KUU KOHV
KUU KOHV

De'Longhi kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
KohvitĂĽĂĽp
Kohvi päritolu regioonid
Röstimisaste
Kohvi omadused
Kohviubade tĂĽĂĽp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tĂĽĂĽp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tĂĽĂĽp
Sordid
Gruppide arv
Juhtimise viis
Soovituslik päevane tasside arv
VeeĂĽhendus
Kasutavad
Kohviubade mahuti
Tera diameeter
Kohviveski tĂĽĂĽp
Terade tĂĽĂĽp
Terade ehitus
Sobilik
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sobivus
Seeria
Kogus
Kaubamärgid
Kampaaniad

De’Longhi kohvimasinate hinnad on väga erinevad. Mis on nende peamised erinevused?

Nagu kõigi kohvimasinatega, sõltuvad De'Longhi hinnad olemasolevatest funktsioonidest, kasutuslihtsusest, ja loomulikult tootmisaastast. Mida modernsem on masin, seda kohandatavam ja erinevatele kliendi vajadustele sobivam, lihtsamini puhastatavam ja hooldatatavam ta on. Manuaalse piimasüsteemiga kohvimasinate mudelid on näiteks integreeritud piimasüsteemiga masinatest alati soodsamad. Samal ajal peab mainima, et manuaalse vahustajaga ideaalse piimavahu valmistamine nõuab aega ja oskusi, aga automaatne piimasüsteem teeb kõik sinu eest ise, ning ideaalne piimajook on valmis vaid mõne sekundiga. Valides kohvimasinat, võid avastada et mõned on juhitavad erinevate nuppudega, teistel aga on värvilised puuteekraanid. Mõne masina puhul tuleb katlakivieemalduseks iga kord instruktsiooni lugeda, kui teistega saad selle juba esimesel korral selgeks. Kuna kliendid ostavad kohvimasina rohkem kui üheks aastaks, soovitame peale hinna vaadata ka seda, kas kohvimasina kasutamine on meeldiv ja lihtne igale pereliikmele või ettevõtte töötajale.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Millal tasub valida De’Longhi kohvimasin?

Kuna De'Longhi bränd on turul juba mõnda aega olnud, saame öelda et see on usaldusväärne ja meeldib klientidele. Selle brändi uusimaid kohvimasinaid on äärmiselt lihtne kasutada, ning jookide valik ja nende kvaliteet rõõmustab ka kõige nõudlikumat kohviarmastajat. Eksklusiivne LatteCrema piimavahustussüsteem, roostevabast terasest kõrgklassi mudelite disain, värviline ekraan ja mõne mudeli puhul ka mitu oamahutit - need asjad garanteerivad, et sul on kodus moderne ja usaldusväärselt vastupidav kohvimasin. Kui kahtled, millist mudelit valida, siis meie müügikonsultandid on hea meelega nõus abiks olema. Pealegi, kohvimasina ost on pikemaks ajaks kui üheks aastaks.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Mis muudab De’Longhi LatteCrema piimasĂĽsteemi unikaalseks?

De'Longhi kohvimasinate LatteCrema piimasüsteem vahustab erineva konsistentsiga nii kuuma kui külma piimavahtu, pakkudes nii laia valikut erinevaid piimakohvisid. Lisaks saab piimaanumat külmkapis hoida, ning külma piima ainult vahustamise jaoks välja võtta. Mõnede De'Longhi mudelite piimaanumad on termo-isolatsiooniga. Valides seda tüüpi kohvimasina, saad olla kindel et piim püsib väljaspool külmkappi külmana 5-6 tundi.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

Miks on De’Longhi kohvimasinad nii populaarsed?

Itaalia bränd De'Longhi on olnud turul alates 1974 aastast. Kuigi täisautomaatsete kohvimasinate tootmist alustati 2003, siis nende pikaajaline kogemus ja teadmised on sillutanud tee klientide südamesse. Lisaks on De'Longhi bänd meedias aktiivne, olles tihti reklaamides, tunnevad kliendid selle logo ka poes ära. Hea nime hoidmine ei ole loomulikult lihtne, seega on see kohvimasinate tootja aastate jooksul oma usaldusväärsust ja kliendivajadustele vastavust samm-sammult tõstnud.

Kas see kommentaar oli kasulik?
Loe veel Peida lisainfo

De’Longhi – see ettevõte asutati 1902. aastal De’Longhi perekonnana Itaalias väikese tööstusliku töötoana. De’Longhi perekonna esindajat juhib veel Itaalia koolitatud ettevõte. Kuigi see on maailmatuntud kodu- ja köögiseadmete tootja, on seda ettevõtet kasvatanud pereväärtused ja uuenduslik lähenemisviisid, mis võimaldavad uutel põlvkondadel kaasa aidata ettevõtte tegevusele. Rohkem kui 100 aastat rõõmustab oma kliente kõrgeima kvaliteediga uuenduslike ja stiilsete kodumasinatega. Ettevõtte peamised väärtused on kvaliteet ja töökindlus, nii et kõik De’Longhi toodetud kohvimasinad läbivad väga range kvaliteedikontrolli – igaĂĽks neist katsetatakse ja enne nende mĂĽĂĽki valmistatakse tass kohvi. Lisaks pööratakse suurt tähelepanu kohvimasinate kujundusele – De’longhi masinad on oma stiili eest saanud mitmeid auhindu! Kohvimasina tootmise kõrge kvaliteediga tegelevad erakordsed disainilahendused ja kaasaegses stiilis klassifitseeritud põimunud jooned. De’Longhi pakub mitmesuguseid poolautomaate ja automaatseid kohvimasinaid, mis aitavad mugavalt nautida oma lemmik kohvijooki ning säilitada nende kvaliteeti spetsiaalsete kohvimasinate abil. Itaallased on hästi teadlikud, milline on HEA KOHVI. See on nr 1 automaatne kohvimasin kogu maailmas.

Loe veel