2+2

Püüdleme selle poole, et ostlemine KohviSemu internetipoes oleks võimalikult mugav ja Teie tellimusi täidetaks sujuvalt ja õigeaegselt. Selleks on vajalik täpne Teie isikut puudutav info, mida me kogume ja haldame.

Millal kogutakse isikut puudutavat infot?

Teie isikut puudutavat infot kogutakse, kui tellite kaupa KohviSemu Internetipoest ning kui teostatakse küsitlusi lisainfo saamiseks toodete, tellimuste, nende töötlemise kohta jm. Samuti kui tellitakse meie uudiskirju.

Mis eesmärgil kogutakse isikut puudutavat infot?

Kogu Teid puudutavat infot kasutatakse:

  • Tellimuse info esitamiseks (informeerimiseks millal, kus ja kuidas teostatakse Teie tellimuse tarne);
  • Tellimuse tarnimiseks õigesse kohta;
  • Vastamiseks küsitlustele kaupade kohta ja muudele küsimustele;
  • Uudiste saatmiseks, mis on seotud OÜ “KohviSemu” kaubamärkidega.

Millist isikut puudutavat infot kogutakse?

Kogutav info on vajalik tellimuste ning otseturunduse toimingute teostamiseks:

  • Tellija andmed (ees-ja perekonnanimi, ettevõtte nimi jm);
  • Tarneandmed;
  • Kontaktandmed (e-maili, telefoninumber).

Kuidas isikut puudutavat infot käsitletakse?

Kogu isikut puudutav info ning tasumisega seotud info kogutakse ja käsitletakse turvaliselt (tagab SSL sertifikaat (inglise k. Secure Socket Layer)) ja on konfidentsiaalne. Kohustume mitte avaldama Teid (ja teisi ostjaid) puudutavat infot kolmandatele isikutele (see kohustus ei kehti Eesti Vabariigi õigusaktides ettenähtud juhtudel). Võite alati pöörduda meie poole ja uurida, millist teid puudutavat infot me säilitame ning seda infot korrigeerida või kustutada.

Teave meie poolt salvestatud isikuandmete ja nende eemaldamise viiside kohta

Et teada saada, milliseid isikuandmeid me säilitame või kui soovite andmeid eemaldada, võtke meiega ühendust e-posti teel [email protected]

Kui kaua andmeid säilitatakse?

Kui pole teisiti öeldud, kaitseme teie andmeid:

  • Sisselogimise teavet säilitatakse 30 päeva pärast selle toimumist;
  • Kõik muud isikuandmed, mida käesolev andmekaitsepoliitika hõlmab – kuni teie konto kustutatakse või keelate meie juurdepääsu nendele andmetele.

Millal ja milliseid turunduslikke e-maile saadetakse?

Te saate tellida meie e-posti uudiskirja turundusteabe ja selle saajatele mõeldud eripakkumistega. Infolehe tellimisega annate loa oma e-posti haldamiseks, et saaksime teile saata turundusteavet. Võite turundusmeilisõnumite saatmise loa igal ajal tühistada, klõpsates nupul „ei soovi enam uudiskirju saada“ või teatades meile üldise e-posti teel.

Kas andmeid edastatakse kolmandatele isikutele?

UAB “Maina & Co” võib jagada teie andmeid sama grupi ettevõtetega ( “Amicum team Ltd.”, “Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.”, “KahviKaveri OY”, “KohviSemu OÜ”, “SIA Kafijas Draugs”). UAB “Maina & Co” on juriidiliselt kohustatud avaldama andmeid riigi- või järelevalveasutustele, kui see on vajalik avaliku riski ärahoidmiseks ja kuriteo ennetamiseks ja jälitustegevuseks.
Teie andmeid võidakse edastada kolmandatele isikutele, kui see on vajalik meie teenuste või funktsioonide pakkumiseks (näiteks, teie aadress on edastatud kullerfirmale). Kinnitame teile, et need osapooled kohustuvad neid andmeid vastutustundlikult ja vastavalt kehtivatele õigusaktidele töötlema.
Kõigil muudel juhtudel edastatakse teie andmed kolmandatele isikutele ainult siis, kui olete andnud selleks oma loa või juurdepääsu.

Maksete tegemine e-poes toimub makecommerce.ee platvormi abil, mida haldab Maksekeskus AS (Niine 11, Tallinn 10414, Eesti, reg nr: 12268475), mistõttu edastatakse Maksekeskus AS-ile teie isikuandmed, mis on vajalikud makse teostamiseks ja kinnitamiseks.

Milliseid küpsiseid kasutatakse?

Küpsis on väike tekstifail, mis hoiustatakse sinu seadmes pärast veebilehe külastamist. See võimaldab veebilehel sinu tegevused ja valikud (see sisaldab kasutajanime, keelt, fondi suurust ja vaatamisvalikuid) spetsiifilise ajaperioodi jooksul meelde jätta , ning võimaldab sul veebilehte külastada nii, et kogu seda informatsiooni uuesti iga kord sisestama ei pea.

Meie veebilehel kasutatavad küpsised on hädavajalikud ettenähtud funktsioonide ja nõuetekohase toimimise jaoks. Nendes küpsistes hoiustatavat informatsiooni kasutatakse ekslusiivselt ainult teile parimate teenuste ja funktsioonide pakkumiseks.

Kui külastad meie veebilehte esimest korda, küsitakse teilt luba lisaküpsiste hoiustamiseks teie seadmes. Küpsiseid võib keelata, kuid need aitavad meil:
• Tuvastatada külastajate arvu, nende ostukäitumist ja vaadatavaid lehti (sel eesmärgil kasutame Google Analytics’it ja Hotjar’i). Selle tulemusel oleme võimelised oma veebilehe funktsioone täiustama, ning paremini oma kasutajate vajaduste järgi kohaneda.
• Tuvastada teiepoolset korduskülastust.

Juriidliselt põhineb meie küpsiste kasutamise alus sellel, et saaksime tagada oma veebilehe tehnilise funktsionaalsuse (e. funktsioonid, mis on seotud ostukorviga). See, kas küpsiseid kasutatakse teie valikute meeldejätmiseks või statistika ja kohandatud reklaami pakkumiseks, sõltub teie nõusolekust.