2+2
Hea kohv sinu koju

Me teame: hea kohv kodus - moment naudingut. Mõnikord on see kõik, mida vaja. Me hoolime sellest, et teie kohv oleks alati ideaalne. Värske ja aromaatne.

Seega otsime alati huvitavat infot kohvitüüpide ja valmistamismeetodite kohta. Me teame kuidas valmistada hea tass kohvi ja kui soovite - seda ühe nupuvajutusega. Me ei räägi kasutusjuhendite keeles - me oleme siin rohkem sõbralikuks vestluseks: lihtsaks, täpseks, soojaks. Ning et aidata teil leida, mida vaja, et teil oleks alati võimalik head tassitäit kohvi oma kodus nautida.

”” ””
Meie visioon
Olla kõige atraktiivsemad jaemüüjad Euroopa kohviturul
Meie missioon
Me töötame selle nimel, et parimatele hetkedele su elus annaks maitset värske ja kvaliteetne kohv.
Kirg kohvi vastu, mis valmis pööningul
KohviSemu on rahvusvaheline kohvi ning kohvimasinate jaemüüja Euroopas, mis tegutseb igas piirkonnas omanäolise kohaliku nimega. Me keskendume erilisele müügikogemusele ja kõrge kvaliteediga toodetele.

Meie edu teekond algas 2010 aastal Leedus, kui kaks sõpra otsustasid ellu viia unistuse oma kohviärist. Sõprade ring ja kirg kohvi vastu kasvas - nüüd oleme, "Business research center group" uuringu järgi, ühed juhtivamad kohvi ja kohvimasinate jaemüüjad Baltimaades. Kuid me ei peatu siin - unistus on jagada head kohvi terve maailmaga.
””
””
Leedu, Läti, Eesti, Poola, Soome, Ühendkuningriigid, Saksamaa, Austria, Holland ja Prantsusmaa
””
””
””
16 kauplust: LT, LV, EE, PL, FI, DE
””
Enam kui 200 kohvisemu 10 riigis ja me ei peatu siin!
””
E-poed LT, LV, EE, PL, FI, UK, DE, AT, NL, FR, EU, SE
Meie väärtused
Sõbralikkus
Me hindame sõbralikkust. Püüame luua sooja suhte iga kliendi, kolleegi ja äripartneriga. Oleme tähelepanelikud ja pakume võimalusel igale inimesele tema jaoks tähtsaimat ja eelistatuimat.
Kompetents
Me oleme oma valdkonna asjatundjad ning kursis kõige uuega mis on seotud kohvitööstusega. Arendame pidevalt oma teadmisi kohvist ja kohvimasinatest.
Kirg kohvi vastu
Meie jaoks pole kohv ainult jook. Meile on see kultuur, elustiil, parimad hetked sõpradega ning lõputult maitseid ja kogemusi. Kohv on meie elu.
Lihtsus
Me oleme lihtsad, ehedad ja siirad. See aitab meil olla omanäolised, sest muu polegi oluline.