2+2

Philips Senseo kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Philips Senseo Kohvimasinad

Esmakordselt 2001. aastal esitletud Philips Senseo kohvimasinad ei võtnud kaua aega, et muutuda väljakujunenud trendiks. Tänapäeval kasutatakse neid kõikjal Euroopas ja neil on kaasaegsel kohvimasinate turul auväärne positsioon. Maitsev kohv, mis valmib lihtsalt, selgelt ja arusaadavalt, lihtne hooldus, kompaktne suurus, suurepärane disain ja hind, millega peaaegu kõik toime tulevad– need omadused võimaldasid Senseol jõuda 2008. aastal  20 miljoni müüdid tooteni.

Philips Senseo Kohvimasinad: Kuidas need töötavad?

Hollandi ettevõtete Philipsi ja Douwe Egbertsi poolt loodud valmistussüsteem on tõeliselt ainulaadne. Seda seetõttu, et see valmistab jooke kohvipatjade abil. Kohvipadjad on paberist pakikesed, milles on jahvatatud kohv. Tassi maitsva kohvi valmistamiseks pole vaja teha muud, kui valada padjamasinasse vesi, panna sinna kohvipadi ja vajutada nuppu. Ongi kõik: nüüd saate juba minna ja kohvi nautida! Tänu valmistamisajal paari bar’ini ulatuvale rõhule katab saadud jooki kerge crema kiht. Mõnes mõttes on see jook, mis asub otse filtrikohvi (selle kerge konsistentsi tõttu) ja korraliku 9-barise espresso (selle crema tõttu) vahepeal.

Mis on Philips Senseo valmistussüsteemi edu saladus?

Vaatame lähemalt Philips Senseo kohvimasinate hämmastava populaarsuse tagamaid. Kuidas ometi vallutasid nad miljonite kohvisõprade südamed üle kogu maailma?

Maitsev kohv – vaid sekunditega. Esiteks on padjakohvi valmistamine ülilihtne: pead vaid padja Senseo masinasse panema ja nuppu vajutama. Selleks kulub vaid paar sekundit, nii et teil on rohkem aega rahulikult istuda ja maitsvaid jooke nautida!

Puhtus. Kui olete kinnisideeks võtnud oma köögitasapindade puhtana hoidmises, on see valmistusmeetod teie jaoks! See võimaldab teil unustada kogemata maha loksunud jahvatatud kohvi ja kohvipaksu pärast muretsemise ja puhastamise vajaduse. Senseo abil pakitakse teie kohv kindlalt paberist padjakese sisse. Pärast valmistamist pole vaja muud teha, kui kasutatud kohvipadi ära visata. Ei mingeid muresid enam!

Lihtne hooldus. Senseo kohvimasinaid on ka väga lihtne hooldada. Mis puudutab igapäevast hooldust, siis piirdub see kohvimasina veega täitmisega ja kasutatud kohvipadjakeste ära viskamisega. Samuti peate aeg-ajalt Senseo masinast katlakivi eemaldama, kuid seda saab teha sama lihtsalt. Siit leiad suurepäraseid padjakohvimasinatele sobivaid katlakivieemaldusvahendeid.

Kompaktne suurus ja pilkupüüdev disain. Kompaktsus on üks peamisi põhjuseid, miks paljud inimesed valivad tänapäeval padjakohvimasinaid. Need säästavad suurepäraselt väärtuslikku ruumi ja sobivad ka kõige väiksematele tööpindadele. Vähe sellest, need seadmed näevad ka väga stiilsed välja ja kaunistavad imeliselt iga kööki.

Taskukohane hind. Loomulikult on olulised ka atraktiivsed hinnad. Mitte rohkem kui paarkümmend eurot maksev kohvimasin on suurepärane lahendus neile, kes soovivad nautida maitsvat kohvi ilma suurte kulutusteta nautida.

Senseo Kohvimasinad: Milline mudel valida?

