Telli tooted netist ja saad need ohutult kauplusest kätte! Kaupluste avamisajad leiad siit

Tee

Lai valik erinevaid teesid ja tootjaid üle maailma ja igale maitsele

Tee

Populaarsed tooted

UUED tooted

KohviSemus usume me et kohv ja tee käivad käsikäes. Külalistele pakkudes lipsab alati üle huulte väljend: Teed/Kohvi? KohviSemu sortimendist leiad nii kohvi, kui ka erinevat tüüpi kõrge kvaliteediga teesid üle maailma – sortimendis on nii tuntuid ja kuulsaid kui ka uusi nišitooteid.

Soovime pakkuda midagi kõigile, pakume laia valikut erinevat tüüpi teesid:

Must tee on ilmselt kõige populaarsem tee maailmas. Kõige fermenteeritum intensiivse maitsega tee. Kõrge kvaliteediga mustal teel on väga likkalik maitse ja neid ei pea parema maitse jaoks millegiga täiendama. Siiski on must tee aluseks paljudele teesegudele – earl Gray, English Breakfast ja teised. See sobib hästi piimaga või sidruniviiluga. Musta teed kutsutakse tihti piirkonna nime järgi ja tal on vastava piirkonna loomuomased jooned. Kõige populaarsemad mustad teed on: Ceylon, Darjeeling, Assam ja Keemun. Mida väiksemad teelehed, seda kangem tee. Soovitatav valmistustemperatuur on: 90-100 ° C.

Rohelisel teel on palju lühem fermenteerimisaeg ja seda on hinnatud juba iidsetest aegadest tänu oma maitsele ja positiivsele tervislikule mõjule. Rohelisi teid on palju erinevaid, aga kõige populaarsemad on: Japanese Sencha, Bancha, Genmaicha, Chinese Gunpowder, Longjing ja Biluochun. Kuivatatud üksikute lehtedena või rullis. Rohelised teed on naturaalselt magusad, lillelised, puuviljased ja pähklised. Soovituslik valmistustemperatuur on: 70 kuni 90 ° C.

Valge tee – peaaegu fermenteerimata tee, väga madala kofeiinisisaldusega ja pehme. Seda juues tunned mahedat magusust ja kevade värskust. Valmistatud eriti noortest teelehtedest. Kõige populaarsem valge tee: Bai Mu Dan. Valge tee on tihti aluseks segudes, kus tungivad esile kerged, puuviljased ja lillelised teed. Soovituslik valmistustemperatuur: 80-90 ° C.

Punane tee on tuntud ka kui Rooibos või punapõõsa tee. See on valmistatud hoopis teistusugustest taimedest, kui teised teed. Taim on väga tavaline Lõuna-Aafrika vabariigis, kus see tee on kaua populaarne olnud. Täna tuntakse punast teed üle kogu maailma. Maitse meenutab marju ja lilli, ning kibuvitsa noote. Soovituslik valmistustemperatuur: 80-90 ° C.

Oolong tee on osaliselt oksüdeerunud tee musta ja rohelise tee omadustega. Oolong teesid on nii palju eri tüüpe, et neid ühte patta liigitada oleks patt. Oolong teed võivad olla kerged, puuviljased, marjased, magusad (meenutades rohelist teed) ja tugevad, tumedad, jõulised (meenutades musta teed). Eriti fantastilisi oolong teesid saab valmistada mitu korda, ning maitsest avalduvad iga kord erinevad maitsenüansid. Oolng tee omastab teisi aroome äärmiselt hästi, seega täiendatakse neid tihti teiste koostisosadega. Soovituslik valmistustemperatuur: 80-90 ° C.

Pu-erh teed on tänu erilisele ja pikale töötlusajale omandanud keerukalt mitmetahulise ja eriti huvitava maitse. Mõned pu-erh tüübid laagerduvad aastakümneid (nagu vein) ja muutuvad (ka hind tõuseb) aastatega maitses aina paremaks. Seda on võimalik osta “”kookideks”” pressituna. Maitsete palett on äärmiselt lai. Soovituslik valmistustemperatuur: umbes 90 ° C.

Puuvilja ja taimeteed – tegelikult ei ole need päris teed, sest nad pole valmistatud teepuu lehtedest. Siiski oleme harjunud neid teeks kutsuma ja meile meeldib neid väga juua. Kummel, münt, tüümian, pärn, mustikas, maasikas ja erinevad teised delikatessid.

Tee segud – seal võivad olla sama tüüpi erinevad teed, näiteks, nelja sorti musta teed või erinevaid rohelisi teid, või ühte tüüpi teed (valge, roheline, punane või must), maitsestatud erinevate lisanditega. Nii sünnivad kõige huvitavamad teed. Teemeistrid üle maailma pürgivad pidevalt erilisema, ootamatuma ja üllatavama tee maitse poole.

Chai tee – teesegu erinevate vürtsidega, mida saab valmistada nii vee kui piimaga. Chai teed on eriti populaarsed Indias, ning mutuuvad ka aina populaarsemaks läänes. Proovi nii naturaalset kui lahustavat, kuuma või külma.

Tee püreed ja siirupid – KohviSemu sortimendist leiad laia valiku marja ja puuviljapüreesid ja siirupeid tee valmistamiseks (kuumasid ja külmasid). Lisa vaid paar lusikatäit püreed või siirupit ja vala sinna peale vesi – maitsev jook ongi valmis!

Jääteed – eriti populaarne kuuma ilmaga – jääteed leiavad aina enam teed lemmikjookide hulgas. Sortimenti kuuluvad valmis jääteed, siirupid ja jäätee pulbrid.

Tee puhul on oluline nii tüüp kui ka presentatsioon. Osad eelistavad lahtist teed, teised aga pakiteesid. Me arvame, et kõige olulisem on juua seda, mida armastad. Meie sortimendist leiad luksuslikke lahtisi teesid ja siidipüramiide, paberpakis teesid ja isegi teepulkasid. Lisaks saad nautida lahustuvat teed, püreesid ja siirupeid tee valmistamiseks ja valmis jääteesid. Erinevaid teesid on huvitav proovida, ning ka kinkida ja teisi üllatada. Muide, tee siidipüramiidides ja eriti moodsad teepulgad on sõpradele küllaminekuks kõige populaarsemad kingitused.

KohviSemu teede sortimendis leiad tootjaid üle maailma. Meil on rõõm pakkuda kõrgelt hinnatud ja tuntud teesid Ameerika firmalt Harney & Sons. See pika ajalooga perefirma on tuntud üle kogu maailma. Selle originaalsed teesegud on leitavad kõige kuulsamatest hotellidest, restoranidest ja isegi Kuninglikust Paleest. Otsime pidevalt võimalust täita oma sortimenti nišitoodete ja kohalike toodetega, mida leiame maailma messidelt: Arti Unici, La Via del Te, Stick Tea, Chalo, Cozy, Sweetbird, Sun365, Mangajo ja Nordic Berry.

Kutsume sind proovima, maitsma ja nautida KohviSemu teesid. Muide, tee on parim kingitus igaks ürituseks. Naudime seda ise ja teeme ka teised rõõmsaks!

Tee on jook, millel on erilised omadused. See turgutab, rahustab ning värskendab samaaegselt. KohviSemu pakub erinevaid teesorte erinevatelt valmistajatelt. Lõõgastuge ja nautige kõrge kvaliteediga maitserohkeid teesid!