Café Liégeois “Venezia Corsato” kohvioad -40%
Miele

Miele uudised


Miele kohta


Miele

"Miele" tooted - võimsad ja vastupidavad

Alates asutamisest 1899. aastal on Miele järginud oma "alati parem" põhimõtet. Millest selline slogan? Sest me teeme kõike paremini kui meie konkurendid ning paremini, kui me praegu oleme. Selle tõttu usaldavad inimesed Miele't juba aastaid. Valides Miele ühe korra, tähendab see tavaliselt Miele'ga eluks ajaks jäämist.

"Miele" bränd

Paljudes riikides leiate Miele tooted kõige populaarsemate hulgast. Saksamaal sai Miele "parima brändi" auhinna aastal 2013. Mida võib öelda Miele klientide kohta? Nad hindavad mugavust ja jõudlust, nad hoolivad disainist ja keskkonnast. Kliendid jäävad lojaalseks Miele'le tänu kvaliteetsetele toodetele, mis näevad ka stiilsed välja!

"Miele" kvaliteet

Juba rohkem kui 100 aastat on Miele tõestanud klientidele, et nad saavad Miele't usaldada. Hea kvaliteedi tagamine igale seadmele - pesumasinatest kuivatiteni, nõudepesumasinate ja ahjudeni - Miele testib igat seadet hoolikalt, et need kestaksid tavakasutuses 20 aastat! Valige Miele korra ning tõenäoliselt jääte Miele'ga eluks ajaks. Lojaalsed Miele kliendid soovitavad oma lemmiktoteid hea meelega ka teistele. Kvaliteet ja pikaealisus on Miele põhiprioriteedid!

"Miele" mugavus

Olgu klassikalise pöördlülitiga, tundliku anduriga või kõrglahutusega puuteekraaniga nagu teie nutitelefonilgi: Miele käsitsemine on lihtne ja lõbus. Lisaks on olemas näiteks köögi või pesupesemise jaoks palju mugavaid ja usaldusväärseid „õnnestumise garantiiga“ automaatprogramme – pöörates palju tähelepanu ka detailidele. Mielega muudate oma elu ilusamaks...

"Miele" disain

Miele pooldab selgeid vorme ja ajatut elegantsi. Mitte kusagilt mujalt ei leia te oma integreeritavate köögiseadmete jaoks sama mitmekesist valikut kindlatest disainijoontest ja värviskaaladest, et kujundada kõige erinevamaid sisustusstiile ja köögimööbli esipaneele. Seadmed on disaini poolest üksteisega suurima hoolega sobitatud. Ükskõik kuidas te oma köögi sisustate: Miele sobib teile ideaalselt.

"Miele" vastupidavus

Miele jaoks on jätkusuutlik kauplemine elementaarne osa ja alus ettevõtte väärtustest ja tavadest pikaajaliseks ettevõtte eduks. Miele on ÜRO jätkusuutliku arengu organisatsioon Global Compact liige ning „Mitmekesisuse harta” allkirjastaja. Iga kahe aasta tagant esitab Miele jätkusuutlikkuse aruande.

"Miele" ajalugu

Juba rohkem kui 100 aastat juhivad ettevõtet kaks perekonda: perekonnad Miele ja Zinkann. 11 kaastöölisega, 4 treipingiga ning 1 puurimismasinaga lõid tehnik Carl Miele ja kaupmees Reinhard Zinkann 1899. aastal Herzebrockis ettevõtte piimatsentrifuugide tootmiseks. Nende juhtmotiivist sai ettevõtte filosoofia: „Immer Besser”.