KUU PAKKUMINE
NÄDALA PAKKUMINE
NÄDALA PAKKUMINE
Tasuta kohaletoomine

alates 39€ sinu koju

9.3/10 kliendi hinnang

teenustele ja kvaliteedile

1mln.+ õnnelikku klienti

üle kogu maailma

3 specialty kauplust

ning lai valik

Kohvikapslid

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Kohvitüüp
Kohvi päritolu regioonid
Röstimisaste
Kohvi omadused
Kohviubade tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Sordid
Gruppide arv
Juhtimise viis
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kasutavad
Kohviubade mahuti
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Terade tüüp
Terade ehitus
Sobilik
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sobivus
Seeria
Kogus
Kaubamärgid
Kampaaniad

Kohvikapslid sobivad ideaalselt neile, kellel on kiire elutempo, kuid soovivad ka maitsvat tulemust. Üks lihtsamaid ja kiiremaid kohvivalmistamise meetodeid: sisestage kohvikapsel kohvimasinasse, vajutage ühte nuppu ja mõne sekundi pärast on teie tass täis suurepärast kohvi! See kohvi valmistamismeetod ei ole tegelikult lihtsalt kiire, vaid ka mugav – peate lihtsalt kasutatud kapsli ära viskama. Igapäevane hooldus ei vaja ka palju tähelepanu, mistõttu on see suurepärane võimalus siin ja praegu valmistada erilist ja maitsvat kohvi ning keskenduda muudele armastatud tegevustele. Kohvikapslite praktilisus ei peitu mitte ainult lihtsuses, vaid ka pikaajalise värskuse ning maitse säilitamises: vaarikas ja šokolaad, lilled ja õunad, martsipan ja datlid ning muud ebatavalised maitsesegud, mis üllatavad isegi kõige nõudlikumaid kohvigurmaane.

Loe veel

Miks erinevate tootjate kohvikapslite hinnad erinevad/Kas soodsamate alternatiiv-kapslite otsimine on mõistlik?

Kohvikapslite hind tuleneb mitmest erinevast faktorist. Esiteks - kohvi tüüp ja kvaliteet. Mida kvaliteetsem ja haruldasem - seda kõrgem hind. Lisaks tuleks tähelepanu pöörata kapslite kvaliteedile ja materjalile. Kallimad kapslid on valmistatud biolagunevast plastikust (keskkonnasõbralikumad). Keskmises hinnaklassis võib leida kõige eelistatuimad kohvikapslid, mille hinna ka kvaliteedi suhe on aja jooksul paika loksunud. Loomulikult on turul ka soodsamaid alternatiive. Mõnel juhul võivad need kohvi valmistamisel puruneda. See mõjutab nii kohvi maitset kui ka kohvimasina töökindlust. Kohvikapsli tükid võivad masinale tõsise kahjustuse tekitada. Sellisel juhul kahjuks garantiitingimused ei rakendu.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Kas kohvikapslid sisaldavad lahustuvad kohvi?

See, kas kohvikapslites on lahustuv kohv või mitte, sõltub tootjast ja joogi tüübist. Musta kohvi jaoks tavaliselt seda ei kasutata, küll aga võib lahustuvat kohvi leida piimaga kohvijookide kapslites.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Millised kohvikapslid minu kohvimasinale sobivad?

Enne kohvikapslite soetamist on oluline teada, millise masinaga neid kasutama hakatakse. Meie pakume kahte tüüpi kohvikapsleid - Dolce Gusto ja Nespresso. Täpsemalt saab nende nimede abil tuvastada kapsli suuruse. Rohkem informatsiooni leiate meie veebliehel, iga kohvikapsli kirjelduses.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo