11+ aastat kogemust | > 1 milj. rahulolevat klienti | Kliendihinnang 9.34/10
Kuupakkumine
Kohvimasin Siemens "TQ505R09" + erakordsed lisatooted

Naudi maitsvat kodus valmistatud kohvi - iga päev

Kõik mida vajad oma kohvimasina hooldamiseks

Säästa aega ja raha

Piiratud ajaga pakkumine
 • 00

  P.

 • 00

  T.

 • 00

  Min.

 • 00

  Sek.

TÄISAUTOMAATNE KOHVIMASIN MAKSIMAALSEKS MUGAVUSEKS

Kui soovid nautida hommikuti ilma vaevata maitsvat kohvi nautida, siis on Siemens "TQ505R09" mudel sulle kindlapeale õige valik. Automaatne kohvivalmistus, automaatsed hooldusprogrammid... See kohvimasin hoolitseb kõige eest, ning jätab sinu lõõgastuma ja imelisi jooke nautima.

SINU LEMMIKJOOGID VAID NUPUVAJUTUSE KAUGUSEL

See kohvimasin valmistab kõiki populaarsemaid kohvijooke - espressost latte macchiatoni - vaid ühe nupuvajutusega. Vali lihtsalt värviliselt ekraanilt soovitud retsept, ning sekundite pärast on sind ootamas erakordselt aromaatne kohv.
Saadaval olevad piimaga kohvid
Cappuccino, Latte Macchiato, Flat white, Espresso macchiato
Saadaval olevad mustad kohvid
Espresso, Kohv, Americano

IDEAALNE MAITSE

"iAroma" süsteem kombineerib erinevad elemendid, mistõttu on tulemuseks ideaalne aroom ja maitse. Keraamiline veski jahvatab oad õrnalt ja ühtlaselt, ning säilitab unikaalseid maitse-, ja lõhnaomadusi. Nutikas "SensoFlow" soojendussüsteem tagab optimaalse ja ühtlane valmistustemperatuuri. Lõpuks valmistab 15-barine rõhk jooki, mis on erakordselt aromaatne ja täidlane.

ERAKORDSELT LIHTNE HOOLDUS

Esiust avades saate ilma suurema vaevata välja võtta tilgaaluse, jäägianuma ja keeduploki. Kui integreeritud piimaanum kasutuses ei ole, saab seda mugavalt külmkapis hoiustada. Unikaalne automaatne piimasüsteemi loputusprogramm "autoMilk Clean" lõputab piimasüsteemi hoolikalt pärast iga piimajoogi valmistamist. Süsteemi manuaalne loputamine on nüüd minevik!
KIRJUTAVAD MEIST
Vali oma komplekt