Kuni -50%

Kohvipadjad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Kohvipadjadest

Enne teatud kohvi ostmist peate esmalt otsustama, kuidas seda valmistate. Kohvi on erineval kujul, mistõttu peaks see, mille lõpuks valite, sobima teie kohvi valmistamise seadme või eelistatud kohvivalmistusmeetodiga. Kutsume teid tutvuma ühe kõige lihtsama ja probleemivabama kohvitüübiga – kohvipadjakestega, mis on loodud spetsiaalselt Senseo kohvimasinate jaoks.

Mis on Kohvipadjad, ning Mis Muudab Need Eriliseks?

Kohvipadjad on tegelikult jahvatatud kohvi, mis on pakitud teepakkide sarnastesse paber-pakikestesse. Sellegipoolest ei tasu aga end eksitada lasta: kuigi tee näevad tee moodi välja, ei saa neid tassi panna ja seal tõmmata lasta. Selle asemel on seda tüüpi kohv disainitud spetsiaalselt Senseo padjakohvimasinatele. 2001 aastal loodud ja patenteeritud Senseo kohvivalmistusüsteem töötati välja kahe kuulsa Hollandi ettevõtte – Philips ja Douwe Egberts poolt. Üllatavalt kompaktsed padjakohvimasinad valmistavad jooke madala – 1.5-3 bar’ise rõhuga. Sellist tüüpi kohv on täidlasem, kui sinu tavapärane filterkohv, ning tänu valmistamise ajal kasutatud õrnale rõhule katab sinu kohvijooki siidiselt sile crema kiht. 

Tänu sellele, et antud valmistusmeetod on erakordselt taskukohane, kiire, lihtne ja murevaba, jõudis see kiirelt tuhandete kohvisõprade südametesse nii Hollandis, Belgias, Prantsusmaal, Saksamaal, Austrias, ning arvukates teistes riikides. Philips’i sõnul müüdi 2005 aastal Senseo kohvimasinaid üle maailma lausa 4 miljardit tükki. Kuna populaarsus pidevalt kasvas, suurenes seal kõrval pidevalt ka saadaolevate patjade arv, ning erinevaid kohvitootjad tulid välja omaenda variantidega. Täna saab juba valida väga suure sortimendi kohvipatjade hulgast, mistõttu leiab igaüks personaalsele maitsele või isegi hetke tujule ideaalseima maitsega vaste!

Õiged Kohvipadjad Sulle: Kuidas Need Leida? 

Pakutavate kohvipatjade valik on suur, mistõttu võib olla omale õiget valimine küllaltki keerukas. Arutame mõningaid detaile, mis sind valiku tegemisel aitavad. 

Piimaga või ilma? Kohvipadjad (Tuntud ka kui Senseo kohvipadjad) on jahvatatud kohv paberist kotikeses. Enamike puhul saad valmistada musta kohvi, ning seda soovi korral hiljem maitsestada – tavalise või taime piima, suhkru, või erinevate siirupitega. Sellegipoolest on meie valikus olemas ka piimapulbriga kohvipadjad, seega tulihingelise latte, cappuccino või teiste piimajookide fännidele soovitame kindlasti nende proovimist. 

Araabika või robusta? Pakutavaid patju võrreldes tasub arvesse võtta ka eelistatud kohvisort. Kui sulle meeldib erakordselt aromaatne, õrn ja keskmise intensiivsusega kohv, vali kohvipadjad, mis sisaldavad jahvatatud araabika kohvi. Vürtsikama, rikkalikuma ja intensiivsema kohvi fännid peaksid proovima robusta kohvipatju: robusta sisaldab kaks korda nii palju kofeiini, kui araabika, mistõttu on ka valminud jook täidlasema konsistentsiga. 

