2+2

Integreeritavad kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Integreeritavatest kohvimasinatest lähemalt

Integreeritavad kohvimasinad on viimasel ajal muutunud eriti populaarseks, seoses moodsate interjööridega, mis rakendavad sisseehitatud kodumasinaid. Kui sulle meeldib minimalism ja kohv, võib sulle sobida integreeritav kohvimasin.

Integreeritavad vs tavalised kohvimasinad

Integreeritavad kohvimasinad erinevad tavalistest mudelitest mitmel viisil. Köögitasapinnale sobivad masinad on kompaktsed ning tüüpiliselt taskukohase hinnaga, alates paarisajast eurost. Meie ‘Täisautomaatsed kohvimasinad‘ sisaldavad mitmeid valikuid. Integreeritavad kohvimasinad võivad aga maksta alates 1200 eurot. Integreeritava kohvimasina väljavahetamine võib samuti olla keeruline: hankida tuleb sarnase suurusega masin või tuleb muuta niši suurust. Siiski pakuvad sellised masinad paremaid kohandusvõimalusi, sealhulgas kohvi kanguse, vee temperatuuri ja pruulimisaja reguleerimist.

Leia enda jaoks parim integreeritav kohvimasin

Otsid täiuslikku integreeritavat kohvimasinat? Räägime alljärgnevalt lähemalt, millised on turu parimad integreeritavad kohvimasinad ning nende peamised funktsioonid, et saaksid seejärel leida oma kööki parima lahenduse.

Jahvataja

Kohvioad hakkavad kaotama oma maitset ja aroomi pärast jahvatust. Kui sul on jahvatajaga kohvimasin, saad jahvatada ube vahetult enne pruulimist, seega on kohv võimalikult värske. Mõnel tootjal nagu ​​Siemens ja Bosch on integreeritavad kohvimasinad, millel on erakordselt vaiksed ja vastupidavad keraamilised jahvatajad. Miele integreeritav kohvimasin sisaldab uuenduslikku koonilist jahvatajat, mis asub otse pruulimisüksuse kohal ning säilitab kohvi aroomi.

Piimasüsteem

Kaaluda tuleks ka oma integreeritava kohvimasina piimasüsteemi – see peaks olema võimalikult mugav. Meie valikust leiad kohvimasinaid, millel on piimatorudega vahustaja, piimapaagid või vahustamisotsikud. Integreeritud mudelitel on tavaliselt konteiner või peidetud voolik. Viimasel juhul on tegemist välise piimamahutiga, mille saab ühendada masina külge. Kui seda parasjagu ei kasuta, tuleb seda hoida külmikus. KohviSemu valikust leiad Miele integreeritavad kohvimasinad, millel on tipptasemel klaasmahuti. Teisel juhul saad panna peidetud vooliku konteinerisse või isegi otse piimapaki sisse. Voolikud on peidetud masina sisse, seega ei näe neid väljaspoolt. Kui neid ei kasuta parasjagu, tuleb ka neid hoida külmikus. Bosch integreeritavad kohvimasinad tulevad just sellise funktsiooniga.

Valikust leiad ka mudeleid, millel on mitu erinevat piimavahustamise meetodit. Electrolux integreeritavad kohvimasinad sisaldavad integreeritud piimavahustajat/aurutoru, millega saad piima ise vahustada just nagu tõeline barista või võid selle ühendada piimamahutiga, et piim automaatselt vahustada. Enne valiku tegemist pead seega kaaluma, milline vahustamismeetod sulle kõige paremini sobib. 

Kohvijoogid

Integreeritavad kohvimasinad valmistavad mitmeid erinevaid piimapõhiseid ja klassikalisi kohvijooke nagu espresso või must kohv. Sa peaksid aga veenduma, et sinu eelistatud integreeritav kohvimasin suudaks valmistada sinu lemmikjooki. Näiteks Miele integreeritavad kohvimasinad sisaldavad valikuid nagu lungo, topelt ristretto, caffè crema ja café au lait lisaks mustale kohvile ja cappuccinole. Brändid nagu Bosch ja Siemens valmistavad traditsioonilisi kohvijooke ja pakuvad oma nutiäpi vahendusel suisa 17 erinevat retsepti.

Lisafunktsioonid

Integreeritavad kohvimasinad sisaldavad mitmeid unikaalseid funktsioone, mille abil saad käia moodsate tehnoloogiatega kaasas. Näiteks, kui sulle meeldib kange kohv, siis Siemens integreeritavad kohvimasinad sisaldavad erilist Aroma Double Shot funktsiooni. Niimoodi saad pruulida eriti kange kohvi vaid ühe nupuvajutusega ilma kibeda järelmaitseta. Kui sulle meeldib oma seadet kontrollida nutiäpi vahendusel, siis on saadaval näiteks Miele, Siemens ja Bosch integreeritavad kohvimasinad. Miele CVA7440 mudelil saab kasutada isegi erinevaid ubade variatsioone erinevate retseptide jaoks.

Disain

Lõpetuseks tuleb arvestada ka integreeritava kohvimasina disaini. Vali stiil, mis sobib sinu köögi üldise disainilahendusega. Ära unusta ka seda, et mõnel mudelil on mitu värvivalikut. Sinu kööki võib sobida näiteks traditsiooniline must integreeritav kohvimasin või hoopiski must integreeritav kohvimasin, millel on hõbedased ja valged detailid.

Kuidas puhastada integreeritavat kohvimasinat?

Integreeritava kohvimasina puhastamine on oluline selleks, et tagada masina töökord ning maitsva kohvi valmistamine. Pärast iga kasutust on oluline eemaldada ja puhastada alus, kohvipurumahuti ja kõik muud eemaldatavad osad. Enamikel integreeritavatel kohvimasinatel on nõudepesumasinasse sobivad osad. Kui sinu integreeritaval kohvimasinal on eemaldatav pruulimismahuti, võta ka see välja ning loputa seda sooja veega. Tühjenda ja puhasta veemahutit regulaarselt, kasutades sooja seebivett bakterite kasvu ennetamiseks.

Kui vajad abi

Kui KohviSemu kohvimasinad tunduvad huvitavad, aga sul on endiselt küsimusi, võta meiega ühendust: oleme alati valmis abistama, et saaksid endale koju luua täiusliku kohvinurga!

Loe veel