TOP kohvipakkumine

Bosch kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Bosch kohvimasinatest

Bosch kohvimasinad esindavad Saksa täpsust ja ehtsat jätkusuutlikkust. Need seadmed on disainitud erakordse detailitäpsusega, seega need on võimekamad kui võiksid aimata.

Suur Bosch kohvimasinate valik

Iga Bosch kohvimasin kasutab uusimaid tehnoloogiaid, mis tagavad, et vesi jõuab boilerisse kiiremini, kohvioad jahvatatakse ideaalselt ning masin puhastab end hõlpsalt. Meie Bosch kohvimasinate valikus on mitmeid filterkohvimasinaid ning sisseehitatud seadmeid. Loe edasi, et uurida lähemalt!

Bosch filterkohvimasinad

Kui sa oled kvaliteetse tasakaaluka musta kohvi fänn, on Bosch filterkohvimasinad kahtlemata õiged sinu jaoks. Meie valikus on kaks mudelit: Bosch ComfortLine and Bosch Styline.

Aroma+ ja DripStop. Kõik Bosch filterkohvimasinad lasevad muuta kohvi kangemaks või mahedamaks tänu Aroma+ funktsioonile. Tänu DripStop funktsioonile saad kannu Bosch filterkohvimasinast igal ajal eemaldada ja nautida maitsvat kohvi ilma, et peaksid ootama, kuni kann täis saab. Mitte mingit kohvi mahapillamist ega laiali ajamist!

Lihtne hooldamine ja katlakivieemaldus. Bosch filterkohvimasinad sisaldavad lihtsasti eemaldatavat veepaaki, mida saab täitsa otse kraanist. Masinal on ka hõlbus katlakivieemalduse funktsioon nimega EasyDescale3. See koosneb kolmest osast: vee kareduse seaded, signaal, mis annab teada, millal tuleb katlakivieemalduse programm käivitada ning katlakivieemalduse programm ise.

Mugavus ja kontroll. Bosch Styline sisaldab veel mitmeid funktsioone. DualHeating süsteem tagab optimaalse veetemperatuuri ja hoiab soojust. Aroma Sensor funktsioon seadistab pruulimise kestuse automaatselt. Veel üks omadus, mille poolest on Bosch Styline kohvimasin lihtne ja käepärane, on automaatne väljalülitus. Pärast teatud aja möödumist lülitab kohvimasin end ise välja.

Termokann. Bosch Styline filterkohvimasin tuleb suisa termokannuga, millel on topeltsein ja hõlpsasti avatav kaas. Niimoodi saad nautida sooja maitsvat kohvi veel kauem!

Täisautomaatsed Bosch integreeritavad kohvimasinad

Bosch integreeritavad kohvimasinad on saadaval kahes mudelis, mõlemad Bosch Series 8 sarjast: üleni must Bosch CTL636EB6 ja Bosch CTL636ES6, millel on roostevabast terasest detailid. Need kaks erinevad ainult värvilahenduse poolest: kõik funktsioonid ja omadused on täpselt samad.

Nutikas pruulimine. Mõlemad integreeritavad Bosch kohvimasinad sisaldavad värvilist TFT-ekraani, interaktiivset navigatsiooni ja mitmeid lisafunktsioone, sh uuenduslik Home Connect rakendus, millega saad seadet käsitleda telefoni vahendusel. Äpis saad valida ja seadistada retsepte, valida korraga mitu erinevat jooki, avastada muid jooke ja palju muud kasulikku infot.

AromaDouble Shot ja kaks jooki korraga. Need Bosch täisautomaatsed kohvimasinad sisaldavad AromaDouble Shot funktsiooni: tänu sellele saad valmistada kangeid jooke ilma mõru järelmaitseta. Masinatel on ka uuenduslik SensoFlow soojendussüsteem, mis tagab, et temperatuur on kohvi valmistamiseks täiuslik, maksimeerides maitset. Kui see pole veel küllalt, on meil veel üks asi varuks: Bosch integreeritavad kohvimasinad suudavad ühe nupuvajutusega valmistada kaks jooki!

Vaikne ja vastupidav. Bosch integreeritavad kohvimasinad on ettevõtte au ja uhkus: need on ülivaiksed ning sisaldavad äärmiselt vastupidavat jahvatit. Tänu CoffeeSensor Pro funktsioonile suudab jahvati suisa kohaneda sinu valitud kohviubadega. Lisaks saab nautida mugavaid jahvatusseadeid.

Bosch kohvimasina puhastamine

Bosch kohvimasina puhastamine on imelihtne! See on esiteks võimalik tänu eemaldatavale pruulimismahutile, millega on varustatud kõik integreeritavad Bosch kohvimasinad: saad mahuti välja võtta ja ära loputada. Masinatel on ka automaatne aurupuhastusprogramm autoMilk Clean, mis käivitub pärast iga piimajoogi valmistamist. Iga kord, kui masin lülitatakse välja, käivitub automaatne puhastusprogramm. Ka automaatne Calc’n’Clean programm on kasulik: see annab teada, millal tuleb veefilter välja vahetada, katlakivieemaldus ette võtta ja Bosch kohvimasin puhastada. Piimavahustit, alust ja ubade mahutit saab kergelt eemaldada ja nõudepesumasinas pesta. Kõik see säästab sulle aega: saad lihtsalt lõõgastuda ja nautida kohvi!

Professionaalne abi kohvimasina valimisel

Bosch integreeritavad kohvimasinad ja filterkohvimasinad muudavad sinu kohvivalmistamise märksa lihtsamaks ja nauditavamaks. Kui soovid lisainfot iga mudeli kohta, loe meie lehel olevaid tootekirjeldusi. Kui otsuse langetamine näib aga keeruline, võta julgelt ühendust KohviSemu konsultantidega: nad aitavad sind meeleldi, et sinu koju jõuaks peatselt täiuslik kohvimasin.

Loe veel