Kogu Mokito kohvisari -40%!

Püüdleme selle poole, et ostlemine KohviSemu internetipoes oleks võimalikult mugav ja Teie tellimusi täidetaks sujuvalt ja õigeaegselt. Selleks on vajalik täpne Teie isikut puudutav info, mida me kogume ja haldame.

Millal kogutakse isikut puudutavat infot?

Teie isikut puudutavat infot kogutakse, kui tellite kaupa KohviSemu Internetipoest ning kui teostatakse küsitlusi lisainfo saamiseks toodete, tellimuste, nende töötlemise kohta jm. Samuti kui tellitakse meie uudiskirju.

Mis eesmärgil kogutakse isikut puudutavat infot?

Kogu Teid puudutavat infot kasutatakse:

 • Tellimuse info esitamiseks (informeerimiseks millal, kus ja kuidas teostatakse Teie tellimuse tarne);
 • Tellimuse tarnimiseks õigesse kohta;
 • Vastamiseks küsitlustele kaupade kohta ja muudele küsimustele;
 • Uudiste saatmiseks, mis on seotud OÜ “KohviSemu” kaubamärkidega.

Millist isikut puudutavat infot kogutakse?

Kogutav info on vajalik tellimuste ning otseturunduse toimingute teostamiseks:

 • Tellija andmed (ees-ja perekonnanimi, ettevõtte nimi jm);
 • Tarneandmed;
 • Kontaktandmed (e-maili, telefoninumber).

Kuidas isikut puudutavat infot käsitletakse?

Kogu isikut puudutav info ning tasumisega seotud info kogutakse ja käsitletakse turvaliselt (tagab SSL sertifikaat (inglise k. Secure Socket Layer)) ja on konfidentsiaalne. Kohustume mitte avaldama Teid (ja teisi ostjaid) puudutavat infot kolmandatele isikutele (see kohustus ei kehti Eesti Vabariigi õigusaktides ettenähtud juhtudel). Võite alati pöörduda meie poole ja uurida, millist teid puudutavat infot me säilitame ning seda infot korrigeerida või kustutada.

Kui kaua andmeid säilitatakse?

Kui pole teisiti öeldud, kaitseme teie andmeid:

 • Sisselogimise teavet säilitatakse 30 päeva pärast selle toimumist;
 • Kõik muud isikuandmed, mida käesolev andmekaitsepoliitika hõlmab – kuni teie konto kustutatakse või keelate meie juurdepääsu nendele andmetele.

Millal ja milliseid turunduslikke e-maile saadetakse?

Te saate tellida meie e-posti uudiskirja turundusteabe ja selle saajatele mõeldud eripakkumistega. Infolehe tellimisega annate loa oma e-posti haldamiseks, et saaksime teile saata turundusteavet. Võite turundusmeilisõnumite saatmise loa igal ajal tühistada, klõpsates nupul „ei soovi enam uudiskirju saada“ või teatades meile üldise e-posti teel.

Kas andmeid edastatakse kolmandatele isikutele?

UAB “Maina & Co” võib jagada teie andmeid sama grupi ettevõtetega ( “Amicum team Ltd.”, “Przyjaciele Kawy Sp. z o.o.”, “KahviKaveri OY”, “KohviSemu OÜ”, “SIA Kafijas Draugs”). UAB “Maina & Co” on juriidiliselt kohustatud avaldama andmeid riigi- või järelevalveasutustele, kui see on vajalik avaliku riski ärahoidmiseks ja kuriteo ennetamiseks ja jälitustegevuseks.
Teie andmeid võidakse edastada kolmandatele isikutele, kui see on vajalik meie teenuste või funktsioonide pakkumiseks (näiteks, teie aadress on edastatud kullerfirmale). Kinnitame teile, et need osapooled kohustuvad neid andmeid vastutustundlikult ja vastavalt kehtivatele õigusaktidele töötlema.
Kõigil muudel juhtudel edastatakse teie andmed kolmandatele isikutele ainult siis, kui olete andnud selleks oma loa või juurdepääsu.

Milliseid küpsiseid kasutatakse?

Meie saidil kasutatavad küpsised on vajalikud meie saidi funktsionaalsuse ja toimimise tagamiseks. Need küpsised võimaldavad teil tooteid edukalt osta või kasutada elektroonilist maksesüsteemi. Enamik neist küpsistest kustutatakse teie seadmest brauseri seansi lõpus. Me kasutame vajalikesse küpsistesse salvestatud teavet ainult soovitud teenuste ja funktsioonide pakkumiseks. Kui te meie saidile esimest korda sisenete, palume teie nõusolekut teie seadmesse täiendavate küpsiste saatmiseks. Nendest küpsistest võib keelduda, kuid need aitavad meil:

 • Teha kindlaks, kui palju külastajaid meie saiti külastab, milline on nende käitumine ja milliseid selle saidi lehti nad külastavad. See aitab meil parandada oma saidi toimivust ja muuta see kasutajasõbralikumaks;
 • Teha kindlaks, millal te meie saiti uuesti külastate.

Meil on õigus korrigeerida või täielikult muuta privaatsustingimusi teavitades sellest Ostjat „KohviSemu“ internetipoe kaudu. Andmete käsitlemise asjus või lisainfo saamiseks võite pöörduda meie kontaktidel.

