Tasuta kohaletoomine alates 20 €

JURA - täisautomaatsete kohvimasinate liider maailmas. See Šveitsi firma valmstab kohvimasinaid, mida tuntakse oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse järgi kogu maailmas.

Kohvimasinad kodukasutusse

Lai valik kohvimasinaid neile, kes armastavad espressot või musta kohvi, kui ka neile, kellele meeldivad piimaga kohviretseptid. JURA kohvimasinad on suurepärase kvaliteediga ja kaunistavad iga köögi interjööri.

Kavos aparatai

Professionaalsed kohvimasinad

JURA on tuntud tegija baaride, hotellide ja muude äride jaoks mõeldud kohvimasinate osas, kus nõudlus kohvi järgi on suur. Heitke pilk meie professionaalsete kohvimasinate valikule - professionaalsed ja äri tegemiseks loodud!

Hooldusvahendid

Hooldamine ja puhastamine on olulised aspektid kindlustamaks, et teie kohvimasin töötaks laitmatult ja valmistaks parimaid võimalikke jooke. JURA kohvimasinad on küll mitmete automaatsete puhastusprogrammidega, kuid piimasüsteem puhastust ja katlakivieemaldust tuleks teha, et hoida oma masinat suurepärases korras.

Kavos aparatai

JURA ettevõttest

JURA on võitnud mitmeid auhindu ja nominatsioone oma tehnoloogiate eest. Kõige rohkem aga innovatsiooni ja disaini eest. Need Šveitsi kohvimasinad on lihsalt äratuntavad oma lihtsa juhtimissüsteemi poolest ja igale turule loodud spetsiaalse menüü poolest (lokaliseeritud menüü keelevalikud).

Ideaalne espresso

Uusimad tehnoloogiad tagavad barista-kvaliteediga joogid. Armastusega Šveitsist!

Piimaga kohviretseptid

JURA abil on kõige populaarsemad piimaga kohvijoogid vaid ühe nupuvajutuse kaugusel!
Kavos aparatai

Intelligentne

JURA peab sammu kõige uuenduslikemate tehnoloogiatega ja kasutab neid ka oma masinates. Innovatsioon ja tähelepanu detailidele lubavad luua suurepäraseid kohvimasinaid, mis teevad ka ideaalseid jooke!

Tehnoloogia

Kavos aparatai

Peene piimavahu tehnoloogia

Modernne piimavahustamise tehnoloogia lubab valmistada imeliselt siidist piimavahtu. Piimavahu konsistents jääb pehme ja tihe, kreemine ja õrn.
Kavos aparatai

I.P.B.A.S.©

JURA insenerid on loonud ja patenteerinud kohvivalmistamissüsteemi, mis lubab kohvist kätte saada maksimaalsed maitse- ja lõhnaomadused. See süsteem on paigaldatud kõikidele IMPRESSA kohvimasinatele.

„P.E.P.®“

See tehnoloogia avaldab jookide nagu espresso ja ristretto parimad omadused ning rafineeritud piimavahustamistehnoloogia, mis automaatselt piima vahustab, tagab muljetavaldavad ja trendikad piimajoogid.
Kavos aparatai

CLARIS - alati värske

Claris filtrid tagavad masinasse jõudva vee puhtuse.

Makseviisid

Kavos aparatai