Philips Lattego 5400

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Philips LatteGo 5400 kohvimasinatest

Otsid kohvimasinat, mis ühendaks mugavuse ja tehnoloogia? Just seda pakub Philips LatteGo 5400 kohvimasin, mis suudab valmistada sinu valitud kohvijoogi värskelt jahvatatud ubadest vaid ühe nupuvajutusega. Saad nautida täiesti personaliseeritud kohvielamust oma kodumugavuses, kasutades automaatset piimasüsteemi ning salvestades masinasse oma isiklikud eelistused. See pole aga kõik: sellel ägedal masinal on varuks veel teisigi funktsioone.

Philips 5400 kohvimasina põhifunktsioonid

Philips 5400 täisautomaatsed kohvimasinad lasevad kasutajal nautida hõlpsat protsessi ja kvaliteetset kohvi vaid ühe nupuvajutusega, luues tulemuseks imelise maitse. Iga funktsioon on loodud selleks, et saaksid valmistada täiusliku tassi kohvi, mis vastab just sinu eelistustele.

Kohviretseptid. Philips kohvimasin on täisautomaatne ning valmistab 12 imelist kohviretsepti värskelt jahvatatud ubadest vaid ühe nupuvajutusega. Tänu LatteGo süsteemile saad nautida ka kreemiseid cappuccinosid, lattesid, latte macchiatosid või piimakohvi.

My Coffee Choice funktsioon. Selle funktsiooniga saad seadistada oma kohvi kangust ja kogust vastavalt oma soovidele. Samuti saad valida 12 erineva jahvatusastme vahel: alates peenest kuni jämedani. 

Aroma Extract süsteem. Kvaliteetse kohvi jaoks tuleb hoida veetemperatuur püsivalt 90–98 °C juures, säilitades samal ajal ka rõhku püsivalt. Just seda teeb Aroma Extract süsteem, millega on varustatud kõik Philips 5400 sarja täisautomaatsed kohvimasinad.

Kasutajaprofiilid. Parema kohvielamuse jaoks on Philips 5400 kohvimasin varustatud nelja kasutajaprofiiliga, seega saad hõlpsalt salvestada oma isiklikud eelistused.

Extra-Shot funktsioon. Lisaks ülalmainitud funktsioonidele, millega Philips täisautomaatsed kohvimasinad on varustatud, saad nautida ka Extra-Shot funktsiooni, millega saab valmistada kangema kohvi ilma mõru maitseta.

Lisaks nendele nutifunktsioonidele tasub mainida ka tootesarja tehnilisi omadusi. Igal Philips 5400 kohvimasina mudelil on 100% keraamiline jahvataja. Tänu mugavale puutekontrollile ja TFT-ekraanile saab seadeid hõlpsalt muuta. Lisaks on Philips kohvimasinad elegantse ja moodsa disainiga, mis sobib igasse kööki.

Kui oled mõelnud täisautomaatse kohvimasina hankimisele, siis Philips LatteGo 5400 mudel on kahtlemata hea valik! See on nutikas, moodne ja tõhus ning pakub kõike, mida vajad maitsva kohvi valmistamiseks.

Loe veel