2+2

Nivona kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Kas nutiäppi saab kohvi valmistamiseks voodist tõusmata kasutada?

Kuigi mobiiliäpp seadistatu Nivona kohvimasinatesse üsna hiljuti, ei too see veel kahjuks kohvi voodisse. Sellegipoolest on oluline mainida et see äpp on veidi teistsugune. Seda valides saab klient järgida hooldusprogrammide vajadust ning statistikat, ning soetada kohvimasinale vajaminevaid tooteid/kohvi. Lisaks sellele meeldib see äpp meie klientidele seetõttu, et sellesse saab salvestada oma lemmiku isikliku retsepti, ning seda vaid ühe nupuvajutusega otse oma nutiseadmest valmistada. See on eriti mugav, kui kohvimasinat kasutab suurem hulk inimesi, kellel on omad lemmikjoogid (piima ja kohvi vahekord, veekogus, kohvi kangus jne.)

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kes teostab Nivona garantiihooldust?

Kohvimasinate garantiid ja garantiijärgset hooldust teostab KohviSemu OÜ hoolduskeskus, mis asub Kaunases. Kui klientidel on selle tootja kohvimasinatega probleeme, võivad nad rahus meie konsultantidega ühendust võtta, kes detailse konsultatsiooni abil masina vea tuvastavad - nii telefoni teel kui ka "KohviSemu" kauplustes.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kas Nivona kohvimasinate bränd on usaldusväärne?

Võrreldes teiste kohvimasinate tootjatega on see bränd veel küllaltki noor. Sellegipoolest on see juba viisteist aastat turul olnud, ning kohvimasinate tootmine ja monteerimine toimub riikides, mis on juba meie usalduse võitnud - Šveits ja Portugal. Lisaks on mõned Nivona kohvimasinate osad toodetud samades tehastes, kus mõne teise pikaajalise ja usaldusväärse firma omad.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kas Nivona kohvimasinate bränd on usaldusväärne?

Võrreldes teiste kohvimasinate tootjatega on see bränd veel küllaltki noor. Sellegipoolest on see juba viisteist aastat turul olnud, ning kohvimasinate tootmine ja monteerimine toimub riikides, mis on juba meie usalduse võitnud - Šveits ja Portugal. Lisaks on mõned Nivona kohvimasinate osad toodetud samades tehastes, kus mõne teise pikaajalise ja usaldusväärse firma omad.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis muudab Nivona brändi unikaalseks?

Nivona bränd sisenes kohvimasinate turule 2005 aastal. Peamine põhjus nende masinate esilekerkimise taga - soov modernse kohvimasina järgi, mis on kättesaadav kõigile, kes soovivad kodus kvaliteetset kohvi juua. Rääkides Nivona kohvimasinatest, saab öelda et need on modernsed, lihtsad kasutada, disainitud väikeste ja suurte kohtade jaoks, ning moodsatele ning kogenud(nõudlikele) kohviarmastajatele. Siin on mõned selle brändi eksklusiivsed omadused: · Enamikel Nivona kohvimasinatel on eestikeelne menüü; · Ka keskklassi kohvimasinad valmistavad head ja kvaliteetset piimajooki ning musta kohvi - ühe/kahe nupuvajutusega; · Mõningaid mudeleid saab juhtida läbi äpi (ilma lisakuludeta); · On mudeleid, mille põhja küljes on rattaid, et kodu koristamist kergemaks muuta; · Mõnedel mudelitel on termo-piimaanumad; · Menüüd saab kontrollida kahe pöördnupuga, et igaüks saaks kohvimasinat kasutama õppida.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Nivona kohvimasinatest 

Nivona kohvimasinad eristuvad teistest uuenduslike tehnoloogiate, lihtsa tööpõhimõtte, kena disaini, lihtsa hoolduse ja suurepärase hinnataseme poolest. Erinevad mudelid sobivad nii musta kohvi kui ka piimajookide jaoks, seega leiad sobiva kohvisõbra hõlpsalt!

