2+2

NESCAFÉ® Dolce Gusto®-le sobivad kapslid

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

NESCAFÉ® Dolce Gusto® kohvist
Kohv – jook, mis on tänapäeval nii lahutamatult seotud meie igapäevaste naudingutega – seda on mitmel kujul: oad, jahvatatud kohv, lahustuvad kohvijoogid, padjad ja loomulikult kapslid, mida tuntakse ka kohvikapslite nime all. Turul on palju erinevaid kapsleid, mis on loodud paljude erinevate valmistussüsteemide jaoks. Vaatamata selle laiale mitmekesisusele on Nescafé Dolce Gusto tabletid, mis on mõeldud kasutamiseks samanimelistes kapselkohvimasinates, endiselt ühed trendikamad. Neid toodab Nestlé ja need on ainulaadsed tänu oma eriti laiale maitsevalikule, mida uudishimulikul kohvigurmaanil võimalus uurida on.

Nescafé on üle maailma tuntud kaubamärk, mis on lahustuva kohvi turul liidripositsioonil juba aastast 1938. Ettevõtte tooted on alati olnud eriti uuenduslikud ja hõlpsasti kasutatavad, kuid 2006. aastal astus tootja veel ühe sammu edasi, tutvustades oma fännidele uut kohvi valmistamise süsteemi: see kandis nime Dolce Gusto (itaalia keeles “magus maitse”) ja kasutas spetsiaalselt selle jaoks loodud kohvikapsleid. Nescafé Dolce Gusto kohvimasinad on võimelised ühe nupuvajutusega valmistama erinevaid jook. Olgu selleks siis espresso, cappuccino, latte macchiato, lungo või paljud teised. Need kasutajasõbralikud seadmed võivad maiustuste austajatele serveerida ka kuuma šokolaadi või mõne maitsva kakao.

Miks On Nescafé Dolce Gusto Kohvikapslid Niivõrd Erilised?

Need kohvikapslid on erakordselt kõrge kvaliteediga, ning nende valmistamisel mõtleb ettevõte kõik kuni pisidetailideni läbi:

Esiteks valivad Nescafé Dolce Gusto kohvikapslite loojad hoolikalt maailma eri nurkadest ja paljude erinevate talunike kasvatatud kohviubade hulgast parimad: nad teevad seda maitsete järgi, mida need oad on võimelised avaldama. Seejärel kombineeritakse erinevaid sorte, mille tulemuseks on rikkalikud ja hästi tasakaalustatud segud. Kogenud röstijad valivad kõnealuste ubade jaoks kõige sobivama röstiprofiili ja muudavad seega segu veelgi maitsvamaks.

Erinevad kohvikapslid sisaldavad erineva jahvatusastmega ube. Espresso ja muud sarnased joogid nõuavad tavaliselt peenemat jahvatust, mis aitab luua nendele jookidele omase mõru ja rikkaliku maitse. Teised retseptid sobivad paremini jämedate jahvatuste jaoks: need annavad õrna, meeldivalt puuviljase musta kohvi või lungo. Optimaalne maitse on lahutamatu optimaalsest jahvatusest, nii et maksimaalse täpsuse tagamiseks kasutab Nescafé Dolce Gusto ubade jahvatamisel uusimaid lasertehnoloogiaid.

Kui kohv on jahvatatud, valatakse see spetsiaalsetesse kapslitesse. Need koosnevad väliskestast, väikesest püramiidikujulisest alumiiniumkattega plaadist põhjas, perforeeritud membraanist ja ülemisest membraanist. Püramiidplaat tagab ühtlase rõhu kogu kapslis, samal ajal kui pehme membraan kohvi kohal jaotab sissevoolava vee ühtlaselt. Nescafé Dolce Gusto kapslid on hermeetiliselt suletud, et kaitsta neid õhu ja niiskuse mõjude eest – see tagab kauakestva värskuse ega lase kohvil aja jooksul oma maitseid ja aroome kaotada.

Kuidas Valida Endale Sobivaimaid Dolce Gusto Kohvikapsleid? 

Nescafé Dolce Gusto pakub eriti laia valikut kohvikapsleid. See võib muuta teie jaoks sobivate valimise üsna keeruliseks, seega oleme teie abistamiseks loetlenud mõned asjad, millele tasub oma otsuse tegemisel tähelepanu pöörata.

