Teatame, et see veebisait kasutab küpsiseid(ingl.k. "Cookies). Nõustumisel vajutage "Nõustu" nuppu või jätkake meie kodulehe kasutamist. Te võite nõusoleku igal ajal tühistada, muutes interneti sätteid või kustutades salvestatud küpsiseid.
Nõustu!
Vajate ausat konsultatsiooni? +372 65 800 90
Tagasi

Plastikfilter Hario “V60-2”

7.00
Kogus:
KohviSemu lisagarantii
Kõik, mida peate sellest teadma!
X
Miks võiksite selle võtmist kaaluda?
Kui ostate kohvimasina eraisikuna, on standartne garantii 2 aastat. Kui ostate lisagarantii, pikendatakse seda perioodi veel 2 aasta võrra. KUI kohvimasina parandamine võtab aega, anname teile selleks ajaks asendusmasina.
Millistel juhtudel see kehtib?
Lisagarantii kehtib samadel alustel nagu tavaline garantii. Lisaks on lisagarantiiga masinad esimeseks prioriteediks diagnostika ja paranduse tegemisel. Kõik tingimused leiate siit.
Mis on selle hind?
Lisagarantii hind on 15% kohvimasina hinnast. Minimaalseks teenuse hinnaks on €44.99. Näide: kui masin maksab €500, siis lisagarantii hind on €75.
Kuidas seda osta?
Lisagarantiid saab osta poes või e-poes, samuti ka telefoni või e-maili teel tellides.
Mida teha, kui on vaja masinat parandada?
Helistage meile +372 658 00 90. Ühe tööpäeva jooksul tuleb kuller ja viib teie masina tasuta* parandusse. Peale diagnostika tegemist ja vea kõrvaldamist toimetame masina teieni tagasi.
Juhtudel, kui rikke eemaldamise katab garantii
Külasta meie kauplust
Tartus
Tallinnas
X
KAUBA TARNIME 1-2 TÖÖPÄEVAGA
Kinnitame selle toote kvaliteeti!
Tean, et mõnikord on seda õiget valikut raske teha - olen alati valmis Teie küsimustele vastama ning valiku tegemisel aitama.
KohviSemu Tanel

Toote kirjeldus

Kas sooviksite alustada alternatiivsete kohvivalmistamise meetoditega, kuid ei tea, mida valida? Hario filtrihoidja “V-60” on midagi teie jaoks! See Jaapani seadeldis lubab teil välja tuua kohvi parimad omadused lihtsal, kuid efektiivsel viisil. Üllatage oma sõpru rikkaliku maitse ja aroomiga kohviga ning selle valmistamisviisiga!

Hario “V60-2” võimaldab ühekordselt valmistada 300-500 ml kohvi, millest piisab mõneks tassiks. Plastikust variant on kõige soodsam V-60 filtrihoidjate seas. Siiski ei ole tegemist madalama kvaliteediga tootega oma maitseomaduste poolest. Samuti on plastiku plussideks selle tugevus ja mugavus, kui soovite Hario V-60-t reisil olles kasutada. Koonuseline kuju ja erilised süvendid seespool tagavad ideaalse veevoolu.

Maitsva kohvi valmistamiseks vajate värskelt jahvatatud kohvi, kõrge kvaliteediga paberfiltrit, lemmiktassi või -kannu ja kaalu. Valmistamine võtab aega ainult 3-4 minutit.

Selle meetodi plussiks on ka äärmiselt lihtne hooldus. Peale kasutamist lihtsalt eemaldage filter ning peske filtrihoidja kraanikausis jooksva vee all või nõudepesumasinas.

Tehnilised andmed

  • Tootja: Hario;
  • Kaal: 100 g;
  • Päritoluriik: Jaapan;
  • Mõõdud Ø, cm: 11.6 cm.

Tagasiside klientidelt

Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli!
Uudiskiri Huvitavad video ülevaated ja eripakkumised. Telli! TELLIN