RAHVUSVAHELINE KOHVIPÄEV
RAHVUSVAHELINE KOHVIPÄEV

"Kogu maailma laste päästmine pole võimatu. See muutub võimatuks ainult siis, kui me üldse ei proovi," ütles rahvusvahelise organisatsiooni "Save the Children"

 

asutaja Eglantyne Jebb.

"Kogu maailma laste päästmine pole võimatu. See muutub võimatuks ainult siis, kui me üldse ei proovi,"

 

ütles rahvusvahelise organisatsiooni "Save the Children" asutaja Eglantyne Jebb.


HEATEGUDEST INSPIREERITUD MAITSEV KOHV

 

Õilsale eesmärgile pühendatud kohv peab olema kõrgeima kvaliteediga ja loomulikult parima maitsega! See aromaatne, sametine ja hästi tasakaalustatud segu ühendab 100% araabika ube, mis on pärit kaugetest piirkondadest nagu Brasiilia, Honduras ja India. Teie tass paljastab magusa šokolaadi ja sarapuupähklite noodid ning tsitrusviljade noodid lisavad peenust. Šokolaadikommide püsiv meeldiv alatoon inspireerib kindlasti heategudele.

 

Usume, et tass maitsvat kohvi võib tuua mitte ainult südamlikke vestlusi, vaid ka aidata kaasa tähenduslikele tegudele, mis suurendavad meie kollektiivset heaolu. Seetõttu oleme loonud kohvi, mis ei paku vaid maitsemeelte rahuldamist – see aitab luua paremat maailma meile kõigile. Iga müüdud paki eest annetame 2 eurot rahvusvahelisele organisatsioonile "Save the Children": 1 euro sinult ja 1 euro meilt. Suured saavutused saavad alguse väikestest žestidest ja igapäevase kohvi valimine on selleks suurepärane algus.

 

"SAVE THE CHILDREN" e. "PÄÄSTKE LAPSED"

 

Üle 100 aasta tegutsenud organisatsioon jõuab enam kui 10 miljoni lapseni 117 riigis. Kogutud vahenditega toetatakse rahvusvahelise võrgustiku "Save the Children" Leedu täieõiguslikku liiget "Gelbėkit vaikus" (Päästke lapsed), keskendudes järgmisele:

 

- Laste päevakeskused üle Leedu

- Psühhosotsiaalne ja rahaline toetus peredele

- Positiivsete vanemlike oskuste arendamise programmid vanematele

- Psühhosotsiaalsete oskuste tugevdamise programmid lastele

- Laste õigustealase teadlikkuse edendamine ja parendamine

- Ukrainast ja teistest riikidest saabuvate Leedus elavate laste ja nende perede abistamine

 

Üheskoos saame tagada kõigile lastele turvalise ja õnneliku lapsepõlve.
Tänan teid teie lahkuse eest!