RAHVUSVAHELINE KOHVIPÄEV
RAHVUSVAHELINE KOHVIPÄEV

Nivona kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Kohvitüüp
Kohvi päritolu regioonid
Röstimisaste
Kohvi omadused
Kohviubade tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Kapselmasina tehnoloogia
Sordid
Gruppide arv
Kohviubade mahuti
Juhtimise viis
Smart äpp
Salvestatud kasutajaprofiilid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Terade tüüp
Terade ehitus
Sobilik
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sobivus
Seeria
Seeria
Kogus
Kaubamärgid
Sisseehitatud veski
Portsjonite kogus
Mokakannu mahutavus
Säilitab sooja
Koguse valik piimakohvile
Koguse valik mustale kohvile
Kofeiinivaba meetod
Maht
Personaalsed retseptid
Šokolaadi liik
Tüüp
Tüüp
Araabika sort
Joogi retsept
PID temperatuuri juhtimine
Šokolaadi tüüp
Tsüklid
Manomeeter
Piimaga joogid
Tassisuurus
Ekraan
Funktsioonid
Oamahutite arv
Veepaagi maht
Kohvikapsel sisaldab
Kuuma vee otsik
Tassisoojendi
Andmed
Piimaanum
Omadus
Protsess
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Tüüp
SCA hinnang
Kampaaniad

Kas nutiäppi saab kohvi valmistamiseks voodist tõusmata kasutada?

Kuigi mobiiliäpp seadistatu Nivona kohvimasinatesse üsna hiljuti, ei too see veel kahjuks kohvi voodisse. Sellegipoolest on oluline mainida et see äpp on veidi teistsugune. Seda valides saab klient järgida hooldusprogrammide vajadust ning statistikat, ning soetada kohvimasinale vajaminevaid tooteid/kohvi. Lisaks sellele meeldib see äpp meie klientidele seetõttu, et sellesse saab salvestada oma lemmiku isikliku retsepti, ning seda vaid ühe nupuvajutusega otse oma nutiseadmest valmistada. See on eriti mugav, kui kohvimasinat kasutab suurem hulk inimesi, kellel on omad lemmikjoogid (piima ja kohvi vahekord, veekogus, kohvi kangus jne.)

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kes teostab Nivona garantiihooldust?

Kohvimasinate garantiid ja garantiijärgset hooldust teostab KohviSemu OÜ hoolduskeskus, mis asub Kaunases. Kui klientidel on selle tootja kohvimasinatega probleeme, võivad nad rahus meie konsultantidega ühendust võtta, kes detailse konsultatsiooni abil masina vea tuvastavad - nii telefoni teel kui ka "KohviSemu" kauplustes.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kas Nivona kohvimasinate bränd on usaldusväärne?

Võrreldes teiste kohvimasinate tootjatega on see bränd veel küllaltki noor. Sellegipoolest on see juba viisteist aastat turul olnud, ning kohvimasinate tootmine ja monteerimine toimub riikides, mis on juba meie usalduse võitnud - Šveits ja Portugal. Lisaks on mõned Nivona kohvimasinate osad toodetud samades tehastes, kus mõne teise pikaajalise ja usaldusväärse firma omad.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kas Nivona kohvimasinate bränd on usaldusväärne?

Võrreldes teiste kohvimasinate tootjatega on see bränd veel küllaltki noor. Sellegipoolest on see juba viisteist aastat turul olnud, ning kohvimasinate tootmine ja monteerimine toimub riikides, mis on juba meie usalduse võitnud - Šveits ja Portugal. Lisaks on mõned Nivona kohvimasinate osad toodetud samades tehastes, kus mõne teise pikaajalise ja usaldusväärse firma omad.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis muudab Nivona brändi unikaalseks?