Nivona kohvimasinate omadused

Nivona täisautomaatsed kohvimasinad on keskendunud oma kohvimasinate väljatöötamisel kahele võtmepunktile: erakordne kohvi maitse ja lihtne kasutamine. Seda peegeldavad unikaalsed omadused:

Aromatica System ülima aroomi jaoks. Kõik Nivona kohvimasinad sisaldavad roostevabast terasest veskit, mis suudab tõhusalt valmistada soovitud jahvatuse. Kohv purustatakse enne infusiooni ja pruulitakse kuuma veega, kasutades termoplokis olevat vibreerivat pumpa. Veskiga Nivona kohvimasin laseb kasutada nii kohviube kui ka eelnevalt jahvatatud kohvi.

Eksperimenteeri Nivona kohvimasina ja Aroma Balance süsteemiga. See tehnoloogia suudab välja tuua igas kohvioas olevad 800 erinevat aroomi. Pruulimisprotsessi käigus saad avastada erinevad kohviubades olevad ained, nagu näiteks lipiidid, mõruained, happed ja mineraalid ning saad luua ootamatuid maitsenüansse. Nivona täisautomaatsed kohvimasinad lasevad valida 3 maitseprofiili vahel: Dynamic, Constant ja Intense. Dynamic profiil annab tasakaaluka maitse, mis on kergelt happeline ja puuviljane. Constant profiil on pisut pikantsem, Intense annab tulemuseks rikkaliku ja meeldivalt mõru kohvi.

Erakordne piimavaht piimapõhiste jookide jaoks. Piimavahustiga Nivona kohvimasin saab luua piimavahtu 3 süsteemiga: Spumatore, Easy Spumatore ja OneTouch Spumatore. Spumatore aktiveerub, kui vajutada aurunuppu, Easy Spumatore aktiveeritakse spetsiaalse valikuga, mis on seotud cappuccino retseptiga. OneTouch Spumatore toodab täiusliku vahu ühe nupuvajutusega. Nivona kohvimasinad Series 7 ja uuemad sisaldavad funktsiooni Cappuccino Connoisseur, millega saad valida ka kohvi ja piima järjekorra.

Mugavad funktsioonid ja kaugjuhtimine. Lisaks sisaldavad Nivona täisautomaatsed kohvimasinad My Coffee funktsiooni, millega saad luua oma retsepte. Nivona kohvimasin on seejuures eriti paindlik tänu oma nutiäpile. Lisaks erinevatele kuvavalikutele (nagu graafiline või puutetundlik TFT-ekraan), saab enamikke mudeleid kontrollida nutirakendusega.

Ka teised KohviSemu valikus olevad täisautomaatsed kohvimasinad sisaldavad sarnaseid funktsioone. Uuri valikuid lähemalt!

Nivona CafeRomatica kohvimasinate sari

Saadaval on mitmed erinevad Nivona CafeRomatica mudelid, seega võid kindlasti leida endale sobiva variandi.

Nivona Series 5 

Selle sarja Nivona CafeRomatica kohvimasinad on mõeldud neile, kes eelistavad musta kohvi, aga tahavad aeg-ajalt valmistada ka piimajooke. Nivona täisautomaatsed kohvimasinad lasevad korraga teha kaks jooki. Saad valida ka sobiva suurusega joogi või valida kolme erineva kanguse vahel. Nivona CafeRomatica 550 vahustiga kohvimasin – Spumatore süsteem – laseb lisada jookidele ka meeldiva piimavahu.

Nivona Series 6

Nivona kohvimasinad sisaldavad Aroma Balance süsteemi, millega saavad musta kohvi sõbrad avastada oma kohviubades uusi maitseid. Nivona CafeRomatica 695 sisaldab espressot, musta kohvi, kuuma vett ja piimavahtu, seega saad Easy Spumatore süsteemiga hõlpsalt teha cappuccino või americano. My Coffee funktsioon laseb luua kuni 4 kohandatud retsepti. Nivona CafeRomatica kohvimasinad on kasutajasõbralikud ja sisaldavad mugavaid nupukesi, värvilist TFT-ekraani ning nutirakenduse tuge.

