Pidupäevapakkumised kuni -50%€
 • Millised on kauba ostmisviisid?

  Meie müügiesinduses, internetipoes, e-maili ja telefoni. Leiate meie kontaktandmed siit: https://www.kohvisemu.ee/kontaktid/

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei
 • Kuidas saab ostu eest tasuda?

  Sularahas, tasudes ostude eest KohviSemu poes, kaardiga, tasudes ostude eest KohviSemu poes, sularahas, tasudes ostude eest kullerile Teie valitud asukohas, pangaülekandega, ettemaksuarve alusel, pangalingi kaudu, järelmaksuga, sõlmides lepingu meie koostööpartneritega.

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei
 • Kas teie ostudele on veel lisa-allahindlusi?

  Jah! Valides komplekt-tooteid või mitmest kilogrammist koosnevad kohviubade komplekte, saate osa kuni 29% soodustusest. Suuremate koguste ja eripakkumiste jaoks võtke meiega ühendust.

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei
 • Kuidas toimub kauba tarne?

  Võimalikud kauba pealevõtmise ja teeloleku ajad, enamuse ajast, kui tellite enne 14.00, saate: kätte oma kauba samal päeval, meie esinduskauplusest Tartus ja Tallinnas (kui valite selle võimaluse), kätte oma kauba Omniva pakiautomaadist järgmisel tööpäeval, kätte oma kauba kullerilt järgmisel tööpäeval. Kui teie tellimus on saabunud, võtame teiega ühendust telefoni või e-maili teel.

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei
 • Kui palju maksab tarne?

  Kui valite kullerteenuse: tasuta, kui ost ületab 20 EUR ; 5 EUR, kui ost on alla 20 EUR. Kui valite Omniva pakiautomaadi: tasuta, kui ost ületab 20 EUR ; 2 EUR, kui teie ost on alla 20 EUR.

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei
 • Kui pikk on garantiiaeg?

  šsamią informaciją apie garantiją galite rasti produkto aprašyme arba paskambinę telefonu: +372 65 800 90. Garantija galioja automatiškai ir jos nereikia niekur registruoti. Mes taip pat siūlome papildomas garantijas, kurių kaina nurodoma prie norimo produkto. Informaciją apie garantinį aptarnavimą galite rasti čia: https://www.kohvisemu.ee/garantiihooldus/

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei
 • Mida teha, kui mu kohvimasin läheb katki?

  Esimese asjana võtke meiega ühendust, siis saame anda juba edasised juhised. Soovi korral saate ka ise garantiiremonti teostava töökoja poole pöörduda. Garantiihoolduse info leiate siit: https://www.kohvisemu.ee/garantiihooldus/

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei
 • Kas kõik e-poes olevad tooted on ka kauplustes olemas?

  Ei. Toodete sortiment kauplustes on pidevalt muutuv, ning seetõttu tasub soovitud toote olemasolu kohta alati meie käest küsida.

  Kas see aitas?

  Jah
  Ei