C. Liégeois Magnifico kohvisari -40% Loe lisaks

Püüdleme selle poole, et ostlemine KohviSemu internetipoes oleks võimalikult mugav ja Teie tellimusi täidetaks sujuvalt ja õigeaegselt. Selleks on vajalik täpne Teie isikut puudutav info, mida me kogume ja haldame.

Millal kogutakse isikut puudutavat infot?

Teie isikut puudutavat infot kogutakse, kui tellite kaupa KohviSemu Internetipoest ning kui teostatakse küsitlusi lisainfo saamiseks toodete, tellimuste, nende töötlemise kohta jm. Samuti kui tellitakse meie uudiskirju.

Mis eesmärgil kogutakse isikut puudutavat infot?

Kogu Teid puudutavat infot kasutatakse:

 • Tellimuse info esitamiseks (informeerimiseks millal, kus ja kuidas teostatakse Teie tellimuse tarne);
 • Tellimuse tarnimiseks õigesse kohta;
 • Vastamiseks küsitlustele kaupade kohta ja muudele küsimustele;
 • Uudiste saatmiseks, mis on seotud OÜ “KohviSemu” kaubamärkidega.

Millist isikut puudutavat infot kogutakse?

Kogutav info on vajalik tellimuste ning otseturunduse toimingute teostamiseks:

 • Tellija andmed (ees-ja perekonnanimi, ettevõtte nimi jm);
 • Tarneandmed;
 • Kontaktandmed (e-maili, telefoninumber).

Kuidas isikut puudutavat infot käsitletakse?

Kogu isikut puudutav info ning tasumisega seotud info kogutakse ja käsitletakse turvaliselt (tagab SSL sertifikaat (inglise k. Secure Socket Layer)) ja on konfidentsiaalne. Kohustume mitte avaldama Teid (ja teisi ostjaid) puudutavat infot kolmandatele isikutele (see kohustus ei kehti Eesti Vabariigi õigusaktides ettenähtud juhtudel). Võite alati pöörduda meie poole ja uurida, millist teid puudutavat infot me säilitame ning seda infot korrigeerida või kustutada.

Kui kaua andmeid säilitatakse?

Kui pole teisiti öeldud, kaitseme teie andmeid:

 • Sisselogimise teavet säilitatakse 30 päeva pärast selle toimumist;
 • Kõik muud isikuandmed, mida käesolev andmekaitsepoliitika hõlmab – kuni teie konto kustutatakse või keelate meie juurdepääsu nendele andmetele.

Millal ja milliseid turunduslikke e-maile saadetakse?

Te saate tellida meie e-posti uudiskirja turundusteabe ja selle saajatele mõeldud eripakkumistega. Infolehe tellimisega annate loa oma e-posti haldamiseks, et saaksime teile saata turundusteavet. Võite turundusmeilisõnumite saatmise loa igal ajal tühistada, klõpsates nupul „ei soovi enam uudiskirju saada“ või teatades meile üldise e-posti teel.

Kas andmeid edastatakse kolmandatele isikutele?

UAB “Maina & Co” võib jagada teie andmeid sama grupi ettevõtetega ( “Amicum team Ltd.”, “Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.”, “KahviKaveri OY”, “KohviSemu OÜ”, “SIA Kafijas Draugs”). UAB “Maina & Co” on juriidiliselt kohustatud avaldama andmeid riigi- või järelevalveasutustele, kui see on vajalik avaliku riski ärahoidmiseks ja kuriteo ennetamiseks ja jälitustegevuseks.
Teie andmeid võidakse edastada kolmandatele isikutele, kui see on vajalik meie teenuste või funktsioonide pakkumiseks (näiteks, teie aadress on edastatud kullerfirmale). Kinnitame teile, et need osapooled kohustuvad neid andmeid vastutustundlikult ja vastavalt kehtivatele õigusaktidele töötlema.
Kõigil muudel juhtudel edastatakse teie andmed kolmandatele isikutele ainult siis, kui olete andnud selleks oma loa või juurdepääsu.

Milliseid küpsiseid kasutatakse?

Meie saidil kasutatavad küpsised on vajalikud meie saidi funktsionaalsuse ja toimimise tagamiseks. Need küpsised võimaldavad teil tooteid edukalt osta või kasutada elektroonilist maksesüsteemi. Enamik neist küpsistest kustutatakse teie seadmest brauseri seansi lõpus. Me kasutame vajalikesse küpsistesse salvestatud teavet ainult soovitud teenuste ja funktsioonide pakkumiseks. Kui te meie saidile esimest korda sisenete, palume teie nõusolekut teie seadmesse täiendavate küpsiste saatmiseks. Nendest küpsistest võib keelduda, kuid need aitavad meil:

 • Teha kindlaks, kui palju külastajaid meie saiti külastab, milline on nende käitumine ja milliseid selle saidi lehti nad külastavad. See aitab meil parandada oma saidi toimivust ja muuta see kasutajasõbralikumaks;
 • Teha kindlaks, millal te meie saiti uuesti külastate.

Meil on õigus korrigeerida või täielikult muuta privaatsustingimusi teavitades sellest Ostjat „KohviSemu“ internetipoe kaudu. Andmete käsitlemise asjus või lisainfo saamiseks võite pöörduda meie kontaktidel.