Nivona Series 7

Need Nivona kohvimasinad ühendavad kõik uusimad ja populaarsemad võimalused, sh Aroma Balance süsteem, Cappuccino Connoisseur või My Coffee. Valmista ühe nupuvajutusega trendikaid jooke või loo kuni 5 personaalset retsepti. OneTouch Spumatore funktsiooniga saad hõlpsalt luua cappuccinosid, lattesid ja latte macchiatosid, Cappuccino Connoisseur laseb aga kohandada kogu protsessi. Nivona CafeRomatica 795 mudelit saab kontrollida moodsa värvilise TFT-ekraani või Nivona nutiäpi vahendusel.

Nivona Series 8 

Nivona kohvimasinad Series 8 sarjast on peene välimusega ja kasutavad uusimaid tehnoloogiaid. Need masinad võivad valmistada espressot, musta kohvi, americanot, cappuccinot, latte macchiatot ning My Coffee funktsiooniga saad luua kuni 10 personaalset retsepti. One Touch Spumatore Duo Plus tehnoloogia on ideaalne piimajookide jaoks, valmistades kreemise vahu korraga kahele joogile. Nivona CafeRomatica 825 mudelil on suur värviline TFT-ekraan ja unikaalne valgustusega lahendus. Lisaks saad valida mudeli, millel on sisseehitatud tassisoojendi.

Nivona Series 9

Series 9 Nivona kohvimasin sisaldab samuti hulgaliselt kohandusvõimalusi, sh temperatuuri, kanguse, suuruse ja piima tekstuuri seadistamine. Saad valmistada (isegi otse telefoni kaudu) espressot, musta kohvi, americanot, cappuccinot, latte macchiatot ja latter või luua veel 9 isiklikku retsepti. Korraga saab valmistada kaks jooki. Nivona CafeRomatica 930 mudelil on suur TFT-ekraan, Nivona CafeRomatica 960 ja Nivona CafeRomatica 970 mudelitel on 5-tolline puutetundlik TFT-ekraan. Need Nivona täisautomaatsed kohvimasinad on suisa valgustatud veepaagiga, saadaval 8 erinevas värvitoonis.

Nivona Series 10

Nivona 1040 kohvimasin sobib täiuslikult majapidamisele või väikesesse kontorisse, kus oleks vaja päevas valmistada kuni 65 tassi kohvi. Masin saab teha espressot, musta kohvi, americanot, cappuccinot, lattet, latte macchiatot ja lubab luua kuni 18 isiklikku retsepti. Coffee 2×4 funktsioon on mõeldud suurematele vajadustele, valmistades järjest neli kahekordset serveeringut. One Touch Spumatore Duo Plus tehnoloogiaga saad nautida kahte piimapõhist jooki. Lai puutetundlik TFT-ekraan on kasutajasõbralik ning Nivona CafeRomatica 1040 masin ühildub nutiseadmega. Masinal on ka tassisoojenduse funktsioon, et su kohv jääks ideaalse temperatuuri juurde.

Nivona kohvimasina puhastamine ja lisavahendid

Nagu enamus täisautomaatseid kohvimasinaid, on Nivona kohvimasinate hooldamine täiesti automaatne: masinatel on automaatne katlakivieemalduse programm, puhastusprogramm ja piimasüsteemi loputusprogramm. Pead vaid valima õige programmi ja järgima ekraanil olevaid juhiseid. Nende programmide kasutamisel tuleb kasutusele võtta ka spetsiaalsed Nivona puhastusvahendid või KohviSemu universaalsed tooted. Masin kasutab kuuma auru ja vett piimasüsteemi loputamiseks – pane lihtsalt piimavoolik alusele ja vali loputusprogramm. Nivona kohvimasin tuleb ka lisaaksessuaaridega: Nivona piimamahuti või piimajahuti.

Professionaalne abi kohvimasina valimisel

Kui tahad avastada rohkem Nivona kohvimasinate kohta, uuri tootekirjeldusi. Kui sa pole kindel, millist valida, ära muretse: võta ühendust KohviSemu konsultantidega ja õige kohvimasin on peatselt sinuga!

Loe veel