Nivona bränd sisenes kohvimasinate turule 2005 aastal. Peamine põhjus nende masinate esilekerkimise taga - soov modernse kohvimasina järgi, mis on kättesaadav kõigile, kes soovivad kodus kvaliteetset kohvi juua. Rääkides Nivona kohvimasinatest, saab öelda et need on modernsed, lihtsad kasutada, disainitud väikeste ja suurte kohtade jaoks, ning moodsatele ning kogenud(nõudlikele) kohviarmastajatele. Siin on mõned selle brändi eksklusiivsed omadused: · Enamikel Nivona kohvimasinatel on eestikeelne menüü; · Ka keskklassi kohvimasinad valmistavad head ja kvaliteetset piimajooki ning musta kohvi - ühe/kahe nupuvajutusega; · Mõningaid mudeleid saab juhtida läbi äpi (ilma lisakuludeta); · On mudeleid, mille põhja küljes on rattaid, et kodu koristamist kergemaks muuta; · Mõnedel mudelitel on termo-piimaanumad; · Menüüd saab kontrollida kahe pöördnupuga, et igaüks saaks kohvimasinat kasutama õppida.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Nivona kohvimasinatest

Nivona on enamat, kui lihtsalt täisautomaaatsete kohvimasinate tootja. See kombineerib endas tipptasemel kvaliteedi ja taskukohased hinnad, pakkudes sulle usaldusväärseid intuitiivselt juhitavaid kohvivalmistusseadmeid. See on olnud meie eesmärk algusest peale.” kirjeldab ennast Nivona – üks väheseid ettevõtteid maailmas, kes keskenduvad eksklusiivselt ainult täisautomaatsetele kohvimasinatele. 

Nivona lugu algas Saksamaal, kui ettevõtte looja Peter Wildner märkas kuulsas Nuremberg koduseadmeid tootvas ettevõttes, kus ta ka ise töötas,  universaalsete, taskukohaste ja tipptasemel täisautomaatsete kohvimasinate puudust. Kirest kohvi vastu ja soovist seda teistega jagada alustas ta 2005 aastal ettevõttega nimega Nivona. See nimi on nüüd tuntud tuhandete kohvigurmaanide poolt üle kogu maailma. 

 Nivona kohvimasinaid eristab teistest innovatiivsetest kohvivalmistustehnoloogiatest selle lihtne kasutus, lihtne hooldus ja erakordne hinna-kvaliteedi suhe. Saadaval on lai valik erinevaid mudeleid, tänu millele leiab igaüks on vajadustele ja soovidele vastava. KohviSemu valikus on saadaval kõik Nivona mudelid. Et nende kohta rohkem teada saada, keri alla, selle postituse viimase peatükini. 

Nivona Kohvimasinate Omadused

Oma seadmete arendamisel keskendub Nivona kahele peamisele detailile: erakordse maitsega kohv, ning lihtne kasutamine. Kõik see peegeldub ka nende kohvimasinate unikaalsetes omadustes: 

“Aromatica System” igast oast eralduvaks maksimaalseks aroomiks.

  1. Jahvatamine: kõik Nivona masinad on varustatud tipptasemel roostevabast terasest koonusveskitega, mis toodavad edukalt valitud astmes jahvatust ja transpordivad värskelt jahvatatud oad otse keeduplokki. Oluline on märkida, et kõik Nivona mudelid on võimelised valmistama jooke nii kohviubadest kui ka eel-jahvatatud kohvist
  2. Tampimine: kui kohv on jõudnud keeduplokki, peab selle korrektselt tampima. Pärast seda on see aeg kohvivalmistuseks. 
  3. Valmistamine: vibreeriva pumba abil jõuab termoses peaaegu 100 °C juurde soojendatud vesi keeduplokki. Vesi voolab läbi tambitud kohvi nii, et see tagaks maksimaalse aroomi eraldumise

“Aroma Balance System” julgeteks ja maitsekateks eksperimentideks

See tehnoloogia on justkui sinu personaalne barista! Igas kohvioas on peidetud umbes 800 erinevat aroomi, ning igaüht neist saab kohandada eri valmistusmeetodite abil. 

Aroma Balance System laseb sul valida, millist tüüpi maitseid sooviksid oma tassis kõige rohkem esile kutsuda. 

