2+2

Kofeiinivaba kohv

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Kofeiinivabast kohvist

Kofeiinivaba kohvi populaarsus on hiljuti muljetavaldavalt tõusnud – seda nii KohviSemus kui ka kogu maailma kohvigurmaanide hulgas. Kuigi enamik inimesi taluvad kofeiini küllaltki hästi, aidates kofeiiniga sortidel müügihittide tipus püsida, suureneb pidevalt siiski ka kofeiinivaba kohvi fännibaas. Oma kofeiinitarbimist peavad inimesed piirama mitmel eri põhjusel – olgu selleks siis tervislikud põhjused, rasedus, kofeiini ülitundlikkus või lihtne soov püsida allpool päevast soovituslikku kohvi tarbimise limiiti – kohvile sarnase maitse isu siiski püsib. Olenemata sinu otsusest saame garanteerida, et leiad KohviSemu valikust kõrge kvaliteediga kofeiinivaba kohvi. Enne kui meie valikuga tutvust teeme, uurime välja, kuidas kofeiin kohvist välja võetakse! 

Modernsed ja Ohutud Kofeiini Eemaldamise Meetodid

Kõik arutelud kofeiini ja selle eemaldamise kohta peaksid alguse saama selle ainega tutvumise ja tema unikaalsete mõjude kaardistamisega. Kui oled huvitatud sellest teemast rohkem lugema, soovitame meie postitusi siin ja siin. Kofeiini eemaldamiseks ubadest on kasutusel kolm peamist meetodit: esimene neist peitub lahustis, teine CO2, ning kolmas kasutab innovatiivset Swiss Water Process nimelist tehnikat. Oluline on mainida, et kõik need meetodid on täiesti ohutud, rangete regulatsioonidega, ning kontrollitud. Tänu arvukatele Euroopa Liidus toidule seatud nõuetele ei saa tervisele ohtlikud toiduained meie turul üldse eksisteerida. KohviSemu sortiment kofeiinivabasid variante sisaldavad vaid ohutult ja usaldusväärselt töödeldud kohvisid. Allpool saame nendega lähemalt tuttavaks. 

Kofeiini Eemaldamine Lahuse Abila 

See meetod sisaldab endas kofeiini eemaldamist erilise lahuse abil. Metüleen-kloriid on üks populaarsemaid sel eesmärgil kasutatavaid lahuseid. Sel viisil kofeiini eemaldades pannakse rohelised kohvioad esialgu vette, mis aitab stimulandil kergemini kohvist eemalduda. Hiljem lisatakse lahusti, mis eemaldab kofeiini kohvist. Pea meeles, et röstitud kohvioa sees antud lahust ei sisaldu. Esiteks, pärast lahusega kokkupuudet pestakse oad hoolikalt. Teiseks, neid röstitakse niivõrd kõrgetelt temepratuuridel, et mingeid keemilisi jälgi sinna ei jää. Viimaseks – kohvile rakendatakse alati ranget kvaliteedikontrolli, mis tagab korduvalt, et lõpptoode oleks tarbimiseks täiesti ohutu. 

CO2 Kofeiini Eemaldamise Protsess

Teine populaarne meetod on täiesti naturaalne süsihappegaasi kofeiini eemaldamise protsess. Selle tehnika puhul eemaldatakse kofeiin ubadest vedela gaasi abil: see gaas toimib nagu teatud tüüpi lahusti, ning eraldab kohvist kofeiini molekulid, jättes teised osakesed puutumata. Pärast seda pumbatakse CO2 ja kofeiin teise anumasse, gaasist eemaldatakse kofeiin, ning seda kasutatakse uuest portsjonist kofeiini eemaldamiseks. Eraldatud kofeiinil on ka teisi kasutusalasid – see on suureks abiks teatud ravimite, energiajookide ja muu tootmisel. See kofeiini eemaldamise meetod on üsna hiljutine, seetõttu küllaltki kallis, ning seda kasutatakse hetkel vaid väga suurtes tehastes. See pakub meile meeldivaid maitseid, on keskkonnasõbralik, ning säilitab valitud ubade parimad omadused. 

Swiss Water Protsess

Kolmas kofeiini eemaldamise variant sisaldab endas vee ja rohelise kohvi ekstrakti abil kofeiini eemaldamist. Sellele viidatakse kui “Swiss” protsessile, sest see töötati esmaselt välja Šveitsis. Selle meetodi puhul pannakse rohelised (röstimata) kohvioad sooja vette, mis lahustab kofeiini ja maitse osakesed. Olemasolev vedelik (mis on selleks hetkeks segatud nö rohelise kohvi ekstraktiga) läheb kasutusse teise portsjoni ubade puhul: sel korral kofeiin lahustub, kuid vees olevad väärtuslikud maitsemolekulid säilivad. Selle meetodiga saab eemaldatud peaaegu kogu (kuni 99%) kofeiin, ning maitsed jäävad puutumata. Erakordselt mahe ja keerukas Swiss Water töötlusmeetod on kasutusel ainult kõrge kvaliteediga specialty kohvidest kofeiini eemaldamisel. Kofeiinivabasid specialty kohvisid iseloomustavad alati erakordsed maitsenoodid, mistõttu on nende säilitamine kofeiini eemaldamise protsessi käigus kõige olulisem. 

