11+ aastat kogemust | > 1 milj. rahulolevat klienti | Kliendihinnang 9.34/10

Kapslitega kohvimasinad

Hind
Tootja
Kohvitüüp
Kohvi päritolu regioonid
Röstimisaste
Kohvi omadused
Kohviubade tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Sordid
Gruppide arv
Juhtimise viis
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kasutavad
Kohviubade mahuti
Tera diameeter
Kampaaniad
Filter  
Sorteeri
Filter  

Näitame 1-23 kokku 84

Pidevalt kiire, kuid väga meeldib maitsev kohv? Kapslimasinad valmistavad kergesti ja kiiresti tassi aromaatset kohvi – kohvi valmistamiseks tuleb kohvikapsel lihtsalt kohvimasinasse panna, vajutada nuppu ja nautida kohvi. Kohvikapslid on alumiiniumfooliumiga väikesed suletud plastpakendid. Tuleb märkida, et need kapslid erinevad kohvipatjadest või kohvitabletidest. Üks peamisi erinevusi on kapslite kasutamine kõrge rõhuga kapslimasinates. Need kohvikapslid sobivad ühekordseks kohvi tegemiseks, et saada õige kangus ja lihtsasti valmistatav tassitäis mitte ainult traditsioonilist musta kohvi, vaid ka ideaalset vahuga kohvi: cappuccinot või lattet. Üks kohvikapsel on ette nähtud ühe tassi kohvi valmistamiseks. Kapselkohvimasinate puhul on kohvi valmistamise põhimõte analoogne kohvimasinatega: kapsel sisestatakse ja vajutatakse nuppu, kohvikapsel puruneb ja kuum vesi lastakse survega läbi kapsli. Pärast seda peate lihtsalt kasutatud kapsli ära viskama, ei ole tarvis midagi puhastada ega käitleda – lihtne, mugav, kiire ja maitsev. Kapselkohvimasina suurus on nii väike ja praktiline, et saate hõlpsalt transportida oma kohvimasinat oma kodust ükskõik millisesse kohta, kuhu soovite – ja võtta see puhkusele kaasa. Ka tootjate pakutavate kapslite arvukuse tõttu saate nautida aega nii lastega kui ka valmistada kõige ekslusiivsemat kohvi. Teatud kapslitootjad toodavad ka kakao ja külma tee kapsleid. Meie valikust soovitame kasutada kõige tuntumaid ja testitud kapsliseadmeid NESCAFÉ® Dolce Gusto® ja Nespresso kapslite süsteemidega.

Mis on parim – kapsel-, või täisautomaatne kohvimasin?

Meie soovitus - parim on see, mis teie soovidele kõige…
Loe veel

Meie soovitus - parim on see, mis teie soovidele kõige paremini vastab. Kapselkohvimasinad on klientide südamesse tee leidnud ekstreemselt lihtsa kasutamise ja hoolduse tõttu. Lisaks saab iga kord teha erinevat kohvi, ning masin võtab väga vähe ruumi. Need on eelistatud nii kodudes, maamajades, reisidel kui ka väikestes kontorites. Täisautomaatsed kohvimasinad valmistavad kohvi värskelt jahvatatud kohviubadest, on võimsamad ja suurema funktsionaalsusega. Lisaks annab otsustamisele hoogu juurde see, et tassitäie kohvi hind on madalam ja joogivalik ning tehnoloogia parem.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Kas kapslites kasutatakse lahustuvat kohvi või piimapulbrit?

Meie valikus olevate musta kohvi kapslite sees lahustuvat kohvi kasutatud…
Loe veel

Meie valikus olevate musta kohvi kapslite sees lahustuvat kohvi kasutatud ei ole. Sellegipoolest võivad lahustuvat kohvi sisaldada piimajoogid - olenevalt tootjast ja joogi tüübist.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Kas minu kapslimasinale sobivad ainult ühte tüüpi kapslid?

Ostes kohvikapsleid, saad valida erinevate tootjate ja kapslitüüpide vahel. Oluline…
Loe veel

Ostes kohvikapsleid, saad valida erinevate tootjate ja kapslitüüpide vahel. Oluline on jälgida selle kuju. Kohvikapslite pakil on välja toodud, millist tüüpi kohvimasinale (Nespresso või Dolce Gusto) need sobivad. See info on leitav ka e-poes toote kirjelduses. Kui kahtled oma valikus, saad alati kaupluse konsultandilt küsida, millist toodet vajad.

Kas see aitas?
Peida lisainfo

Kuidas valida kapselkohvimasinat?

Kapselkohvimasinad jagunevad kapslisüsteemide järgi. Mõned tootjad keskenduvad kvaliteetse musta kohvi…
Loe veel

Kapselkohvimasinad jagunevad kapslisüsteemide järgi. Mõned tootjad keskenduvad kvaliteetse musta kohvi kapslile, teised aga suurele jookide valikule. Kohvimasina valikul on oluline selgeks teha, milline on võimalus sellele edaspidi kapsleid osta. Oleme kokku puutunud olukordadega, kus haruldasema masina ostmisel ei leia kliendid enam masinale sobivaid kapsleid. Praegu on meie valikus kahte tüüpi kapselkohvimasinaid:

  • Dolce Gusto kohvimasinad. Disainitud klientidele, kellele meeldivad erinevad maitsevalikud ja eksmeprimendid. Peale sellist tüüpi seadme ostmist saad valmistada musta kohvi, piimakohvisid ja lausa kakaod. Need masinad on eriti soovitatud neile, kes eelistavad piimajooke, aga puudub võimalus läheduses külma&värsket piima hoida.
  • Nespresso kohvimasinad. Kui su eelistatuimad kohvijoogid on espresso ja must kohv (kuni 120-140 ml), on see sulle sobiv valik. Lai valik kapsleid, kvaliteetne kohv ja kohvisegud - lai valik maitseid. Kui oled aga piimajookide fänn, peaksid tähelepanu pöörama asjaolule, et Nespresso kapslimasinad kasutavad ainult värsket piima (puudub piimapulber).

Kas see aitas?
Peida lisainfo