Kohvioad on täis sadu erinevaid aromaatseid lisandeid, lipiide, mõrkjaid osakesi, happeid ja mineraale, millest kõik avalduvad vee ja surve abil. Kohvi valmistamise meetodi muutmisel jagunevad need lisandid erinevad, luues ootamatult uusi maitseid. Just seetõttu on Nivona insenerid sinu jaoks välja mõelnud kolm peamist maitseprofiili. Valida saad Dynamic, Constant ja Intense valikute vahel, ning su kohv valmib erineva rõhu, kiiruse ja ajaga, võimaldades kuumal veel läbi värskelt jahvatatud kohvi liikuda.

Dynamic variant lisab sinu joogile kerge happesuse, puuviljasuse ja erakordselt tasakaalustatud maitse. Constant profiil pakub mõrumagusat, pikantset ja rikkalikku maitset. Kui eelistad aga erakordselt rikkalikku, erksat ja meeldivat mõrusust, sobib sulle enim Intense režiim. 

Väljapaistev piimavaht maitsvatele piimaga jookidele 

Kõik Nivona mudelid on võimelised valmistama tihket ja maitsvat piimavahtu. Seda teevad nad ühega neist alltoodud piima vahustamise süsteemist: 

  • Spumatore tehnoloogia pakub meile piimavahtu, mida saab aktiveerida aurunupule vajutades ja kangi keerates;
  • Easy Spumatore tehnoloogia on seotud sisseehitatud cappuccino retsepti, ning aktiveerub erilise selektori keeramisel;
  • OneTouch Spumatore tehnoloogia võimaldab sul nautida kreemist piimavahtu vaid ühe nupuvajutusega. 
  • Cappuccino Connoisseur funktsioon kuulub 7ndale ja sellest ülevalpool asuvatele mudelitele. See võimaldab sul valida kohvi ja piima valmistamise järjekorda. Tõeliselt autentne valmistusviis sinu erinevatele piimaga kohvijookidele. 

“My Coffee” funktsioon: loo enda lemmik

Kui ükski sisseehitatud retseptidest hetkel sulle ahvatlev ei tundu, võid tänu innovatiivsele My Coffee funktsioonile valida ja luua enda retsepti. Konkreetne number individuaalseid retsepte olenevad sinu poolt valitud mudelist. 

Äpi kaudu juhtimine: naudi maksimaalset paindlikkust 

Lisaks eri tüüpi mugavatele ekraanidele (graafiline, värviline TFR või puutetundlik värviline TFT), on enamik Nivona mudeleid juhitavaid ka läbi nutiseadme. Lae lihtsalt alla Nivona äpp, ning ühenda see Bluetooth’i abil enda kohvimasinaga.  

Lihtne hooldus

Nende masinate hooldus on täiesti automaatne: nad on varustatud automaatsete puhastusprogrammide jaoks nii katlakivi eemalduseks, keeduploki puhastuseks, kui ka piimasüsteemi loputuseks. Vali lihtsalt soovitud programm, ning järgi ekraanil kuvatud samme. Nende programmide teostamisel kasuta spetsiaaliseid Nivona hooldustooteid, või igat tüüpi kohvimasinatele disainitud KohviSemu universaalseid  hooldustooteid. Lihtsus, millega Nivona piimasüsteeme loputada saab, vajab eraldi mainimist. Aseta lihtsalt piimavoolik tassirestis olevasse auku, vali loputusprogramm, ning vaata kuidas masin iseseisvalt kuuma auru ja veega piimasüsteemi loputab. 

Lai valik kohvimasinate tarvikuid – veelgi suuremaks mugavuseks

Oma seadme veelgi lihtsamaks kasutamiseks saad kasutada ka Nivona kohvimasinate tarvikuid. Nivona piimaanum aitab sul näiteks piimasüsteemi veelgi lihtsamalt kasutada. Lisaks sellele saad anumat hoiustada külmkapis, ning pesta nõudepesumasinas. Kui otsid maksimaalset mugavust, kaalu ka Nivona piimakülmiku soetamist. See on disainitud mahutama 1-liitrist piimapakki,  hoides su piima ideaalselt jahedana. 

