Plastikfilter Hario "V60-2" - Kohvisemu

Küsi pakkumine

Kontakteerume teiega 15 minuti jooksul
(tööajal)

Aitäh!

Võtame teiega varsti ühendust!

Tarne 1-2 tööpäeva

Plastikfilter Hario “V60-2”

Arvustused
Tehnilised andmed
Tootja

Hario

Kaal

100 g

Päritoluriik

Jaapan

Mõõdud Ø, cm

11.6 cm

Tooteinfo

Kas sooviksite alustada alternatiivsete kohvivalmistamise meetoditega, kuid ei tea, mida valida? Hario filtrihoidja “V-60” on midagi teie jaoks! See Jaapani seadeldis lubab teil välja tuua kohvi parimad omadused lihtsal, kuid efektiivsel viisil. Üllatage oma sõpru rikkaliku maitse ja aroomiga kohviga ning selle valmistamisviisiga!

Hario “V60-2” võimaldab ühekordselt valmistada 300-500 ml kohvi, millest piisab mõneks tassiks. Plastikust variant on kõige soodsam V-60 filtrihoidjate seas. Siiski ei ole tegemist madalama kvaliteediga tootega oma maitseomaduste poolest. Samuti on plastiku plussideks selle tugevus ja mugavus, kui soovite Hario V-60-t reisil olles kasutada. Koonuseline kuju ja erilised süvendid seespool tagavad ideaalse veevoolu.

Maitsva kohvi valmistamiseks vajate värskelt jahvatatud kohvi, kõrge kvaliteediga paberfiltrit, lemmiktassi või -kannu ja kaalu. Valmistamine võtab aega ainult 3-4 minutit.

Selle meetodi plussiks on ka äärmiselt lihtne hooldus. Peale kasutamist lihtsalt eemaldage filter ning peske filtrihoidja kraanikausis jooksva vee all või nõudepesumasinas.

Arvustused

Ühtegi arvustust veel ei ole.

Küsimused ja arutelu