Valik Maitseid. Sinu kohvi maitse oleneb paljudest erinevatest faktoritest, kuid kõige olulisemad on ubade kasvupiirkond ja röstijate poolt valitud röstimisaste. Olles teadlikud oma kohvi päritolust ja röstimisastmest saate aimu selle maitseprofiilist juba enne maitsmist. Lõuna-Ameerika kohvid on tavaliselt naturaalsete šokolaadi ja pähklite nootidega, Kesk-Ameerika sordid pakatavad erksatest ja ootamatutest maitsetest, Aafrika kohvid on erakordselt marjased ja puuviljased, ning Aasia omad kipuvad olema rikkalike vürtsiste nootidega. Röstimisastmete puhul vali heledama röstiga kohvid (kui sulle meeldivad puuviljased ja kergelt happelised kohvid), või tumeda röstiga kohv (kui eelistad tugevaid ja mõrkjaid jooke).
Erakordselt hästi tasakaalustatud kohvi saad nautida keskmise röstimisastmega kohvide puhul. 

Lisavalikud. Lisaks eeltoodule võivad teile huvi pakkuda ka veel teised patjadega seotud uhked omadused:

  • Jätkusuutlikkus. Osa kogu maailmas toodetud kohviubadest kasvatatakse jätkusuutlikes sertifitseeritud mahepõllumajandusettevõtetes. Valige orgaanilised kohvipadjad ja võite olla kindel, et teie kohv on täiesti kemikaalivaba ja järgib keskkonnasõbralikke tavasid.
  • Õiglase Kaubanduse sertifikaat. Õiglase Kaubanduse sertifikaadiga kohvipadjad sisaldavad kohvi, mis on toodetud õiglase kaubanduse põhimõtete kohaselt, millest üks ütleb, et kohvikasvatajad peavad saama oma töö eest õiglast tasu.
  • Vihmametsade Liidu sertifikaat. Vihmametsade Liidu (Rainforest Alliance) märgisega kohvipadjad on täidetud eranditult kohviga, mis on kasvatatud vastutustundlikult ja kooskõlas sotsiaalse õigluse põhimõtetega, samal ajal kohvikasvatajate kogukondi toetades.
  • Kofeiinivaba kohv. Need, kes soovivad oma kohvi nautida ilma, et nad pärast seda erksad püsiks, peaksid proovima kofeiinivabasid kohvipatju. Kofeiin on nendest patjadest eemaldatud loodusliku meetodiga, mis on keskendunud looduslike aroomide ja maitsete säilitamisele.

Patjade arv ühes pakendis. Mõned pakendid sisaldavad rohkem kohvipatju, teised aga vähem. See arv võib varieeruda vahemikus 18 kuni 48 või rohkem. Kas otsite eriti suurt pakki? Siis tasub proovida Coffee Premium “Strong” kohvi, milles on koguni 100 padjakest! Mis veelgi parem – kõik need padjad on eraldi pakitud, ning see aitab teie kohvil kauem värske ja lõhnavana püsida. 

Kohvipatjade pakkumised. KohviSemu pakub alati hulgaliselt eksklusiivseid kohvipatjade allahindlusi, nii et varuge oma lemmikkohvi või proovige midagi uut! Kõik kohvipatjade kampaaniad leiad siit.

Populaarseimad ja enimhinnatud kohvid. Kas teil on endiselt raskusi enda jaoks parimate kohvipatjade valimisega? Olge mureta: võite alati toetuda meie kohvisõprade kogukonnale ja kasutada sorteerimise funktsiooni, et näha, millised padjad on hetkel kõige populaarsemad või enimhinnatud.

Kohvipadjad vs. Kohvitabletid

Kohvipadjakesi aetakse sageli segi kohvitablettidega, seega proovime välja tuua, mis vahe neil on. See on tegelikult päris lihtne: kohvitabletid on loodud ainult espresso tüüpi seadmetele, mis valmistavad jooke umbes 8–9 bari rõhuga. Sellised tablettidega kohvimasinad on varustatud spetsiaalsete E.S.E. (Easy Serving Espresso) tableti jaoks mõeldud sõeltega. Peamine erinevus kahe kohvitüübi vahel on seega asjaolu, et padjad on mõeldud ainult Senseo kohvimasinatele, samas kui tabletid on mõeldud kasutamiseks poolautomaatsetes seadmetes, millel on E.S.E. sõelad. Need erinevad ka suuruse (kohvitabletid on väiksemad) ja tampimise poolest (kui padjad sisaldavad lahtist kohvi, siis E.S.E. tablettides olev kohv on tambitud).

