Kuni -50%

JÕULUKINGID ETTEVÕTETELE

Paneme kinkekomplekti kokku täpselt sinu vajadustele vastavalt!

B2B

Kutsume teid valima oma ärikingitusi KohviSemu selle aasta laiast tootevalikust: avastage meie enimmüüdud ja parima hinnangu saanud kohvid, euroopa parimate šokolaaditootjate valmistatud gurmeekommid, ning täkvaliteetsed teed tuntud kaubamärkidelt või nišitootjatelt, aga ka meie erakordselt populaarseid kohvi advendikalendreid.

Hinnapakkumised esitatakse individuaalselt, sõltuvalt valitud toodete tüübist ja arvust.

VÕI TÄIDA PÄRING

ENIMMÜÜDUD JA ENIM HINNATUD KOHVID

Kohvi puhul on meie valik erakordselt lai: värskelt röstitud kohvioad ja aromaatsed jahvatatud kohvid, armastatud kohvisegud ja esmaklassilised specialty sordid, saadaval nii väiksemates kui suuremates kogustes. Alates tegutsemise alustamisest 2010. aastal on miljonid inimesed meie kohvisid proovinud ja neisse koheselt armunud!

GURMEE MAIUSTUSED EUROOPA PARIMATELT ŠOKOLAADITOOTJATELT

Belgia šokolaadibatoonid-, ja tahvlid, Kreekast pärit šokolaadiga valmistatud maiuspalad, tõeline Briti kuum šokolaad... Meie valikus on mitmesuguseid erakordseid hõrgutisi, mida mujalt ei leia. Need on valmistatud Euroopa parimate šokolaaditootjate poolt ning need üllatavad ja rõõmustavad iga šokolaadihuvilist.

TIPPTASEME TEED TUNTUD BRÄNDIDELT VÕI NIŠITOOTJATELT

Ka teefänne pole unustatud! Valikus on palju tuntud teebrände, sealhulgas "Whittard of Chelsea" (Ühendkuningriik), "TWG Tea" (Singapur) ja "Dammann Frères" (Prantsusmaa). Samuti võite leida erinevaid nišitootjaid: neile tasub kindlasti pilk peale visata, kui otsite midagi erakordset ja erilist.

KOHVI ADVENDIKALENDRID: AASTA OODATUIM KINGITUS

Väga oodatud kingitus, mis kaob igal aastal meie riiulitelt helikiirusel! KohviSemu advendikalendrites on 24 erakordset specialty kohvi kogu maailmast.
P.S. Need kohvikalendrid kipuvad kiiresti läbi müüdud saama, nii et kiirustage ja esitage tellimus kohe!

LUKSUSLIKUD KOHVI JA ŠOKOLAADI KOMPLEKTID

Kas teil on raskusi arvukate personaalsete pakkumiste hulgast otsustamisega? Oleme just teie jaoks koostanud kinkepakid, mis sisaldavad esmaklassilist kohvi ja suurepäraseid MULATE šokolaadikompvekke.

Valmis tellima? Võta ühendust:

VÕI TÄIDA PÄRING