Parallel kohvioad -50%! Loe lisaks

Emadepäeva pakkumised kuni

-30%

Emadepäeva pakkumised kuni

-30%

Emadepäev

Veel üks imeline kevadine tähtpäev, Emadepäev, on tulekul. Sel päeval saame oma Emasid hellitada ja neile meenutada, kui väga me neid armastame. Paljud meist ragistavad ajusid, kuidas oma Emasid eriti unikaalselt üllatada, kui me nendega kohtuda ei saa. Haara KohviSemu kingiideedest, osta kink internetist, ning kui aeg on õige, saad oma kalli Emaga koos tassikest kohvi nautida.

 

Tema lemmikkohv

Tema lemmikkohv

 

Kohv on alati hea kingitus. Üllata oma ema tema lemmikute maitsetega või saada talle lausa kohvide maitsekomplekt. Nii saab ta kohvimaitsete maailma veelgi sügavalt sukelduda.

 

Et muuta päev magusamaks

 

Suussulav Belgia šokolaad sobib ideaalselt tassikese kohvi kõrvale. Vali laiast Galler sortimendist - leiad kindlasti midagi, mis su emale meeldib! Nüüd on tema kohvipaus veelgi maitsvam.

 

Stiilsed detailid tema koju

 

Kohv maitseb alati paremini, kui jood seda uuest, stiilsest tassist. Pole kahtlustki - värvilised Loveramics tassid löövad su Ema hommikud särama! Lisaks kaunistavad elegantsed Stelton kohvinõud ka kodu, ning veepudel laseb Emal jooki ka jalutuskäigu ajal nautida.

 

Unistuste kohvimasin

 

Veendumaks, et su Ema kohv on alati maitsev ja lihtsasti valmistatav, saada talle kompaktne ja eriti stiilne kapselkohvimasin! Nüüdsest saab su ema nautida oma lemmikkohvi vaid nupuvajutusega.

 

Unistuste kohvimasin

Hinnad on näidatud tootja soovitatud jaehinnana toote müügiletuleku hetkel. See hind võib erineda turu jaehinnast. Sama toode võib olla hetkel või eelnevalt kauplustes erineva hinnaga müügil. Kampaaniad ja soodustused ei ole kombineeritavad. Piiratud kogus. Kampaania kehtib kuni 11.05.2021.