2+2

Siemens kohvimasinad

Filtrid

Näita:

Filtrid
Hind
Tootja
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Tüüp
Kapsel sobib
Piimavahustusotsiku tüüp
Valmistatavad retseptid
Kasutatava kohvi tüüp
Kohvi omadused
Juhtimise viis
Röstimisaste
Kohviubade mahuti
Kohvi päritolu regioonid
Piimaanum
Araabika sort
Veepaagi maht
Protsess
Seeria
Seeria
Ekraan
Terade tüüp
Smart äpp
Maht
Andmed
SCA hinnang
Tassisuurus
Koguse valik piimakohvile
Omadus
Koguse valik mustale kohvile
Oamahutite arv
Kohvitüüp
Portsjonite kogus
Kohvikapsel sisaldab
Salvestatud kasutajaprofiilid
Tassisoojendi
Sordid
Piimaga joogid
Kohviubade tüüp
Joogi retsept
Sobilik
Kogus
Sobivus
Säilitab sooja
Tsüklid
Šokolaadi tüüp
Kofeiinivaba meetod
Mokakannu mahutavus
Šokolaadi liik
Funktsioonid
Terade ehitus
Personaalsed retseptid
Kaubamärgid
Soovituslik päevane tasside arv
Veeühendus
Kapselmasina tehnoloogia
Gruppide arv
Kasutavad
Tera diameeter
Kohviveski tüüp
Programmeeritav jahvatuse aeg
Sisseehitatud veski
PID temperatuuri juhtimine
Manomeeter
Kuuma vee otsik
Komplekti kuuluvate toodete kogus
Tüüp
Kampaaniad

Siemens kohvimasinatest

Kohvi on rohkemat kui lihtsalt jook – kui see on õigesti tehtud, on see puhas rõõm. Siemens kohvimasin toob välja igast kohvioast parimad omadused tänu aastatepikkusele uurimistööle ning pidevale edasiarendamisele. Vali sobiv mudel ja naudi maitsvat kohvi iga päev!

Suur Siemens kohvimasinate valik

Siemens kohvimasinad on vastupidavad, usaldusväärsed ning kvaliteetsed seadmed, mis on valmistatud Saksa inseneride poolt. Masinad on tuntud oma vaikse töötamise, elegantse disaini ja lihtsa hoolduse poolest. Lisaks saad valida kahe seadmetüübi vahel: integreeritud kohvimasin või tavaline täisautomaatne kohvimasin.

Siemens integreeritavad kohvimasinad

Integreeritavad kohvimasinad sobivad täiuslikult köögiga ilma köögipinnal ruumi võtmata. Nendest seadmetest saavad iga kohvijooke nautiva pere suurimad sõbrad. Siemens integreeritavad kohvimasinad on unikaalse disaini ja uuenduslike omadustega, mis muudavad need ühtaegu kauniks ja kasutajasõbralikuks. Masina erakordselt tõhus töö laseb sul aga rahulikult nautida kohvijookide igapäevast rõõmu.

Nutikas & eriline. KohviSemu valikus on Siemens CT636LES6 kohvimasin integreeritud Home Connect valikuga, mis laseb masinat kontrollida nutitelefoni kaudu. Siemens integreeritavad kohvimasinad suudavad valmistada hulga erinevaid kohvijooke, sealhulgas ristretto ja latte macchiato – nutirakenduses on saadaval veel 17 erinevat retsepti.

Tõhus & maitsekas. Siemens kohvimasin valmistab värske ja maitseka kohvi tänu kvaliteetsele keraamilisele veskile. Kohvimasina oneTouch DoubleCup funktsioon laseb hõlpsalt valmistada nii musta kohvi kui ka piimajooke vaid ühe nupuvajutusega – ja seejuures võid korraga teha kaks jooki. SensoFlow soojendussüsteem tagab optimaalse temperatuuri, tuues välja kõik sinu kohvi peidetud aroomid.

KohviSemu valikus on ka teised integreeritavad kohvimasinad, seega kui sa pole kindel, et Siemens sobib sulle kõige paremini, uuri ka teisi valikuid.

