2+2

DeLonghi Dinamica

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

De’Longhi Dinamica kohvimasinatest

De’Longhi Dinamica kohvimasinad valmistavad võrratut espressot ja piimapõhiseid kohvijooke vaid ühe nupuvajutusega. Need seadmed eristuvad oma moodsa disaini ja puutetundlike funktsioonide poolest.

De’Longhi Dinamica kohvimasinate mudelid

Meie tootevalikus on kaks erinevat mudelit: De’Longhi Dinamica ja Dinamica Plus. Mõlemal on LatteCrema piimavahusüsteem piimamahutiga, mille saad välja võtta ja külmkapis hoida kuni järgmise kasutuskorrani. Mõlema mudeliga saad luua ka omaenda joogimenüü. De’Longhi Dinamica ECAM 350.55B mudeliga saad sättida kohvi kangust ning kohvijookide suurust vastavalt oma maitsele. Peamine  erinevus peitub aga selles, mitut erinevat retsepti need  täisautomaatsed kohvimasinad suudavad valmistada.

De’Longhi Dinamica vs Dinamica Plus

De’Longhi Dinamica kohvimasinad suudavad valmistada 10 erinevat jooki vaid nupuvajutusega, Dinamica Plus mudelil on suisa 12 joogivalikut. See pole aga oluline miinus, kuna mõlema mudeliga saad luua omaenda kohviretsepte.

Dinamica Plus mudelil on rohkem funktsioone, mida esimesel mudelil pole. De’Longhi Dinamica Plus kohvimasin jätab meelde, milliseid kohvijooke  sa tihemini valmistad ning paneb need automaatselt valikuekraanile. Masin kasutab kohvi valmistamisel ka pisut kõrgemat rõhku (19 baari), seega on aroom tugevam. Mis aga kõige olulisem: De’Longhi Dinamica Plus masinat saab hallata De’Longhi Coffee Link äpi kaudu, seega saad jooke luua ja seadistada otse oma nutitelefoni kaudu!

Vajad abi? Võta ühendust KohviSemu konsultantidega

De’Longhi täisautomaatsed kohvimasinad on kõik varustatud moodsate tehnoloogiate ja funktsioonidega, mis aitavad sinu kohviubadest välja tuua kõige peenemad peidetud nüansid. Tänu nendele seadmetele saad nautida maitsvaid ja hõlpsaid kohvijooke iga hommik. Kui sa pole aga masina valimisel kindel, aitavad sind KohviSemu nõustajad. Nad on alati valmis sinu küsimustele vastama, et sinuni jõuaks täiuslik De’Longhi kohvimasin, olgu sul vaja kohvimasinat koju, kontorisse või kingiks.

Loe veel