Nivona Täisautomaatsete Kohvimasina Valik 

KohviSemu toodete hulgast leiad kogu Nivona sortimendi: 5 kuni 10-seeriani. 5-, ja 6-seeria hulka kuuluvad algtaseme mudelid, mis on disainitud tulihingelistele musta kohvi fännidele, kellele meeldib vahel harva maitsvaid piimajooke valmistada. 7-seeria hulka kuuluvad ettevõtte kõige populaarsemad seadmed: need on võimelised valmistama piimaga kohvijooke vaid nupuvajutusega. Kui eelistad klassikalisemat välimust, kaalu 8-seeriat, mis pakub veelgi enam mugavust tänu mudelitele, mis serveerivad korraga kahte piimaga jooki. 9-seeria kohvimasinad on suunatud neile, kes otsivad maksimaalset mugavust: need mudelid on täis Nivona uusimaid tehnoloogiaid ja funktsioone. Ettevõtte ei ole aga unustanud ka suuremaid majapidamisi ning väiksemaid kontoreid: 10-seeria on loodud just selliseid kohti silmas pidades. 

5 seeria (NICR 520)

Selle seeria täisautomaatsed kohvimasinad on loodud neile, kes eelistavad musta kohvi, kuid soovivad end vahel ka maitsvate piimaga jookidega hellitada. Need seadmed valmistavad kohvi vaid nupuvajutusega. Samal ajal saad valmistada ka kaks portsjonit. Keera selektor kiirelt ja lihtsalt soovitud asendisse, või vajuta sellele, et valida kolme saadaoleva kohvikanguse hulgast. Manuaalse Spumatore piimavahustaja abil saad oma kohvijoogid katta maitsva piimavahuga: vajuta lihtsalt aurunuppu, keera kangi, ning vaata kuidas su masin sulle piima vahustab!

6 seeria (NICR 660, NICR 675)

Selle seeria seadmed on eriti sobivad tulihingelistele musta kohvi fännidele, kes soovivad end tunda, kui tõelised kodused baristad: sisseehitatud Aroma Balance System võimaldab kohvifännidel avastada erinevaid kohviubadesse peidetud maitseid. Need Nivona masinad serveerivad sulle espressot, musta kohvi, kuuma vett ja piimavahtu. Maitsvat cappuccinot saad endale valmistada Easy Spumatore süsteemi abil, või mõnusat americanot kuuma vee funktsiooni abil. My Coffee funktsiooni kasutades saad luua kuni 4 enda retsepti (täpne number sõltub mudelist), ning need hilisemaks kasutamiseks salvestada. Selle seeria mudeleid on samuti äärmiselt lihtne kasutada: mõlemad sisaldavad endas mugavat pöördnuppu, värvilist TFT ekraani, ning võimalust juhtida seadet Bluetoothi kaudu läbi äpi. 

7 seeria (NICR 790, NICR 795, NICR 796, NICR 799)

See seeria kombineerib endas kõik Nivona uusimad ja parimad innovatsioonid – Aroma Balance System, OneTouch Spumatore, Cappuccino Connoisseur ja My Coffee. Lisaks sellele saad valmistada trendikaimaid jooke vaid nupuvajutusega, või luua 5 enda retsepti. Naudi perfektselt täidlast espressot, klassikalist musta kohvi, aromaatset lungot või rikkalikku americanot, ning saa osa OneTouch Spumatore funktsioonist, valmistades endale cappuccinot, lattet, või latte macchiatot. Sisseehitatud Cappuccino Connoisseur funktsioon võimaldab sul valida kohvi ja piima järjekorda – tänu sellele on su cappuccino alati ideaalne. Ka hooldamine on piimasüsteemi puhul äärmiselt lihtne: loputamiseks sisesta lihtsalt voolik tassirestis olevasse auku. Need mudelid on varustatud modernse värvilise TFT ekraaniga, ning pöördlülitiga – lisaks saad alla laadida Nivona äpi, ning kasutada võimalust juhtida seadet Bluetoothi kaudu läbi äpi.

