NÄDALA PAKKUMINE

JURA - täisautomaatsete kohvimasinate liider maailmas. See Šveitsi firma valmstab kohvimasinaid, mida tuntakse oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse järgi kogu maailmas.

Kohvimasinad kodukasutusse

Lai valik kohvimasinaid neile, kes armastavad espressot või musta kohvi, kui ka neile, kellele meeldivad piimaga kohviretseptid. JURA kohvimasinad on suurepärase kvaliteediga ja kaunistavad iga köögi interjööri.

Professionaalsed kohvimasinad

JURA on tuntud tegija baaride, hotellide ja muude äride jaoks mõeldud kohvimasinate osas, kus nõudlus kohvi järgi on suur. Heitke pilk meie professionaalsete kohvimasinate valikule - professionaalsed ja äri tegemiseks loodud!

Hooldusvahendid

Hooldamine ja puhastamine on olulised aspektid kindlustamaks, et teie kohvimasin töötaks laitmatult ja valmistaks parimaid võimalikke jooke. JURA kohvimasinad on küll mitmete automaatsete puhastusprogrammidega, kuid piimasüsteem puhastust ja katlakivieemaldust tuleks teha, et hoida oma masinat suurepärases korras.

Lisatarvikud

Spetsiaalselt JURA kohvimasinatele loodud tarvikud ja lisavarustus tagavad täiuslikud kohvijoogid ning naudingu igast kohvitassist.

JURA ettevõttest

JURA on võitnud mitmeid auhindu ja nominatsioone oma tehnoloogiate eest. Kõige rohkem aga innovatsiooni ja disaini eest. Need Šveitsi kohvimasinad on lihsalt äratuntavad oma lihtsa juhtimissüsteemi poolest ja igale turule loodud spetsiaalse menüü poolest (lokaliseeritud menüü keelevalikud).

Ideaalne espresso

Uusimad tehnoloogiad tagavad barista-kvaliteediga joogid. Armastusega Šveitsist!

Piimaga kohviretseptid

JURA abil on kõige populaarsemad piimaga kohvijoogid vaid ühe nupuvajutuse kaugusel!

Intelligentne

JURA peab sammu kõige uuenduslikemate tehnoloogiatega ja kasutab neid ka oma masinates. Innovatsioon ja tähelepanu detailidele lubavad luua suurepäraseid kohvimasinaid, mis teevad ka ideaalseid jooke!

Tehnoloogia

Kuidas JURA automaatne espressomasin töötab

JURA espressomasin valmistab ühe nupuvajutusega ideaalse kohvijoogi – tegemist on värskelt jahvatatud kohviga, mitte kapslikohviga.
Kuid mis juhtub pärast seda, kui oled edastanud masinale käskluse kohvijoogi valmistamiseks? Jälgi valmistamisprotsessi ja vaata, mis toimub JURA espressomasina sees – alates kohviubade jahvatamisest kuni suurepärase kohvi valmimiseni. Veendu, kuidas erinevad tehnilised lahendused teevad koostööd, et luua ülim kohvi nautimise kogemus.

Toodet tuvastav veski (P.R.G.)

Iga kohvijoogi optimaalse jahvatusastme tagamiseks on JURA insenerid välja töötanud toodet tuvastava veski (P.R.G.). Elektrooniliselt juhitav suure jõudlusega veski kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi sekundi murdosa jooksul ehk palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha. Valida saab nii väga peene jahvatusastme väikeste kohvijookide valmistamiseks kui ka väga jämeda astme erilisemate kohvijookide jaoks.

Nutikas veesüsteem (I.W.S.) CLARIS Smart filtriga

Kohv sisaldab 98% vett. Seega on ideaalse kohvi valmistamiseks hädavajalik värske ja külm vesi. Vee kuumutamisel moodustub selles sisalduvatest kaltsiumiühenditest aga katlakivi. JURA on leidnud nutika lahenduse katlakivi vältimiseks – CLARIS filter.

  • Filter kaitseb masinat kaltsiumiühendite eest ja pikendab selle eluiga.
  • Masinat ei ole vaja katlakivist puhastada.
  • Filter tagab nii vee kui ka kohvi püsivalt hea kvaliteedi.
  • Nutikas veesüsteem (I.W.S.) tuvastab automaatselt, kas filter on paigaldatud.

Piimasüsteem

Kohvijooke nagu cappuccino ja latte macchiato valmistatakse piima või piimavahuga. JURA uuenduslikud piimavahustid kasutavad murrangulist peene piimavahu tehnoloogiat, et valmistada peene tekstuuri ja püsiva konsistentsiga piimavahtu või lihtsalt soojendada piima soovitud temperatuurini.

