2+2

Melitta kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Melitta kohvimasinad

Melitta kohvimasinad sündisid juba 1980.-ndatel suurest kohvikirest, mis tänasel päeval ühendab endas traditsioonid ja uuendused, pakkudes seadmeid igale kohvisõbrale. Need Saksa inseneritööna valminud masinad lasevad kasutajal kohandada oma kohvielamust erinevate seadetega, sealhulgas jahvatuse suurus, temperatuur ja kohvi kangus. Tootevalikus on nii klassikalised filterkohvimasinad kui ka moodsad täisautomaatsed kohvimasinad kasutajasõbralike funktsioonide ja jätkusuutlike võimalustega (sh energiasäästmise režiim). Melitta kohvimasinad ühendavad endas kvaliteedi, funktsionaalsuse ja elegantsi, mis peab ajahambale vastu.

Melitta täisautomaatsed kohvimasinad

Melitta täisautomaatsed kohvimasinad on täiuslikud kiire kohvitassi jaoks, kuna sa ei pea omalt poolt jõupingutusi tegema: vali lihtsalt soovitud jook. Tänu ülivaiksele sisseehitatud veskile saad nautida kohvi rahus ja vaikuses, samas on masinat lihtne kontrollida värvilise TFT-ekraani kaudu.

Olenevalt mudelist võivad Melitta täisautomaatsed kohvimasinad valmistada 2 kuni 18 erinevat retsepti (sh saad joogiretsepte ise luua). Kui valid nutikama mudeli nagu Melitta Barista T Smart, saad kontrollida masinat äpi vahendusel ning lisaks saad nautida kahte ubade mahutit erinevate kohviubade jaoks ja IntenseAroma funktsiooni tugevama kohvi jaoks. Lihtsamad mudelid nagu Melitta Solo kohvimasin valmistavad musta kohvi või espressot, kuid seda kõrgeima kvaliteedi juures: saad seadistada kohvi kangust, kogust ja isegi temperatuuri. Võta aega, et tutvuda erinevate funktsioonidega, leidmaks endale parima mudeli.

Need täisautomaatsed kohvimasinad pole ainsad meie valikus, seega kui sa pole kindel, milline mudel sulle sobib, uuri valikut lähemalt ja tutvu ka teiste tootjatega.

Melitta filterkohvimasinad

Melitta filterkohvimasinad on suurepärased abimehed kõigile, kes tahavad ühe korraga valmistada suurema portsu kohvi ja nautida kohvihetki koos oma sõprade või perega. Nendel kohvimasinatel on 1.2-1.3-liitrised veepaagid, mis suudavad valmistada 10-15 tassi kohvi. Lisaks on igal masinal automaatne väljalülitus, mis säästab elektrit ning hoiab kohvi soojana kuni väljalülituseni (20, 40, 60 minutit, olenevalt mudelist). Hea näide on Melitta Aroma Elegance Therm Deluxe mudel, millel on mitmed kasutajasõbralikud funktsioonid: topeltseinaga roostevabast terasest kann, eemaldatav veemahuti, eelmainitud automaatne väljalülitus ning sisseehitatud katlakivieemalduse programm. Selliste funktsioonide tõttu on masinat lihtne hooldada, eriti, kui sulle ei meeldi keerukad puhastusprotsessid. Melitta kohvimasina osasid (nagu klaasist kohvikannu) võib pesta nõudepesumasinas.

Uuri ka seda, millised teised filterkohvimasinad meie valikus saadaval on.

Melitta kohvimasina puhastamine

Iga kohvisõbra elus tuleb hetk, mil Melitta kohvimasin vajab pisut hoolt ja armastust selleks, et tublisti edasi töötada. Just sel hetkel tuleb appi võtta Melitta puhastusvahendid. Melitta katlakivieemaldi aitab võidelda vältimatu katlakivisette vastu, tagades masinale pika eluea ja optimaalse soorituse. Eriti oluline on see neile, kelle kodus on kare vesi ja seega on katlakivisete tugev. Melitta puhastustabletid ja katlakivivastane vedelik eemaldavad varasemate pruulimiste jäägid masinast, tagades, et iga tassike maitseb sama värskelt nagu esimene tass. Üheskoos on need Melitta puhastusvahendid lahutamatud kaaslased, mis aitavad tagada su kohvimasinale parima soorituse ja täiusliku tassi kohvi.

Lõpetuseks

Melitta kohvimasinad on ehe näide sellest, kuidas on leitud tasakaal traditsioonide ja innovatsiooni vahel. Nende mitmekülgne valik, sh täisautomaatsed masinad ja käsitöökvaliteediga filterkohvimasinad, tagavad, et igat masti kohvisõbrad leiaksid masina, mis sobivad nende kohviteekonna jaoks. Kohandatavad seaded ja kasutajasõbralikud funktsioonid ei ole lihtsalt sõnakõlksud: need on tööriistad, mis muudavad kohvi valmistamise ehtsaks kunstiks, mis on igaühele kättesaadav ja samas ka personaliseeritav. Melitta puhastusvahendite sari näitab jällegi brändi pühendumust oma toodete pika eluea tagamisele, tagades, et iga tassike kohvi oleks võimalikult maitsekas. Ükskõik, kas alustad alles kohvimaailmas või oled juba kogenud veteran, Melitta kvaliteet ja innovatsioon tähendavad, et nende kohvimasinad annavad erakordse kohvielamuse.

Kui sa veel kahtled, siis meie valikus on ka teiste tootjate kohvimasinad, mida tasub lähemalt uurida.

Loe veel