Tasuta kohaletoomine alates 20 €

Valmista enda retsept kolme sammuga

Miski ei tekita paremat suvetunnet, kui külm ja värskendav jook. Meil ei ole veel kuum juuli, aga õues on juba mõnus aega veeta ja päevatööst puhata. Siin on mõned lisad, mis aitavad su joogi eriti maitsvaks muuta.

Kust alustada?

Oma lemmiktassist või klaasist loomulikult! Kas jagad oma jooki ka sõbraga? Võta suurem kann või automaatne kohvimasin, kõigile jätkub. Proovi klassikalist jää ja laimiga espressot või jääkülma, eksootiliste vürtsidega india chai lattet.

SAMM 1

Vali valmistusviis

Tänane maitse

Vajad energiat või värskendust? Miks mitte mõlemat! Proovi tugeva kohvi kokteili, mis on valmistatud tooniku ja puuviljamaitselise siirupiga. Gaseeritud jook ja koffeiin annab sulle energiat nii pikaks päevaks, kui ka pidutsemiseks igal peol. Kui otsid mahedamat jooki, proovi naturaalsetest püreedest valmistatud külma teed - usu, sa üllatud.

SAMM 2

Vali jook

Viimane lihv

Näpuotsatäis šokolaadi või veidi su lemmiksiirupit, miski peab selle eriliseks muutma. Katseta maitsetega ja proovi midagi uut. Täna esitleme sulle Dalgona kohvi - lihtsalt valmiv vahustatud kohvijook. Retsepti on lihtne meelde jätta, kõik käib kahekaupa: 2 tl lahustuvat kohvi, suhkur ja veski. Sega kokku ja kalla oma lemmiku taimepõhise piima peale.

SAMM 3

Lisad, mis löövad särama

Märgi @kohvisemu_ee ja näita meile oma lemmikuid suvejooke!

Hinnad on näidatud tootja soovitatud jaehinnana toote müügiletuleku hetkel. See hind võib erineda turu jaehinnast. Sama toode võib olla hetkel või eelnevalt kauplustes erineva hinnaga müügil. Soodustused ja kampaaniad ei ole kombineeritavad. Piiratud kogus. Kampaania kehtib kuni 01.06.2020