2+2

Kasutatud demo kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Kasutatud demo kohvimasinatest

Kasutatud demo kohvimasinad on jätkusuutlikud ja rahakotisõbralikud. Enne kasutajani jõudmist läbivad masinad pika protsessi, mille hulgas on inspektsioon, parandused ja kvaliteedikontroll, tagamaks, et masin vastab kõrgeimatele standarditele. Kasutatud demo kohvimasin laseb endiselt nautida kvaliteetseid jooke, ent saad samal ajal järgida keskkonnasõbralikke tarbimisharjumusi.

Kasutatud demo kohvimasinate liigid

Kasutatud demo kohvimasinad on saadaval mitmel erineval kujul. Mõned on mõeldud kodukasutuseks, mõned on mõeldud suuremale ettevõttele või kohvikusse. Vastavalt funktsioonidele saad valida endale sobiva masina:

Kasutatud demo täisautomaatsed kohvimasinad

Täisautomaatse kohvimasinaga saad valmistada tassi kohvi ühe nupuvajutusega, nautides värskelt jahvatatud kohviubade aroomi. Ükskõik, kas eelistad rikkalikku espressot või vahutavat cappuccinot, kasutatud täisautomaatsed kohvimasinad valmistavad imemaitsva kohvi iga tassiga. Kui otsid automaatset masinat, mis suudaks valmistada kõrgtasemel kohvi, ent oleks ühtaegu ka jätkusuutlik tarbimisvalik, on just selline valik sulle parim.

Kasutatud demo integreeritavad kohvimasinad

Kui soovid kohvimasina integreerida oma köögimööblisse, on parim valik kasutatud integreeritavad kohvimasinad. Need masinad on disainitud sobima otse köögimööbli sisse, hoides niimoodi ruumi kokku. Samas suudavad need valmistada mitmesuguseid jooke, alates rikkalikest espressodest kuni vahuste lattedeni, kõik vaid nupuvajutuse kaugusel.

Kasutatud demo espressomasinad

Espressosõbrad naudivad kindlasti kasutatud demo espressomasinaid. Need masinad annavad hea tasakaalu soodsuse ja premium-kvaliteedi vahel, muutes need heaks valikuks nii kodubaristadele kui ka väikeettevõtetele. Kui valid kasutatud demo espressomasina, säästad raha ning oled ka jätkusuutlik, kuna annad teise võimaluse suurepärasele seadmele. Ükskõik, kas oled kohvisõber või kohviku omanik, need masinad on rahakoti- ja keskkonnasõbralikud valikud maitsva espresso valmistamiseks.

Kasutatud demo filterkohvimasinad

Kasutatud filterkohvimasinad lasevad hõlpsalt nautida maitsvat kohvi. Hoolikalt taastatud masinad muudavad kohvivalmistamise lihtsaks ja muretuks. Lihtne tööpõhimõte tähendab, et saad valmistada suure koguse järjepidevalt maitsvat kohvi – selline lahendus sobib hästi nii suuremate koosolekute kui ka kiire hommiku jaoks.

Kasutatud demo professionaalsed kohvimasinad

Professionaalsed kohvimasinad, olgu tegemist täisautomaatse või espressomasinaga, on kohvitööstuse aluseks. Taoline masin on iga kohviku, restorani ja ettevõtte südames. Ükskõik, kas jutt käib täisautomaatsest masinast või ülitäpsest kasutatud espressomudelist, need kohvimasinad kätkevad endas parima soorituse ja usaldusväärsuse. Kasutatud seade on rahakotisõbralik valik, millega saad näidata ka oma pühendumust keskkonnasõbralikkusele.

Miks tasub valida kasutatud kohvimasin?

Kasutatud demo kohvimasin ühendab endas praktilisuse ja jätkusuutlikkuse. Tark tarbimine on aina olulisem ning seega on kasutatud seadme valimisel mitmeid eeliseid.

Rahakotisõbralik valik

Kasutatud demo kohvimasinad on märkimisväärselt soodsamad võrreldes uute mudelitega. Kasutatud mudeli korral saad nautida uue masina kvaliteeti ja sooritust suisa veerandi hinna juures. Taolised masinad on vahel näiteks tagastatud seadmed, väikeste defektidega masinad või poes olnud näidismudelid. Igaüks on hoolikalt taastatud, parandatud ja kontrollitud, tagamaks, et seade vastab kõrgeimatele standarditele.

Jätkusuutlikkus

Kasutatud demo kohvimasin on keskkonnasõbralik valik. Kui valid kasutatud masina, aitad vähendada ebavajalikku saastet. Selle asemel, et lisada raskust elektroonikaseadmete saastehulka, annad uue elu kohvimasinale, mis oleks muidu sattunud prügimäele. Niimoodi aitad muuta planeedi rohelisemaks.

Kvaliteedigarantii

KohviSemu kasutatud seadmetel on 24-kuune garantii. Saad olla rahuliku südamega, kuna tead, et sinu kohvimasin on kaitstud ning mistahes probleemid lahendatakse. Kõik masinad on põhjalikult testitud ning parandatud meie teeninduskeskustes, tagamaks suurepärase kvaliteedi.

Ei leia sobivat mudelit?

Kasutatud demo kohvimasinad on soodsad ja keskkonnasõbralikud seadmed, mille abil nautida oma lemmikut kohvijooki. Kui sa ei leia soovitud mudelit, siis meie kohvimasinad sisaldavad hulgaliselt erinevaid mudeleid. Võid ka ühendust võtta KohviSemu konsultantidega, kes on alati valmis sind abistama sobiva mudeli leidmisel.

Loe veel