Christmas tea clip top tin

Hind
Tootja
Kohvitüüp
Kohvi päritolu regioonid
Röstimisaste
Kohvi omadused
Kohviubade tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Sordid
Gruppide arv
Juhtimise viis
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kasutavad
Kohviubade mahuti
Tera diameeter
Kampaaniad
Filter  
Sorteeri
Filter  

Näitan kõiki 1 tulemusi

Kas ma “üle ei maksa”, kui valin JURA kohvimasina?

Kõik täisautomaatsed kohvimasinad on disainitud ühe eesmärgil - et valmistada…
Loe veel

Kõik täisautomaatsed kohvimasinad on disainitud ühe eesmärgil - et valmistada kohvi. Sellegipoolest on mõnel tootjal erilised tehnoloogiad, tagamaks eriti kvaliteetseid kohvijooke. Nende tootjate hulgast paistab JURA enim välja. JURA kohvimasinad on eriti lihtsasti kasutatavad, igas joogis on tunda erakordset maitset, ning sinu koduses interjööris pakub see erilist aktsenti. Selle masin puhul ei maksa sa prestiiži, vaid funktsioonide eest - kvaliteetne kohv, mida kohviarmastajad ei kahetse.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Mis on JURA kohvimasinate piimasüsteemide juures nii erilist?

JURA kohvimasinatele integreeritud piimavahustajates on 2 sektsiooni, kus piima vahustatakse…
Loe veel

JURA kohvimasinatele integreeritud piimavahustajates on 2 sektsiooni, kus piima vahustatakse kaks korda. Selle vahustusmeetodi abil on suured mullid piimast eemaldatud, ning selle tulemuseks on eriti pehmelt kreemine, tihke ja magusam vaht, kui teistel viisidel vahustatult.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Mis on JURA kohvimasinate kirjelduses välja toodud P.E.P tehnoloogia?

P.E.P tehnoloogia on eriline veega varustamise tehnoloogia ideaalse espresso /…
Loe veel

P.E.P tehnoloogia on eriline veega varustamise tehnoloogia ideaalse espresso / ristretto jaoks. Vesi surutakse läbi kohvi järjepidevate lühikeste intervallidega, võttes kohvist kaasa parimat kvaliteediomadused. See funktsioon on eriti oluline väikeste jookide puhul (kuni 40 ml), kuna see aitab tunnetada kohvi delikaatsust - maitseid, järelmaitseid ja aroome - kõige seda väikses tassis.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Miks peetakse JURA kõige prestiižikamaks kohvimasinaks turul?

Sveitši firma JURA alustad kodumasinate tootmist 1931 aastal, ning sai…
Loe veel

Sveitši firma JURA alustad kodumasinate tootmist 1931 aastal, ning sai 1980ndatel juhtivaks kohvimasinate tootjaks. Neid saab pidada kohvimasinate turul üheks kõige vanimaks tegijaks. Mis veelgi tähtsam, see bränd on mitukümmend aastat eksisteerinud, ning selle kõrval ka igal aastal uuendusi toonud ja alati parima tulemuse poole püüelnud(ideaalne kohvi maitse, aroom ja konsistents). JURA spetsialiseerun ainult kohvimasinate ja nende lisade tootmisele, pöörates erilist tähelepanu iga väiksegi tootmise sammule. Iga masina osa, funktsioon ja väline detail on parimat kogemust ja lõppkasutaja rahulolu silmas pidades hoolikalt läbi mõeldud.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Mis kujundab kohvimasina hinna?

Kohvimasina hind oleneb alati selles olevates tehnoloogiatest. Lisade arvukus, jookide…
Loe veel

Kohvimasina hind oleneb alati selles olevates tehnoloogiatest. Lisade arvukus, jookide valik ja nende kvaliteet, lemmikretseptide kohandamise võimalus ja eriti lihtne kasutamine - tihti on need kuulsaimate brändide eripärad. Teisisõnu, palju aastaid kogemust ja keskendumine klientide vajadustele aitavad kõige usaldusväärsematel tootjatel oma tehnoloogiaid arendada. Mida arenenum tehnoloogia - seda õnnelikum on klient, kes seda kohvimasinat kasutab.

Kas see aitas?
Peida lisainfo