Kas olete juba veendunud, et padjakohvimasin on teie jaoks õige valik? Kui jah, siis arutleme pakutavate mudelite üle. Saate valida paari erineva vahel:

Philips Senseo “Original Plus CSA210”. See on klassikaline padjakohvimasin, mille disain on tüüpiline turul olevatele esimestele Senseo seadmetele. Saadaval on mõned erinevad värvid: hall, must ja valge. Tänu sisseehitatud Coffee Boost tehnoloogiale on selles seadmes valmistatud joogid veelgi aromaatsemad kui varasemate mudelite omad. Teine asi, mis seda padjakohvimasinate sarja teistest eristab, on uus funktsioon Intensity Select. Lihtsa lülitiga saate muuta joogi kergemaks või intensiivsemaks. See konkreetne mudel on ka keskkonnasõbralik: kui kohv on valmis, lülitub see automaatselt välja ja aitab seega säästa energiat. Lisaks on see valmistatud taaskasutatud plastist.

Philips Senseo “Quadrante”. Tuhanded kohvisõbrad on sellesse mudelisse juba armunud! Quadrante teeb eriliseks selle veepaak, mis on kaks korda suurem kui teistes Senseo seadmetes. Kui Original sarjal on veepaak mahutavusega 0,7 l, siis Quadrante mahutab koguni 1,2 l. See on suurepärane lahendus neile, kellele meeldib üksteise järel nautida arvukaid tasse maitsvat padjakohvi, aga ka neile, kes on osa suurest padjakohvifännide perest. Lisaks on sellel mudelil kolme erineva asendiga reguleeritava kõrgusega rest, nii et saate serveerida kohvi nii väikestes tassides kui ka kõrgetes klaasides. Quadrante masinate erilisus peitub ka tema ruudu kujul, tänu millele on tal samuti palju fänne.                                                                    

Lisad, Mida Senseo Seadmete Juurde Soetada

Tõeliselt oivaline tass kohvi võib nõuda mõningaid lisasid, seega on hea mõte eelnevalt läbi mõelda mõned asjad, mida võiksite veel juurdehankida:

Kohvipadjad. Need on loomulikult kõige hädavajalikumad: ilma nendeta ei saa te oma padjakohvimasinat kasutada. Õnneks on KohviSemul pakkuda hunnik erinevaid kohvipatju. Valige mõne maailma tuntuima kohvipadja brändi hulgast, nagu JDE, Charles Liégeois ja Coffee Premium. Kindlasti leiate midagi, mis sobib just teie maitsele. Pidage aga meeles, et erinevates pakendites leiduvate kohvipatjade arv on väga erinev: 8-st kuni 100 tükini!

Olge ettevaatlik – ärge ajage kohvipatju segamini kohvitablettidega! Viimast saab kasutada ainult kohvimasinate ja poolautomaatsete seadmete puhul. Need on väiksemad ja neis leiduv kohv on tambitud: selle põhjuseks on asjaolu, et kohvipadjad on mõeldud espresso valmistamise meetodile, mistõttu on enamik kohvipakendeid tähistatud lühendiga E.S.E. (Easy Serving Espresso) e. Lihtsasti Serveeritav Espresso.

Piimavahustajad. Senseo kohvimasinad valmistavad tavalist musta kohvi ja ei ole varustatud piimasüsteemidega. Küll aga saate osta patju, mille sees on jahvatatud kohv segatud piimapulbriga. Nende abil saate ühe nupuvajutusega valmistada kohvi piimaga (vt näiteks neid SENSEO® “CAFÉ LATTE” kohvipatju). Kui aga olete piimapõhiste retseptide tulihingeline fänn, võiksite kaaluda hoopis piimavahustaja ostmist. Saadaval on käsitsi ja automaatsed piimavahustajad.

 Tassid. Muidugi on teie kapis juba mõned tassid tõenäoliselt olemas, kuid uus kohvimasin väärib ka uut kohvitassi, kas pole? KohviSemu tootevalikus on palju uhkeid tasse, mis muudavad teie kohvi maitse veelgi paremaks. Soovitame tutvuda ka meie termostasside ja termospudelite valikuga: need võimaldavad teil maitsvat padjakohvi igale poole kaasa võtta.

Loodame, et oleme aidanud teil Senseo seadmete kohta rohkem teada saada ja otsustada, kas see on teie jaoks õige valik! Teiste kohvi valmistamise tööriistade ja -meetodite avastamiseks vaadake meie blogipostitust siin.

Loe veel