Makseviisid

Kas ma “üle ei maksa”, kui valin JURA kohvimasina?

Kõik täisautomaatsed kohvimasinad on disainitud ühe eesmärgil - et valmistada kohvi. Sellegipoolest on mõnel tootjal erilised tehnoloogiad, tagamaks eriti kvaliteetseid kohvijooke. Nende tootjate hulgast paistab JURA enim välja. JURA kohvimasinad on eriti lihtsasti kasutatavad, igas joogis on tunda erakordset maitset, ning sinu koduses interjööris pakub see erilist aktsenti. Selle masin puhul ei maksa sa prestiiži, vaid funktsioonide eest - kvaliteetne kohv, mida kohviarmastajad ei kahetse.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis on JURA kohvimasinate piimasüsteemide juures nii erilist?

JURA kohvimasinatele integreeritud piimavahustajates on 2 sektsiooni, kus piima vahustatakse kaks korda. Selle vahustusmeetodi abil on suured mullid piimast eemaldatud, ning selle tulemuseks on eriti pehmelt kreemine, tihke ja magusam vaht, kui teistel viisidel vahustatult.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis on JURA kohvimasinate kirjelduses välja toodud P.E.P tehnoloogia?

P.E.P tehnoloogia on eriline veega varustamise tehnoloogia ideaalse espresso / ristretto jaoks. Vesi surutakse läbi kohvi järjepidevate lühikeste intervallidega, võttes kohvist kaasa parimat kvaliteediomadused. See funktsioon on eriti oluline väikeste jookide puhul (kuni 40 ml), kuna see aitab tunnetada kohvi delikaatsust - maitseid, järelmaitseid ja aroome - kõige seda väikses tassis.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Miks peetakse JURA kõige prestiižikamaks kohvimasinaks turul?

Sveitši firma JURA alustad kodumasinate tootmist 1931 aastal, ning sai 1980ndatel juhtivaks kohvimasinate tootjaks. Neid saab pidada kohvimasinate turul üheks kõige vanimaks tegijaks. Mis veelgi tähtsam, see bränd on mitukümmend aastat eksisteerinud, ning selle kõrval ka igal aastal uuendusi toonud ja alati parima tulemuse poole püüelnud(ideaalne kohvi maitse, aroom ja konsistents). JURA spetsialiseerun ainult kohvimasinate ja nende lisade tootmisele, pöörates erilist tähelepanu iga väiksegi tootmise sammule. Iga masina osa, funktsioon ja väline detail on parimat kogemust ja lõppkasutaja rahulolu silmas pidades hoolikalt läbi mõeldud.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis kujundab kohvimasina hinna?

Kohvimasina hind oleneb alati selles olevates tehnoloogiatest. Lisade arvukus, jookide valik ja nende kvaliteet, lemmikretseptide kohandamise võimalus ja eriti lihtne kasutamine - tihti on need kuulsaimate brändide eripärad. Teisisõnu, palju aastaid kogemust ja keskendumine klientide vajadustele aitavad kõige usaldusväärsematel tootjatel oma tehnoloogiaid arendada. Mida arenenum tehnoloogia - seda õnnelikum on klient, kes seda kohvimasinat kasutab.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Suurepärane kohv

Robustsest espressost kuni maheda americano ja erksa külmpruulini: JURA täisautomaatsed kohvimasinad pakuvad võrratuid kohvielamusi: värskelt jahvatatud, mitte kunagi kapslites.

Pingutustevaba ja intelligentne

Nutikas elektroonika ja geniaalne disain tagavad JURA täisautomaatsete kohvimasinate lihtsa töö. Vaid ühe nupuvajutusega või sõrmepuudutusega saate nautida oma eelistatud kohviloomingut.

Erakordne disain

JURA esteetika on ühtaegu lihtne ja pilkupüüdev. Koos esmaklassiliste materjalide ja hoolsa viimistlusega on JURA täisautomaatsed kohvimasinad ajatud täiendused igale interjöörile.

Lihtne hooldada

Sõltumatute testidega kontrollitud: JURA elektrooniliselt juhitavad hooldus- ja puhastusprogrammid tagavad originaalhooldustoodete kasutamisel veatu hügieeni.

Pühendumus jätkusuutlikkusele

Alates selle loomisest 1930. aastatel on JURA järjekindlalt seadnud esikohale ressursside hoolika kasutamise ja oma seadmete energiatõhususe.