KoodToimingInformatsiooni saadetakseAllikas / tarnijaTüüpKehtivusaeg
__cfduidKasutatakse usaldusväärse ühenduse tuvastamiseks.Ühendriigidfreegeoip.netHTTP1 aasta
sidKasutatakse veebipõhise pistikprogrammi käivitamiseks ja haldamiseks vestlusteks müügijuhtidega.Ühendriigidchat.freshdesk.comHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
wc_fragments_#Lehe toimimiseks on vaja küpsist – lehekülgede otsimiseks ja sisu esitamiseks.Eestikohvisemu.eeHTMLKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
@@History/@@scroll|#Küpsist kasutatakse lehe hõlpsamaks navigeerimiseks. See “mäletab” seda, kus te viibisite – seda, mida eelmisel lehel lugesite või vaatasite, ja toob teid lehele samale positsioonile, kui otsustate tagasi minna.Eestikohvisemu.eeHTMLKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
dc_gtm_UA-#Kasutab andmete kogumiseks (ilma kasutaja tuvastamiseta) Google Analyticsi.Ühendriigidgoogletagmanager.comHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
_gaAnnab igale kasutajale kordumatu kasutajatunnuse. Iga kasutaja on anonüümne ja me ei saa teda tuvastada. Kogutud teavet kasutatakse veebipoes kasutaja sirvimiskogemuse parandamiseks.Ühendriigidgoogletagmanager.comHTTP2 aastat
_galiVõimaldab meil jälgida kasutaja käitumist lehel (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada).Eestikohvisemu.eeHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
gatVõimaldab meil jälgida kasutaja käitumist lehel (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada).Ühendriigidgoogletagmanager.comHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
_gidVõimaldab meil jälgida kasutaja käitumist lehel (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada).Ühendriigidgoogletagmanager.comHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
ads/ga-audiencesKasutatud Google poolt – küpsis, mis on loodud reklaamide esitamiseks kasutajarühmadele, kes teevad tõenäolisemalt veebilehel kindlaid tegevusi.Ühendriigidgoogle.comPikselKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
collectTeabe kogumiseks kasutatakse küpsist (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada).Ühendriigidgoogle-analytics.comPikselKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
fr“Facebooki” küpsis, mis on mõeldud kasutaja seostamiseks kindla ID-ga (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada) ja võimaldab koguda teavet oma toimingute kohta lehel.Ühendriigidfacebook.comHTTP3 kuud
IDEMõeldud kasutaja eristamiseks ja ainult asjakohaste reklaamide kuvamiseksÜhendriigiddoubleclick.netHTTP1 aasta
impression.php/#Mõeldud kasutaja reklaamide näitamiste registreerimiseksÜhendriigidfacebook.comPikselKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
NID Jätab meelde teie seaded (näiteks keeleseaded) ja salvestab need sirvimise hõlbustamiseksÜhendriigidgoogle.comHTTP6 kuud
test_cookieKasutatakse brauseri äratundmiseks ja küpsiste toe seadistamiseks.Ühendriigiddoubleclick.netHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
tr“Facebooki” küpsis, mis on mõeldud kasutaja seostamiseks kindla ID-ga (ilma võimaluseta kasutajat tuvastada) ja võimaldab koguda teavet oma toimingute kohta lehel.Ühendriigidfacebook.comPikselKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
5805bc15e881e37b5c33836c-aIDInfolehe tööriista küpsis, et koguda teavet kasutajate toimingute kohta lehel.Hollandsoundestlink.comHTTP1 aasta
5805bc15e881e37b5c33836c-sIDInfolehe tööriista küpsis, et koguda teavet kasutajate toimingute kohta lehel.Hollandsoundestlink.comHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
AWSALBKasutatakse kaubandusvigade tuvastamiseks.Ühendriigidapp.trackduck.comHTTP6 päeva
CHATSESSMõeldud veebivestluste pidamiseks müügijuhtidega.Ühendriigidchat.freshdesk.comHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
omnisendAnonymousIDSelle eesmärk on krüpteerida iga kasutaja andmed ja jälgida veebipoes tehtavaid toiminguid. Iga kasutaja on anonüümne ja me ei saa teda tuvastada.Eestikohvisemu.eeHTTP1 aasta
omnisendCartProductsInfolehtede saatmise tööriista küpsis, mis võimaldab meil tuvastada teie ostukorvis olevad kaubad ja saata korduvaid sõnumeid.Eestikohvisemu.eeHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
omnisendSessionIDInfolehtede saatmise tööriista küpsis, mis võimaldab meil tuvastada teie ostukorvis olevad kaubad ja saata korduvaid sõnumeid.Eestikohvisemu.eeHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
pnctest“PubNub” küpsis on loodud küpsiste funktsionaalsuse testimiseks kasutaja poolel.Eestikohvisemu.eeHTTP436 päeva
popup_statusHüpikakende jaoks veebipoes.Eestikohvisemu.eeHTTP4 päeva
REST/webTracking/v1/eventOmnisend sidusküpsis on mõeldud kasutaja tuvastamiseks.Eestiwt.soundestlink.comPikselKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
sdataMõeldud veebivestluste pidamiseks müügijuhtidega.Ühendriigidchat.freshdesk.comHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
soundestIDInfolehe esitamise tööriista küpsis. Annab igale kasutajale kordumatu ID. Kogutav teave on mõeldud reklaamisisu parendamiseks.Eestikohvisemu.eeHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)
soundest-viewsInfolehe esitamise tööriista küpsis. Kogutav teave on mõeldud reklaamisisu parendamiseks. Eestikohvisemu.eeHTTPKuni sirvimise lõpuni (1 seanss)