Mõned Enimtuntud Kohvipatjade Tootjad KohviSemu Tootevalikus

Oleme alati keskendunud oma tootevaliku laiendamisele ja klientidele uute ootamatute maitsete tutvustamisele. KohviSemust leiate praegu turul olevaid tuntumaid kaubamärke, aga ka tooteid, mis on vähem tuntud ja täiesti ainulaadsed. Vaatleme neid kohvipatjade kaubamärke veidi lähemalt:

Charles Liégeois on Belgia ettevõte, mille asutas Liégeois perekond. See on sündinud tõelisest kirest kvaliteetse kohvi vastu. Bränd esitleb kohvisõpradele silmipimestavaid erinevaid aroome ja maitseid. Ettevõte on röstinud suurepärast kohvi alates 1955. Aastast, vallutades sellega paljude kohvisõprade südamed nii oma kodumaal Belgias, kui ka kogu Euroopas. Lisaks kohviubadele, jahvatatud kohvile, kohvikapslitele ja kohvitablettidele pakub ettevõte ka kohvipatjade valikut. Valida on palju: intensiivsete maitsete austajatele meeldivad kindlasti Sublime, Puissant ja Magnifico, maheda maitse fännid peaksid valima Subtil’i või Équilibré. Kes väärtustab jätkusuutlikkust ja soovib kohvifarmereid toetada, tasub pilk peale visata Mano Mano ja Chiapas patjadele. Enne kui lähete ja panete mõne neist patjadest oma ostukorvi, ärge unustage arvesse võtta ka pakendi suurust: mõned neist sisaldavad 18 patja, teised aga 30 või 40.

Coffee Premium on teine ​​Liégeois perekonna bränd. Coffee Premium padjad on mõeldud neile, kes soovivad nautida suurel hulgal maitsvat kohvi ilma pankrotita. Meie valikus on 4 erinevat toodet: Regular sobib suurepäraselt neile, kes eelistavad keskmise kangusega kohvi, Strong on loodud intensiivsete jookide austajatele, Decaf on mõeldud neile, kes otsivad maitsvat kofeiinivaba kohvi, Mega Pack rahuldab aga inimesi, kes soovivad oma kohvi kangelt, soodsalt ja rikkalikult. Et teie kohv püsiks kauem värske ja lõhnav, valige eriti suur portsjon Strong kohvipadjad, milles on 100 eraldi pakitud kohvipadjakest.

Jacobs Douwe Egberts (või lühidalt JDE) on JDE Peet’s tütarettevõte, maailma juhtiv kohvi- ja teed tootev ettevõte, mis on edukalt tegutsenud viimased 250 aastat. Tänapäeval haldab JDE arvukalt erinevaid kaubamärke, sealhulgas L’OR, Jacobs, Tassimo, Pickwick, Douwe Egberts ja loomulikult Senseo. Jah, täpselt nii: see ettevõte töötas koos Philipsiga esimeste padjakohvimasinate ja nende ainulaadse kohvi valmistamise süsteemi loomisel! JDE Senseo kohvipatjade seeria teeb teistest silmapaistvamaks piimaga kohvijookide valikusse lisamine. Brändi Senseo® “Café Latte” koosneb lahustuvast kohvist, piimapulbrist ja suhkrust. Sellise ühe padjakese tulemuseks on üks portsjon maitsvat lattet. Kangemate jookide austajad saavad valida arabica ja robusta segude vahel, mille hulka kuuluvad tumedalt röstitud Strong ja keskmise röstiga Classic. Need, kes eelistavad aromaatselt mahedat 100% araabikat, armuvad kindlasti teistsugusesse keskmise röstimisastmega Gold kohvisse. 

Kokkuvõtteks…

Loodetavasti oled juba teel oma uusi lemmikuid kohvipatju avastama! Kui endiselt kahtled, ära kõhkle KohviSemu konsultantidelt nõu küsimisel: nad aitavad suurima hea meelega! 

Loe veel