2+2

Kohvimasinad kontorisse

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Professionaalsetest kohvimasinatest kontorisse

Professionaalsed kohvimasinad kontorisse on eesmärgipärased kohvisüsteemid, mis on loodud spetsiaalselt töökeskkonna jaoks. Sellised seadmed suudavad valmistada suuri kohvikoguseid  täpselt ja järjepidevalt. Kohvimasinad kontorisse on mõeldud kiire kontoritöö vajaduste jaoks, tagades, et kvaliteetne kohv on alati kättesaadav selleks, et töökohas edendada produktiivsust.

Leia parim kohvimasin kontorisse

See, milline on hea kohvimasin kontorisse, sõltub suuresti sinu tööpaiga unikaalsetest omadustest. Ühed kõige olulisemad faktorid on kontori suurus ja töötajate kohvieelistused.

Kohvimasinad väikese kontori jaoks

Väikese kontori kohvimasinad on kompaktsed ja mugavad, sobides väikese meeskonna tagasihoidliku kohvivajaduse jaoks. Taolistel masinatel on enamasti keskmine võimekus, tootes 20-50 tassi kohvi, seega sobib see hästi väiksema kontori jaoks. Kohvimasinad kontorisse on eelkõige kasutajasõbralikud ning lihtsate seadetega, mis võimaldavad kohandada kohvi kangust ja suurust. Saeco kohvimasinad on just eriti sobivad väikese kontori jaoks: hinnad hakkavad 529 eurost. Kohvimasinad kontorisse võivad olla ka võimsamad: kui sul on mõttes midagi suuremat, siis on olemas ka masinaid, mis suudavad päevas valmistada 70, 120 või isegi 150 tassi kohvi.

Kohvimasinad suure kontori jaoks

Suure kontori jaoks mõeldud kohvimasinad on suurema jõudlusega, sobides pisut võimsamate kohvinõudluste jaoks. Taolised masinad suudavad ühe korraga valmistada märksa rohkem kohvi, vahel isegi mitu kannutäit korraga. Lisaks Saeco masinatele on märkimisväärsed ka Dr. Coffee kohvimasinad, mis suudavad valmistada suuremaid kohvimahtusid. Tootevalikust leiad mudeleid, mis suudavad päevas valmistada isegi kuni 300 tassi kohvi! Taolised kohvimasinad kontorisse sisaldavad veel hulga täpsemaid funktsioone nagu näiteks erinevad pruulimisvalikud, integreeritud jahvataja, mitmed piimavahusüsteemid ja automaatne hooldusprogramm, mis tagab tõhusa ja mitmekülgse kohvielamuse.

Kui su ettevõte on alles alustamas ja su tiimis on vaid mõni inimene, on võimalik, et sulle sobivad hoopis meie valikus olevad täisautomaatsed kohvimasinad.

Arvesta kohvikultuuriga

Kohvi joomine on igapäevane kontorirutiin, mis hoiab töökohta produktiivsena. Ehkki cappuccinod ja latted on kõige populaarsemad, naudivad mõned inimesed ka musta kohvi või espressot. See kohvieelistuste mitmekülgsus näitab, kui oluline on hankida hea kohvimasin kontorisse. Kohvi kanguse ja temperatuuri seadistamine aitavad seejuures tagada, et iga tassitäis oleks täiuslik. Tasub mainida, et kohvimasinad kontorisse on eriti imelised just musta kohvi või espresso valmistamiseks, kuid võivad varieeruda piimapõhiste jookide valmistamise võimekuse osas. Kõige lihtsam viis, kuidas leida kohvimasin kontorisse, on kasutada meie lehel olevat filtrifunktsiooni, et valida vastav kohvivalik.

Kohvi- ja teemasinad kontorisse

Mõistagi ei joo kõik töötajad kohvi. Tee muutub eriti oluliseks just külma talve või sügishommikute ajal, seega on kasulik hankida kohvi- ja teemasin. Kui kohvimasinal on eraldi veeotsik, on ühtaegu kohviprotsess kiirem, ent masin asendab samal ajal ka tavalise veekeetja. Sellise multifunktsionaalsuse tõttu on tegemist olulise kontoriseadmega, mis muudab soojade jookide valmistamise lihtsaks ning tagab igale töötajale soovitud joogi. Taolise funktsiooniga on varustatud näiteks Saeco ja JURA professionaalsed kohvimasinad mudelid.

Kui otsid aga eriti tõhusaid mudeleid, sh professionaalseid espressomasinaid, tasub ette võtta meie professionaalsed kohvimasinad. Sellest valikust leiad hulga erinevaid masinaid iga ettevõtte jaoks.

Loo kasutajasõbralik kohvinurk kontorisse

Hea kohvimasin kontorisse peaks pakkuma naudingut, mitte probleeme. Seetõttu tasub kaaluda kasutajasõbralikku masinat, millel on selged nupud ja menüüd, võimalusel LCD-ekraani või puuteekraaniga. Kui töötajatel on erinevad maitsed, tasub valida kapselkohvimasin, millel on mitmeid kohandusvõimalusi, sh kohvi kangus, jahvatuse suurus ja piimavahu seaded – nii on tagatud individuaalsed maitse-eelistused, hoides süsteemi ikkagi lihtsana. Hooldamine peaks samuti olema lihtne: masinal peaks olema automaatne piimasüsteemi loputusprogramm ja eemaldatav kohvianum, samuti võiks masinal olla automaatne puhastussüsteem.

Ära unusta lisafunktsioone

Iga hea kohvimasin kontorisse peaks sisaldama lisavõimalusi nagu näiteks suurem mahutavus või üldine kasutajasõbralikkus. Kui tahad oma töötajaid hellitada, kaalu kindlasti lisafunktsioone. Nende hulgas võivad olla näiteks sellised võimalused nagu kahe kohvi samaaegne valmistamine, tassi soojendusfunktsioon, kaks jahvatajat, eraldi boilerid kiirema valmistamise jaoks jne. Täpsema info leiad siis, kui valid välja mõned kohvimasinad kontorisse ning uurid mudeli kirjeldust.

Kuidas puhastada kontori kohvimasinat?

Kontori kohvimasina puhastamine vajab pisut teistsugust hooldust võrreldes koduse kohvimasinaga. Esiteks on oluline järgida tootjapoolseid puhastusjuhiseid, kuna täpsed sammud võivad erineda olenevalt mudelist. Kui oled hankinud kohvimasinad kontorisse, tuleb seadet regulaarselt hooldada, puhastades kohvipurumahuti, pühkides pinnad puhtaks ning loputades eemaldatavaid osi regulaarselt. Õnneks on kontori kohvimasinatel automaatsed puhastusprogrammid ja suured mahutid kõrgema kohvimahu jaoks. Olenevalt masinast tuleb puhastusprogrammi kasutada kord päevas (või harvemini). Muidugi on selle jaoks olemas ka professionaalsed kohvimasina puhastusvahendid.

Kui vajad abi

Hästi valitud kohvimasin kontorisse muudab kontorielu mõnusamaks ning toetab produktiivsust. KohviSemu konsultandid on valmis aitama sind, et saaksid valida oma tööpaiga jaoks täiusliku kohvilahenduse. Ükskõik, kas otsid lihtsamat kohvimasinat või professionaalset lahendust, meie valikus on midagi iga keskkonna jaoks. Võta ette meie kohvimasinad ning lase meil aidata sul jõuda täiusliku kohvitassini, olgu see kodu või kontori jaoks.

Loe veel