Tavaline, lahustuv, maitsestatud või piimane? Erinevatel Nescafé Dolce Gusto kohvikapslitel on erinevad koostisosad. Enamik neist kohvikapslitest on täidetud ainult värskelt jahvatatud kohviga, mis tähendab, et seal pole lisaaineid. Kuid selleks, et muuta teie jook veelgi erakordsemaks, sisaldavad mõned neist kohvikapslitest maitsestatud kohvi. Siinkohal on oluline märkida, et absoluutne enamus Nescafé kohvikapslites kasutatavatest lõhna- ja maitseainetest on täiesti looduslikud. Kui olete piimapõhiste kohvide fänn, võiksite proovida kohvi ja piimapulbri kapsleid: piimapulber võib olla eraldi kapslis või eelnevalt segatud kohviga samas kapslis (sel puhul kasutatakse alati lahustuvat kohvi). Kui kasutate piimapõhise joogi valmistamiseks eraldi kapsleid, peate neid kasutama üksteise järel. Sellises pakendis on kokku 16 kapslit: neist kaheksa täidetakse kohviga ja ülejäänud kaheksa sisaldavad piimapulbrit.

100% araabika või araabika ja robusta segu? Tänapäeval valitseb maailmas kaks peamist kohvisorti: araabika ja robusta. Araabikal on palju erinevaid alamliike, mida iseloomustavad erinevad maitsed. Võrreldes robustaga on see üldiselt õrnem, kergem ja puuviljasemate nootidega. Robusta on seevastu intensiivne ja mõrkjas, ning seda iseloomustab teravilja maitse ja üldiselt kitsam maitsepalett. Huvitaval kombel sisaldab robusta ka rohkem kofeiini.
Kokkuvõttes peaksid espresso, musta kohvi ja laiema maitsevaliku fännid ilmselt eelistama araabika kohvikapsleid, ning need, kes eelistavad oma jooke rikkalikult ja keskmisest mõrkjamana, naudivad tõenäoliselt araabika ja robusta segusid.

Espresso, cappuccino, caramel latte macchiato või hoopis midagi muud? Retsept, mille jaoks konkreetne Nescafé Dolce Gusto sort on loodud, on alati pakendil kirjas, nii ei teki siinkohal arusaamatust. Seal on märgitud ka optimaalse maitse saavutamiseks soovitatav täpne portsjoni suurus. Mis puutub kohvikapslitesse, siis need pole muidugi ainsad muutujad: kasutatud kohvi päritolu, selle segu, kohvi kogus ja jahvatusaste on samuti olenevalt kapslist erinev. Et seda lihtsamaks muuta, saab kõik Nescafé Dolce Gusto kapslid rühmitada järgmistesse kategooriatesse:

Espresso ja ristretto kapslid on disainitud väikseks ja intensiivseks. Meie Nescafé Dolce Gusto valikusse kuuluvad: Espresso, Espresso Intenso, Doppio Espresso, Ristretto Ardenza ja Ristretto Barista kapslid.

Lungo kapslid on ideaalsed neile, kes soovivad oma kohvi veidi kauem nautida: vali Grande, Grande Intenso, Lungo, Lungo Colombia ja Grande Mexico hulgast.

Piimaga kapslid rõõmustavad piimajookide fänne. Nagu eelnevalt mainitud sai, vajavad need joogid kahte eraldi kapslit: nendeks on Cappuccino, Latte Macchiato ja Latte Macchiato Caramel. Teised piimabaasil kapslid sisaldavad segu kohvist ja piimapulbrist. Kui soovid kasutada pigem ühte kapslit, soovitame proovida neid variante: Café Au Lait, Cortado, Flat White, Almond Flat White, Coconut Flat White and Oat Flat White.

Kapslid teiste jookide valmistamiseks kuuluvad samuti Dolce Gusto valikusse. Proovi järgi nii kuum šokolaad, kui ka Nesquik kakao!

Milest kujuneb kohvi maitse? Nescafé Dolce Gusto hangib oma kohvisid üle kogu maailma, nii et erinevatest piirkondadest pärit ube iseloomustavate põhiomaduste tundmine võib aidata teil valida just teile sobivad kapslid. Lõuna-Ameerika kohvid on tavaliselt šokolaadi, pähklite ja karamelli nootidega, nii et traditsiooniliste maitsete austajad peaksid eelistama Brasiilia või Colombia kohvi sisaldavaid kohvikapsleid. Kui otsite midagi veidi eksootilisemat, valige Kesk-Ameerika kohvid. Puuviljase ja värskendava maitse armastajatele sobivad tõenäoliselt Aafrika kohvid, ning vürtside fännid hindavad kindlasti Kagu-Aasiast pärit kohvi.