Kofeiinivabad Kohvid KohviSemu Sortimendis

Kofeiinivabade variantide populaarsuse ja nõudluse kasvades on tootjad üle maailma rabelemas, et oma toodete sortimenti suurendada. KohviSemu pöörab oma toodete valikule äärmiselt suurt tähelepanu, mistõttu võid kindel olla, et meie sortimendist leiad vaid kõrgeima kvaliteediga kofeiinivabad sordid. Kui oled kofeiinivaba fänn, võid samuti oma vanade kohviharjumustega jätkata: kofeiinivabu kohvisid on saadaval erinevates vormides – olgu see kohvioana, jahvatatuna, kapslis või padjas. 

Kofeiinivabad Kohvioad

Neile, kes soovivad nautida oma joogi maksimaalselt, võime öelda – kofeiinivabad kohvioad pakuvad kõige laiemat valikut maitseid ja aroome. Meie klientide vaieldamatu lemmik on specialty Colombia Decaf Excelso. Kuulsast Huila piirkonnast Kolumbiast pärinev ja eksklusiivse Swiss Water Process® meetodil töödeldud kohvioad on põhjusega Specialty’ks märgitud. SCA kvaliteediskaala järgi on selle kohvi hinnang 81.5 100st. Seda iseloomustavad šokolaadi ja karamelli noodid, mida täiendab mahedalt värskendab õuna ja tsituse happesus. 

Kui otsid kõrgeima kvaliteediga kofeiinivabu ube, vaata ka Charles Liégeois “Della Notte” kohviube, mille on tootnud meie lojaalsed ja tuntud Belgia röstikoja partnerid. See tädlane Brasiilia sort sisaldab endas pähkliseid ja kakaoseid noote, mis on segatud delikaatsete punaste puuviljade nüanssidega. Kofeiin on eemaldatud naturaalse CO2 meetodiga.

Kas soovid kofeiinikogust vähendada, või sellest üldse loobuda? Sel juhul kaalu “Fifty-Fifty” eksklusiivse Goat Story kohviubade segu soetamist. Selle sordi kofeiinisisaldust on vähendatud poole võrra, segades omavahel eri tüüpi kohvisid: kofeiiniga ja kofeiinita. Kui otsid kuldset keskteed tavalise ja kofeiinivaba kohvi vahel, ei leia sa midagi sellest paremat!

Kofeiinivaba Jahvatatud Kohv

Üks populaarsemaid KohviSemu jahvatatud kofeiinivabasid kohvisid on Charles Liégeois “Discret Deca”. See intensiivse aroomi ja tasakaalustatud maitse kohv rõõmustab tulihingelisi klassikalise kohvi fänne. Selles segus kasutatud Brasiilia kohv rikastab jooki vürtside ja röstitud kaerahelveste nootidega. Need, kes on valinud rohelise elustiili, ei pea samuti pettuma: orgaaniline Charles Liégeois “Mano Mano Discret Déca”. Mõlemast kohvist on kofeiin eemaldatud naturaalse CO2 meetodi abil.

Meie sortimenti kuulub ka jahvatatud kofeiinivaba kohv, mis on disainitud spetsiaalselt mokakannudele: kui sul on mokakann, või soovid seda soetada, tee tutvust Bialetti “Perfetto Moka Decaf” kohviga. See peamiselt Brasiilia kohvi sisaldav segu on õrna maitsega, meeldiva aroomiga, ning tugeva struktuuriga. 

Kofeiinivabad Kohvikapslid

Kui oled kapslite fänn, on ka sul põhjust tähistamiseks: kofeiinivabad kohvikapslid on tõusuteel, mistõttu on valik pidevalt aina täienemas. Kui meie Charles Liégeois “Discret Deca” kõlab huvitavalt, on sul vedanud: seda on ka kapslitena! Charles Liégeois “Discret Deca” Dolce Gusto® masinatele ja Charles Liégeois “Discret Deca” Nespresso kohvimasinatele

Nespresso fännid saavad proovida ka meie uusimaid liikmeid kofeiinivabas perekonnas – Itaalia “Cafe Barzini” või innovatiivne “Verum”. Caffe Barzini ”Decaf” pakub meile keskmist täidlust, meeldivat kreemisust ja punaste puuviljade ning kakao maitseid. “Verum” pakub aga kahte tüüpi kofeiinivabu kapsleid. Verum “Dély Beauty” on rikastatud Verisol kollageeniga, AnaGain’iga, seleeni ning B3 ja B8 vitamiiniga, mis on kõik teaduslikult tõestatult toeks selge naha, tugevamate küünte ja tervemate juuste loomisel. Teine ettevõtte poolt pakutav on Verum “Dély Energize”, mis sisaldab endas ženženni-, alpinia-, ning kaerakõrre ekstrakti, ning B2, B3, B8 ja B12 vitamiine. Kes vajab kofeiini, kui saad nautida sellist supertoitude headust?!

Kofeiinivabad kohvipadjad

Kui oled padjakohvimasina uhke omanik, ei jäta KohviSemu sind samuti hätta! Proovi järgi meie Coffee Premium “Decaf” padjad. Need kohvipadjad on erakordselt aromaatsed: nad pakatavad vanilje ja vürtside meeldivast lõhnast. Valminud jook on kerge ja mahe. Kofeiin on eemaldatud naturaalse CO2 meetodiga. 

Meil on äärmiselt hea meel, et saame sulle pakkuda laia valikut maitsvaid ja kõrge kvaliteediga kofeiinivabu kohvisid. Nüüd aga mine, ning naudi neid imelisi maitseid! 

Loe veel