muu versiooniga. Kaasaskantavus on mõistagi oluline, seega vali disain, mis sobib sinu reisivajadustega, olgu sul ees seljakotimatk, automatk või soovid lihtsalt kohvi nautida käigu pealt. Pööra tähelepanu ka vastupidavusele, kasutussõbralikkusele ja puhastusnõuetele, et saaksid kohvi nautida muretult. Täiuslikud kaasaskantavad kohvimasinad on sellised, mis sobivad kõige paremini sinu elustiili ja kohvimaitsega, et saaksid nautida kvaliteetset kohvi kõikjal – isegi kodust kaugel viibides.

Vajad abi kaasaskantava kohvimasina valimisel?

Parima kaasaskantava kohvimasina valimine võib olla põnev, aga ka keeruline. Ükskõik, kas oled espressosõber, eksperimentaalne kohvipruulija või keegi, kes naudib kõige lihtsamat lahendust, sulle sobiv pisike kohvimasin on kindlasti juba olemas.

Kui sa pole veel kindel, millist kaasaskantavat kohvimasinat valida, siis KohviSemu konsultandid on alati valmis abistama, et saaksid endale leida parima seadme. Meie valikus olevad kohvimasinad on saadaval mitmetes erinevates versioonides. Õige tööriista leidmine nõuab pisut kaalumist, uurimist ja millegi uue katsetamist. Toredaid kohvinaudinguid!

Loe veel