Ka röstimisaste on oluline. Kui eelistate õrnu maitseid, valige kapslid, milles on keskmise röstiga kohv. Täidlasema, veidi mõrkjama ja üldiselt intensiivsema maitse kogemiseks tasub eelistada tumeda röstiga kohvisid. Pöörake tähelepanu ka pakendil olevale intensiivsuse numbrile.

Kofeiinivabad joogid. Pole kohvifänn? Ära muretse: Nescafé Dolce Gusto pakub ka sulle midagi! Proovi Chococino kuuma šokolaadi kapsleid või Nesquiki kakaokapsleid. Chococino on eriti mõnus šokolaadijook, mis on valmistatud kahe kapsli abil. Üks neist sisaldab šokolaadipulbrit, teine ​​aga on täidetud maitsva täispiimaga. Teisest küljest vajab Nesquik – magus kakao, mis on kaetud siidise vahukihiga – nautimiseks vaid ühte kapslit.

Orgaaniline kohv. Need, kes hindavad mahetoodangut, hindavad kindlasti orgaanilisi Nescafé Dolce Gusto kohvikapsleid: need sisaldavad säästlikkust arvestavates farmides kasvatatud kohvi, kus pole kasutatud keemilisi väetisi, pöörates erilist tähelepanu keskkonnakaitsele. Nescafé Dolce Gusto “Grande Mexico Organic” on valmistatud orgaaniliste araabika ja robusta ubade segust, mis on kasvatatud Mehhiko Chiapase osariigis, Soconusco nime all tuntud piirkonnas, kus kohvikirssidel on lopsakates metsades hiilgava päiksevalguse all palju aega küpseda. Seal on ka Nescafé Dolce Gusto “Lungo Colombia”, mis on valmistatud Colombias kasvatatud orgaanilistest araabika ubadest, järgides ainulaadseid kohalikke traditsioone.

Parimad Nescafé Dolce Gusto pakkumised. Et saaksite nautida oma lemmikuid kapsleid alati, kui soovite, pakub KohviSemu erinevaid allahindlusi ja suurepäraseid pakkumisi. Vaadake Nescafé Dolce Gusto kapslite pakkumisi, et saaksite osta soodsaid Dolce Gusto kapsleid. Midagi erilist on ka kapslikohvi fännidest suurperedele, ning neile, kes on alati mures oma lemmikjoogi lõppemise pärast: sellistele inimestele meeldivad kindlasti just kapslikomplektid. Nescafé Dolce Gusto kohvikapslite komplektid on suurepärane võimalus säästa!

Meie trendikaimad ja enim hinnatud kohvid. Kui sa ei suuda valida, võid alati pöörduda abi jaoks meie kohvifännide kogukonna poole: kasuta sorteerimisfunktsiooni, et näha millised kapslid on hetkel populaarseimad ja enim hinnatud.

Erinevate Tarvikute ja Lisadega Naudid Oma Kohvi Veelgi Rohkem

KohviSemu tootevalikust leiab ka käepäraseid tarvikuid, näiteks kohvikapslite hoidjaid. Kapslihoidjad on suurepärane abimees kapslite korrastamiseks: need hoidikud ei muuda teie kapsleid lihtsalt nähtavaks ja ligipääsetavaks, vaid võimaldavad ka säästa väärtuslikku tööpinna ruumi. Rääkimata sellest, et selliselt paigutatud kapslid näevad ilusad välja ja võivad muutuda ainulaadseks interjööri aktsendiks!

Neile, kellele meeldib oma jookidele ka veidi lisamaitset juurde anda, on meil proovimiseks erinevad siirupid. Kasuta neid oma espressode, mustade kohvide ja piimaga jookide maitsestamiseks, luues unikaalseid kohvikokteile!

Kokkuvõtteks…

Nüüd on sul olemas kogu peamine info Nescafé Dolce Gusto kohvikapslite kohta! Ära unusta, et meie sortimenti kuuluvad ja teiste populaarsete tootjate Dolce Gusto kohvimasinatele sobivad kapslid. Kui sul on endiselt keeruline valida, võta ühendust meie KohviSemu konsultantidega: oleme alati valmis teid aitama!

Loe veel