Padjakohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Padjakohvimasinatest

Padjakohvimasin on mugav kohvimasin, mis kasutab eelpakitud kohvipadjakesi (neid kutsutakse tihti ka Senseoga ühilduvateks kohvikapsliteks). Padjad on täidetud täpselt mõõdetud kohvipuruportsjoniga, mistõttu saab valmistada järjepidevalt samasugust kohvi. Padjakohvimasinad on loodud kiirelt padjakest purustama ja sellest kuuma vett läbi ajama, tuues tõhusalt edasi kohvi maitsenüansid ja aroomid. Kohvisõbrad, kes otsivad kiiret ja murevaba elamust, eelistavad tihtipeale just neid masinaid.

Avasta parim padjakohvimasin oma koju

Padjakohvimasinad on muutunud populaarseks valikuks kohvisõprade seas just kasutajasõbralikkuse ja kiire valmistamisprotsessi tõttu. Padjakohvimasinad on aga erilised just oma keskkonnasõbralikkuse poolest, eriti, kui jutt käib brändidest nagu Philips Senseo. Erinevalt kapselkohvimasinatest, mis kasutavad plastikkapsleid, kasutavad padjakohvimasinad eelkõige biolagunevaid materjale nagu paberit või riiet, vähendades seeläbi plastjäätmeid. See keskkonnasõbralik suund sobib hästi tänapäevase maailma jaoks, seega on padjakohvimasinad täiuslikud neile, kes väärtustavad nii mugavust kui ka keskkonnasäästlikku mõtteviisi. Senseo, tootekategooria prominentne bränd, on selle suuna musternäide.

Philips Senseo padjakohvimasinad

Philips Senseo kohvimasinad ühendavad endas mugavuse, kvaliteedi ja keskkonnasõbralikkuse. Ehkki jätkusuutlikkus on tänapäeval iseenesest mõistetav, pakuvad Philips Senseo kohvimasinad muuhulgas ka mitmeid muljetavaldavaid funktsioone sinu kohvielamuse täiendamiseks.

Coffee Boost tehnoloogia

Tänu integreeritud Coffee Boost tehnoloogiale jagatakse vesi võrdselt kogu padjale 45 täpse augukese kaudu. See annab kohvile rikkaliku maitse ja aroomi.

Sametine kohvikreem

Philips Senseo ‘Crema Plus’ tehnoloogia tagab kõige mõnusama ja sametisema kohvikreemi iga kohvi peale.

Rikkalik kohvivalik

Philips Senseo padjakohvimasinad on erilised oma mitmekülgsuse poolest. Erinevad kohvipadjad annavad võimaluse nautida mitmeid erinevaid maitseid, mis sobivad just sinu eelistusele. Ära aga unusta valida just sellised kapslid, mis sobivad Senseo masinatele. Kui tahad leida just selle brändi kohvivalikud, võta ette Senseo kohvipadjad meie veebilehel.

Direct Start funktsioon kiireks naudinguks

Direct Start funktsioon hakkab kohvi valmistama kohe, kui masin on üles soojenenud. See tähendab, et saad kohvi nautida kohe ilma pikalt ootamata.

Automaatne väljalülitamine energia säästmiseks

Energiatõhususe ja keskkonnasõbralikkuse jaoks on Philips Senseo padjakohvimasinad programmeeritud nii, et need lülitavad end automaatselt välja peale kohvi valmistamist. See funktsioon säästab energiat ja aitab kaasa ka jätkusuutliku kohvielamuse loomisele.

Keskkonnasõbralik disain

Padjakohvimasinaid kutsutakse vahel ka väikesteks kohvimasinateks nende kompaktse suuruse tõttu. Märkimisväärne on see, et masinatel on spetsiaalsed disainiomadused, mis vähendavad energiatarbimist ning kasutavad rohkem taaskäideldud plastikut. Seetõttu on need masinad keskkonnasõbralikud mitte ainult oma kasutuse käigus, vaid kogu oma elutsükli vältel.

Philips Senseo on pühendunud sellele, et viia sinu kohviseiklus järgmisele tasemele oma uuenduslike funktsioonidega. Oma jätkusuutlikkuse tõttu on nende padjakohvimasinad suurepärased keskkonnateadlike kohvisõprade jaoks. Ükskõik, kas tahad teha tassikese või kaks, Philips Senseo valmistab maitsva kohvi alla minuti, andes sulle igapäevase kofeiinisõõmu, mis käib samal ajal käsikäes keskkonnasõbralikkuse ja mugavusega.

Võta meiega ühendust lisaküsimuste korral

Padjakohvimasinad annavad mitmekülgse ja keskkonnasõbraliku viisi oma lemmikkohvi nautimiseks. Philips Senseo on eriti just hea näide sellest, kuidas on ühendatud kvaliteet, jätkusuutlikkus ja premium-tasemel kohv. Kui padjakohvimasinad tekitavad sulle veel küsimusi või sul on mõttes mõned teised kohvimasinad, on KohviSemu konsultandid alati valmis pakkuma abi ja soovitusi. Sinu täiuslik kohvikaaslane on ootamas, olgu selleks padjakohvimasin või mõni muu seade – aitame sul leida sobiva.

Loe veel