Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Raamat “Coffee Obsession”

29.00
Kogus:
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

“Coffee Obsession” – see on raamat, mis on pühendatud kõikidele kohviaustajatele, kes püüdlevad kõrgeima kvaliteediga kohvi poole. Siit leiate mitte ainult häid nõuandeid, kuidas kohvis soovitud maitseid esile tuua, vaid ka mitmeid erinevaid retsepte, et mitmekesistada oma kohvirituaale. Röstimine, jahvatamine, siidise piimavahu tehnikad, latte-kunsti loomise võimalused, Iiri kohvi tegemine ja sajad teised õpetused ühes raamatus – et saada tõeliseks kohvieksperdiks ja nautida ideaalset kohvi iga päev.

Valmistuge reisiks läbi elu kohvioa perspektiivist vaadatuna, õppige saagikoristuse hooaegade kohta, erinevate röstimisviiside ja kohviubade kasvupiirkondade kohta.

Raamat on ingliskeelne.

Tehnilised andmed

  • Tootja: DK;
  • Mõõdud (KxSxL), cm: 203 x 236 mm.

Tagasiside klientidelt

Ostan
Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!