Tavalised Siemens täisautomaatsed kohvimasinad

Siemens täisautomaatsed kohvimasinad valmistavad erakordset kohvi, mis sobib sinu maitsele, lisades samal ajal sinu kööki natuke Saksa usaldusväärsust. Meie lehel on saadaval mitmesugused Siemens kohvimasinad

Siemens EQ 500

Kõik Siemens täisautomaatsed kohvimasinad, sealhulgas EQ 500, sisaldavad mitmeid eeliseid: iAroma süsteem tagab ideaalse maitse, keraamiline veski jahvatab kohvi vaikselt ja ühtlaselt, puutetundlik värviline ekraan on lihtsasti kasutatav ning oneTouch DoubleCup omadus laseb korraga valmistada kaks tassi kohvi.

Siemens EQ 500 sisaldab ka sisseehitatud piimamahutit, seega saad valmistada mitte ainult klassikalist espressot või americanot, vaid ka cappuccinot või latte macchiatot.

Siemens EQ.6

Lisaks eelmainitud iAroma süsteemile, keraamilisele veskile, puutetundlikule ekraanile ja oneTouch DoubleCup funktsioonile, on Siemens EQ.6 sarjal ka Favourite Drinks seaded, mis lasevad kohvimasinal sinu eelistusi meeles hoida või luua isegi 4 kasutajaprofiili.

Siemens EQ.6 plus mudelitel on ka kõrgem 19-baarine rõhk, mis valmistab veel aromaatsemat kohvi.

Siemens EQ.700

Uusimad Siemens EQ.700 kohvimasinad lasevad sul katsetada üle 30 erineva kohvijoogi. Siemens EQ.700 masinat saab kontrollida otse nutitelefoni kaudu, kasutades uuenduslikku Home Connect rakendust. coffeeWorld funktsiooniga saad uurida mitmeid rahvusvahelisi kohvijooke ning aromaSelect funktsiooniga saad neid kohandada oma maitse järgi. Või kasuta coffeePlaylist funktsiooni, et lisada oma nimekirja mitu jooki ning valmistada neid üksteise järel teatud kindlas järjekorras.

Siemens EQ.9

Lisaks ülalmainitud funktsioonidele on Siemens EQ.9 sarjas ka Siemens EQ9 Plus rakendus, mis sisaldab hulga kasulikku informatsiooni kohvi kohta koos kasutusjuhendiga. EQ9 Plus ja EQ900 mudelitel on Barista Mode, millega saad seadistada viite peamist asja – kohvi kangus, volüüm, temperatuur, kohvi/piima suhe ja pruulimise kiirus.

Brändi uusimas sarjas on hulk uusi funktsioone nagu näiteks uuenduslik SuperSilent tehnoloogia ja mürasummuti, mis muudab masina vaikseks. Siemens EQ9 Plus kohvimasinal on dualBean süsteem, mis sisaldab kahte erinevat ubade mahutit ja kahte veskit, seega ei lähe oad kunagi omavahel sassi.

Kõik need Siemens kohvimasinad on kasutajasõbralikud ning neid on lihtne hooldada: AutoMilk Clean programm hoiab piimasüsteemi puhtana, mugav uks laseb aga masinat hõlpsalt hooldada, kuna saad aluse ja kohviubade konteineri mugavalt välja võtta ja puhastada.

KohviSemu e-poes on saadaval ka teised täisautomaatsed kohvimasinad, seega uuri kategooriat lähemalt sobiva masina leidmiseks.

Siemens kohvimasina puhastamine

Siemens kohvimasinate hooldamine on väga lihtne ning automaatne tänu erinevatele tehnoloogiatele. Olenemata valitud mudelist tuleb iga kohvimasinat regulaarselt puhastada katlakivist. Selle jaoks tuleb osta spetsiaalne katlakivieemaldi, mis pikendab kohvimasina eluiga ja hoiab kohvi kvaliteedi kõrgel. Siemens puhastusvahendid on parimad, kui tahad katlakivipuhastuse muuta lihtsamaks: need vahendid ennetavad katlakivi kogunemist kohvimasinasse. Pea aga meeles, et puhastusvahendeid tuleb välja vahetada iga kahe kuu järel.

Professionaalne abi kohvimasina valimisel

Kui sul on keeruline valida endale parim Siemensi seade või teiste tootjate kohvimasinad pakuvad sulle samuti huvi, võta julgelt ühendust meie konsultantidega! Nad vastavad su kõigile küsimustele ja aitavad sul otsuse langetada.

Loe veel