Kood Toiming Informatsiooni saadetakse Allikas / tarnija Tüüp Kehtivusaeg
__cfduid Kasutatakse usaldusväärse ühenduse tuvastamiseks. Ühendriigid freegeoip.net HTTP 1 aasta
sid Kasutatakse veebipõhise pistikprogrammi käivitamiseks ja haldamiseks vestlusteks müügijuhtidega. Ühendriigid chat.freshdesk.com HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
wc_fragments_# Lehe toimimiseks on vaja küpsist – lehekülgede otsimiseks ja sisu esitamiseks. Eesti kohvisemu.ee HTML Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
@@History/@@scroll|# Küpsist kasutatakse lehe hõlpsamaks navigeerimiseks. See “mäletab” seda, kus te viibisite – seda, mida eelmisel lehel lugesite või vaatasite, ja toob teid lehele samale positsioonile, kui otsustate tagasi minna. Eesti kohvisemu.ee HTML Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
dc_gtm_UA-# Kasutab andmete kogumiseks (ilma kasutaja tuvastamiseta) Google Analyticsi. Ühendriigid googletagmanager.com HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
_ga Annab igale kasutajale kordumatu kasutajatunnuse. Iga kasutaja on anonüümne ja me ei saa teda tuvastada. Kogutud teavet kasutatakse veebipoes kasutaja sirvimiskogemuse parandamiseks. Ühendriigid googletagmanager.com HTTP 2 aastat
_gali Võimaldab meil jälgida kasutaja käitumist lehel (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada). Eesti kohvisemu.ee HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
gat Võimaldab meil jälgida kasutaja käitumist lehel (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada). Ühendriigid googletagmanager.com HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
_gid Võimaldab meil jälgida kasutaja käitumist lehel (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada). Ühendriigid googletagmanager.com HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
ads/ga-audiences Kasutatud Google poolt – küpsis, mis on loodud reklaamide esitamiseks kasutajarühmadele, kes teevad tõenäolisemalt veebilehel kindlaid tegevusi. Ühendriigid google.com Piksel Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
collect Teabe kogumiseks kasutatakse küpsist (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada). Ühendriigid google-analytics.com Piksel Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
fr “Facebooki” küpsis, mis on mõeldud kasutaja seostamiseks kindla ID-ga (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada) ja võimaldab koguda teavet oma toimingute kohta lehel. Ühendriigid facebook.com HTTP 3 kuud
IDE Mõeldud kasutaja eristamiseks ja ainult asjakohaste reklaamide kuvamiseks Ühendriigid doubleclick.net HTTP 1 aasta
impression.php/# Mõeldud kasutaja reklaamide näitamiste registreerimiseks Ühendriigid facebook.com Piksel Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
NID Jätab meelde teie seaded (näiteks keeleseaded) ja salvestab need sirvimise hõlbustamiseks Ühendriigid google.com HTTP 6 kuud
test_cookie Kasutatakse brauseri äratundmiseks ja küpsiste toe seadistamiseks. Ühendriigid doubleclick.net HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
tr “Facebooki” küpsis, mis on mõeldud kasutaja seostamiseks kindla ID-ga (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada) ja võimaldab koguda teavet oma toimingute kohta lehel. Ühendriigid facebook.com Piksel Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
5805bc15e881e37b5c33836c-aID Infolehe tööriista küpsis, et koguda teavet kasutajate toimingute kohta lehel. Holland soundestlink.com HTTP 1 aasta
5805bc15e881e37b5c33836c-sID Infolehe tööriista küpsis, et koguda teavet kasutajate toimingute kohta lehel. Holland soundestlink.com HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
AWSALB Kasutatakse kaubandusvigade tuvastamiseks. Ühendriigid app.trackduck.com HTTP 6 päeva
CHATSESS Mõeldud veebivestluste pidamiseks müügijuhtidega. Ühendriigid chat.freshdesk.com HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
omnisendAnonymousID Selle eesmärk on krüpteerida iga kasutaja andmed ja jälgida veebipoes tehtavaid toiminguid. Iga kasutaja on anonüümne ja me ei saa teda tuvastada. Eesti kohvisemu.ee HTTP 1 aasta
omnisendCartProducts Infolehtede saatmise tööriista küpsis, mis võimaldab meil tuvastada teie ostukorvis olevad kaubad ja saata korduvaid sõnumeid. Eesti kohvisemu.ee HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
omnisendSessionID Infolehtede saatmise tööriista küpsis, mis võimaldab meil tuvastada teie ostukorvis olevad kaubad ja saata korduvaid sõnumeid. Eesti kohvisemu.ee HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
pnctest “PubNub” küpsis on loodud küpsiste funktsionaalsuse testimiseks kasutaja poolel. Eesti kohvisemu.ee HTTP 436 päeva
popup_status Hüpikakende jaoks veebipoes. Eesti kohvisemu.ee HTTP 4 päeva
REST/webTracking/v1/event Omnisend sidusküpsis on mõeldud kasutaja tuvastamiseks. Eesti wt.soundestlink.com Piksel Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
sdata Mõeldud veebivestluste pidamiseks müügijuhtidega. Ühendriigid chat.freshdesk.com HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
soundestID Infolehe esitamise tööriista küpsis. Annab igale kasutajale kordumatu ID. Kogutav teave on mõeldud reklaamisisu parendamiseks. Eesti kohvisemu.ee HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
soundest-views Infolehe esitamise tööriista küpsis. Kogutav teave on mõeldud reklaamisisu parendamiseks. Eesti kohvisemu.ee HTTP Kuni sirvimise lõpuni (1 seanss)