8 seeria (NICR 820, NICR 825)

Elegantsed ja klassikalise välimusega 8-seeria kohvimasinad on täis ettevõtte uusimaid innovatsioone, ning on võimelised valmistama espressot, musta kohvi, americanot, cappuccinot ja latte macchiatot vaid nupuvajutusega. See võimaldab kohvifännidel luua My Coffee funktsiooni abil kuni 10 individuaalset retsepti. One Touch Spumatore Duo Plus tehnoloogia on loodud aga piimakohvi fännide võlumiseks: see valmistab maitsvalt siidist piimavahtu, ning vahustab ühe nupuvajutusega piisava koguse kahe portsjoni kohvi jaoks. Lai värviline TFT ekraan ja kahevärviline tassivalgustus annab neile mudelitele eriliselt unikaalse välimuse. Soovi korral saad valida ka sisseehitatud tassisoojendusfunktsiooni. 

9 seeria (NICR 930, NICR 960, NICR 970)

Selle seeria kohvimasinad on tulvil erakordselt paljudest reguleerimisvõimalustest, kui parameetritest rääkida: võimalus on muuta joogi temperatuuri, kangust, portsjoni suurust ja piima konsistentsi. Vaid ühe nupuvajutusega valmistavad need seadmed espressot, musta kohvi, americanot, cappuccinot, latte macchiatot ja lattet, ning samal ajal võimaldab My Coffee funktsioon luua veel 9 isiklikku lisaretsepti. Igat jooki on võimalik valmistada korraga kaks portsjonit. “NICR 930” mudel tagab tänu laiale värvilisele TFT ekraanile lihtsa kasutamise. “NICR 960” ja “NICR 970” on aga varustatud hoopis uue generatsiooni 5” puutetundlikud TFT ekraaniga, mis võimaldab sul jälgida joogi valmimist – unikaalse Flying Picture süsteemi abil saad aga oma kohvimasina ekraanile nutiseadmest üles laadida ükskõik millise oma lemmikpildi. Viimased kaks mudelid on varustatud ka 8 erinevat värvi veepaagi valgustusega, tänu millele saad alati jälgida, kui palju vett paagis on. Spetsiaalse Nivona äpiga saad oma nutiseadme kohvimasinaga ühendada, ning valmistada kohvi otse telefonist või tahvelarvutist.  

10 seeria (NICR 1040)

Üks kõige tõhusamaid Nivona mudeleid on disainitud väiksematele kontoritele ja suurematele majapidamistele. Selle maksimaalne päevane tarbimiste arv on lausa 65 portsjonit! Nivona “1040” valmistab ühe nupuvajutusega kõiki populaarsemaid kohvijooki – espresso, must kohv, americano, cappuccino, latte või latte macchiato. My Coffee funktsioon võimaldab sul omalt poolt lisada veel 18 personaalset retsepti. Uus Coffee 2×4 võimalus on loodud spetsiaalselt suurematele inimgruppidele, võimaldades sul valmistada 4 topeltportsjonit – ilma pausideta. One Touch Spumatore Duo Plus tehnoloogia laseb sul nautida kahe piimajoogi valmistamist vaid ühe nupuvajutusega, ning Easyclean puhastusfunktsioon tagab ideaalse puhtuse, loputades piimasüsteemi pärast iga joogi valmistamist. Ka juhtimine on äärmiselt lihtsaks tehtud: seadmel on lai värviline puutetundlik TFT ekraan, ning võimalus ühendada masin nutiseadmega. Säilitamaks oma kohvis valmistamise hetkel neid olulist paari soojakraadi, pakub see mudel ka aktiivset tassisoojendusfunktsiooni, et saaksid alati nautida ideaalsel temperatuuril valminud jooki. 

Kui soovid nende mudelite kohta rohkem teada saada, saate tootekirjeldustega tutvuda meie e-poes. Kui soovite ka teiste tootjate seadmeid lähemalt näha, leiate need täisautomaatsete kohvimasinate peatüki alt, või kogu masinavaliku kohvimasinate peatüki alt. Kui valiku tegemine tundub endiselt keeruline, ära üldse muretse: võta ühendust KohviSemu konsultantidega, ning aitame sulle leida parima kohvimasina! 

Loe veel